Projekti më i ri i Fjolla Morinës është në përfundim e sipër. Xhirimet e videoklipit të "Gangsta" sic është bërë e ditur se mban titullin kënga, tanimë kanë përfunduar.

Fjolla para publikimit, ka postuar ne Instagram disa prej pamjeve të klipit, ku duket me veshje shumë provokative dhe tejet seksi. Nuk është hera e parë qe Fjolla "ndez" me pamjen e saj.