Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Etnon dhe Genta e kallin Zvicrėn

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th May 2016, 08:01


Hiti i tyre 'Shake it' po e dridhė vendin, dhe ka bėrė qė Genta dhe Etnon tė kenė njė numėr tė madh tė koncerteve sė bashku edhe jashtė.
Sė fundmi ata kanė performuar nė Zvicėr ku e kanė mbushur vendin plot.
Madje shihet se ata e kanė ndezė atmosferėn dhe publiku ka kėrcyer e kėnduar sė bashku me ta./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi