Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Seksi mė i mirė para apo pas lindjes sė fėmijės? Mėsojeni pėrgjigjen nga Jonida (video)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:54


Jonida Maliqi ka qenė e ftuar nė intervistėn 60 sekondėshe pėr Prive.
Mes pytjeve pikante, Jonida ėshtė pyetur nėse e kishte seksin mė tė mirė para lindjes apo paslindjes.
Gjithashtu ajo rrėfen se cka nuk do tė sakrifikonte pėr karrierė, si dhe cili ka qenė thashethemi mė i keq qė ka dėgjuar.
Pėr mė shumė ndiqeni videon mė poshtė./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi