Diskutohet gjithmonë për stilin e saj kontraverz.
Bëhet fjalë për yllin Lady Gaga e cila është kapur sot duke dalë nga apartamenti e veshur vetëm me një palë xhinse të shkurtëra.
Ajo që ra në sy ishte këmba e mavijosur e këngëtares por që ajo duket se nuk është bërë merak shumë dhe vazhdon të shfaqet lirshëm në publik./10minuta/