Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Pamje super seksi tė Fjolla Morinės nė videoklipin e saj tė ri (foto)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th May 2016, 10:54


Projekti mė i ri i Fjolla Morinės ėshtė nė pėrfundim e sipėr. Xhirimet e videoklipit tė "Gangsta" sic ėshtė bėrė e ditur se mban titullin kėnga, tanimė kanė pėrfunduar.

Fjolla para publikimit, ka postuar ne Instagram disa prej pamjeve tė klipit, ku duket me veshje shumė provokative dhe tejet seksi. Nuk ėshtė hera e parė qe Fjolla "ndez" me pamjen e saj.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi