Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në intervistën 60 sekondëshe për Prive.
Mes pytjeve pikante, Jonida është pyetur nëse e kishte seksin më të mirë para lindjes apo paslindjes.
Gjithashtu ajo rrëfen se cka nuk do të sakrifikonte për karrierë, si dhe cili ka qenë thashethemi më i keq që ka dëgjuar.
Për më shumë ndiqeni videon më poshtë./10minuta/