Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Arsyet qė fshihen pas veprimeve tė Lady Gaga-s

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 08:00


Lady Gaga njihet si njė kėngėtare mė ndryshe, me stil mė tė veēantė e ndoshta ndonjėherė edhe tė ēuditshėm. 
Ajo nuk ėshtė se i bėnė gjėrat pa menduar, pas veprimeve tė tyre dhe krijimtarive tė saj ajo gjithmonė ka njė arsye.

Kėto janė ato :
Inspirimin pėr emrin ajo e ka marr nga kėnga e Queen-sė, e cila titullohej “Radio Ga ga”, ku pastaj ajo e ka shndėrruar “Radion” nė “Lady”.
Kur ka pasur marrėveshje me “Interscope” ajo ka shkruar kėngė pėr Fergie,Britney Spears dhe Pussycat Dolls.
Kur ishte e veshur me mish, ajo ka thėnė se i ka pėlqyer era.
Ajo ēdo herė ka dashur tė jetė aktore, mirėpo mundėsia e parė i erdhi nė muzikė.
Ajo nuk vesh pantallona, pasi gjyshja e saj ėshtė pothuajse e verbėr dhe kėshtu ajo mund tė vėrej vetėm lėkuren e kėngėtares.
Gaga natyrale ėshtė brune.
Lulet e saja tė preferuar janė trėndafilat, pėr kėtė arsye ajo i kishte vendosur nė kokė ato.
Ajo ka luajtur nė piano qė kur ishte katėr vjece, kurse tekste tė shkruaj ka filluar nė moshėn 13 vjeēare.
Filxhanėt e kafes i pėlqejnė tė jenė ngjyrė vjollce
Ajo ėshtė shumė e shkurtėr(1.52 cm), prandaj mbathė taka shumė tė larta gjithė kohėn.


Ėshtė fanse shumė e madhe e Michael Jackson.


I ka 19 tattoo.


Ajo jeton me moton “Jeta ėshtė performancė”.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi