Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Cili yll e ka kėmbėn 'plehė'?(foto)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:58


Diskutohet gjithmonė pėr stilin e saj kontraverz.
Bėhet fjalė pėr yllin Lady Gaga e cila ėshtė kapur sot duke dalė nga apartamenti e veshur vetėm me njė palė xhinse tė shkurtėra.
Ajo qė ra nė sy ishte kėmba e mavijosur e kėngėtares por qė ajo duket se nuk ėshtė bėrė merak shumė dhe vazhdon tė shfaqet lirshėm nė publik./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi