Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Premierė: Dafina dhe KAOS publikojnė 'Na' (video)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:53


Dafina Zeqiri dhe rep grupi KAOS kanė mbledhur forcat pėr tė sjellė njė bashkėpunim.

Ata kanė publikuar kėngėn e re e cila tani pėr tė gjithė adhuruesit e tyre ėshtė nė dispozicion nė kanalin youtube.

Kėnga titullohet 'Na' me tekst nga Vig Poppa, punuar nga Big Bang ndėrsa klipi nga Max Production./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi