Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
​Momentet mė interesante pėrgjatė viteve nė Met Gala

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:55


Met Gala ėshtė njė nga ngjarjet mė tė rėndėsishme tė modės. Tė famshmit, modelet dhe industritė e modės tjera sjellin projektet e tyre. 

E sigurisht qė kėto ngjarje pėrcjellėn me gjėra interesante.
Disa prej gjėrave mė interesante qė kanė pėrcjell kėtė eveniment janė:

Vitin e kaluar Beyonce ishte vonuar pėr shkak tė rregullimit tė thonjve

Gjenerata e modeleve tė reja, pozonin si pėr nj revy

Kur Rihanna kishte arritur me njė fustan, i cili kishte bisht karakteristik dhe u komentua shumė

Kim Kardashian kopjoi fustanin e Beyonce qė e kishte veshur po nė Met Gala

Veshjen e Justin Bieber e kishte kopjuar Kriss Jenner

Hayden Panettiere rrėzohet

Kur Jay Z ia vendos unazėn Beyonce-sė pasi qė i kishte rėnė

Kur Kim Kardashian ishte veshur sikur pėr HalloweenShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi