Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Geti sqaron lidhjen me Elvana Gjata

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:56


Njė foto e vjetėr u bė shkas qė tė diskutohet pėr lidhjen e Getit dhe Elvana Gjatės.
“Panorama plus” kėrkoi tė mėsonte mė shumė pėr kėtė histori, dhe mėsoi se vajza nė foto, e cila i ngjan pak Elvanės, quhet Hana Shehu, me tė cilėn Getoari ka pasur dikur lidhje. Duke dashur qė ta zbardhim kėtė histori, nėse ka diēka pėr tė zbardhur, ne tentuam tė pyesim vetė protagonistėt. Arritėm tė marrim vetėm prononcimet e Getoarit.

“U mėsuam tashmė tė lexojmė gjithēka mbi jetėn tonė. I pres me qetėsi se kam punė mė tė rėndėsishme pėr tė bėrė, u shpreh Geti i pyetur pėr lajmin e lidhjes sė tij me Elvanėn.
“Unė jam njė nga personazhet publikė me jetėn private mė transparente qė mund tė ekzistojė. Nuk i kam mbajtur fshehur tė dashurat qė kam pasur, i bindur se nuk po bėja ndonjė krim. Por ama, jeta profesionale ka qenė tjetėr gjė. Me Elvanėn kemi pasur marrėdhėnie profesionale. Patėm bėrė njė kėngė bashkė, qė nė atė kohė u bė hit, dhe marrėdhėnia jonė mbeti vetėm e tillė. Jam i lumtur pėr sukseset e saj, sepse ėshtė njė vajzė e talentuar”, shtoi ai kur u pyet direkt pėr Elvanėn.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi