Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Tė famshmit qė kanė ndikim nė disa shtete

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 07:59


Mediat janė tė pranishme nė jetėn e secilit prej tė famshmėve, duke bėrė kėshtu qė tė dihet ēdo gjė pėr jetėn e tyre private dhe tė mos iu mbetet asgjė atyre. 
Mirėpo, falė kėsaj ata kanė arritur qė t’iu njihet puna dhe tė kenė ndikim nė disa shtete tė botės.

Kėta janė tė famshmit:
Kanye West
Adele
Kelly Clarkson
Johnny Depp
Micheale Jackson
Emma Waston
Stephen Colbert
Beyonce
Leonardo DiCaprio
Stephen Hawking
Oprah Winfrey
Tupac ShakurShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi