Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Modelja shqipėtare qe pozoi me Donald Trump? (foto)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th May 2016, 10:55


Supermodelja shqipėtare Emina Cunmulaj, e cila ėshtė e njohur nė tė gjithė botėn pėr famėn e saj,
ka postuar njė foto nė rrjetin social Instagram, me biznesmenin e njohur dhe tashmė njėrin prej kandidatėve tė mundshėm pėr president tė SHBA-ve, Donald Trump.
 
Sic duket Trump ėshtė njė ndėr favoritėt e saj, ose sė paku ashtu na le tė kuptojmė me foton qė ajo ka postuar. Ja dhe foto:Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi