Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
N'mesin e shoqerisė!

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th February 2008, 20:23

Si ndiheni ne mesin e shoqerise suaj?
Cfare shoqerie keni?
i besoni shoqerise suaj apo ...!?


gjithcka per shoqerinė eshte tema ku mundemi t'i shpalosim mendimet tona .

Ju ftoj te gjitheve dhe vazhdim plot sukses.

nga stafiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th February 2008, 20:43

Shoqeria ka qene gjithe
mon jetekuptimdhenese per
mua.
Ketu dua te theksoj ate
te moshes shkollore.Ketu ne emigracion
jeta eshte e veshtire, dhe te le pak kohe
per shoqeri,te mos themi aspak.
Jeta na ka mesuar te mos i besojme edhe rrobave
te trupit . Si mund ti besoj nje shoku
Te them te drejten shoku im eshte forumi
Kerkoj nga ky shok (forumi)te jete me i gjalle
te jete me i larmishem me tema serioze,dhe te mos
lejoje sharje midis forumisteve.
Nga kjo varet dhe sa jetegjate do te jete kjo shoqeri
Me respekt per shoket

nardlushnjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th February 2008, 20:59

Mese i respektuar Nardlushnja,

e hapa kete temė per te mesuar nga sejcili se cfare shoqerie ka, i besohet shokut-shoqes dhe si ndihemi ne shoqeri, teme me nje rendesi te madhe per ne, fjalet tua jane shume me vlere, e lexova postimin dhe me bere mire te ndihem posa e lexova me teresi, edhe une jam i mendimit tend por jo ne teresi, pa shqeri nuk bene por deri ne perzgjedhje te saj duhet tejemi vigjilent ne menyre qe t'mos jete ndonje shoqeri interesi...!

edhe une jam student -mergimtar por nuk me mungon shoqeria, ne vend te pare i kam ata qe jane nga trojet tona e per t'u zgjeruar edhe me nacionalitete tetjera.
Shoqeria e mire apo edhe e keqe te identifikon ty, mua dhe te tjeret, pra me ke te shkosh, i tillė mund te jesh, fjale popullore shume me vend.
Sa i perket fyerjeve ne forumin tonė, me mire te ngele forumi me 67 anetarė serioz se sa me 6700 e jo te disiplinuar, nuk jam ketu ta fyej askend por te kam nje mik, shok, vlla a moter me teper...por mbetem me shprese se sejcili nga ne ketu i fton edhe shoket e miqtė e vet dhe kurr sdo lejojme qe dikush t'a infektoj forumin dhe emrin qe na rritė te gjithve.

rrespekt juve dhe te gjithe forumisteve qe po kontribuojnė me tema e mendime.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th February 2008, 22:50

Pershendetje Albini, te pergezoj per temen dhe per kontributin tuaj ne forum.

Personalisht kam shume shoqeri dhe per shoqerine sakrifikoj shume. Jam dakort me ato qe thote nardlushnja pjeserisht, vertet jeta apo dhe raste te vecanta qe ka njeriu na kane mesuar qe te mos i "besojme dhe rrobave" te trupit, por kurre sesi te largohemi nga shoqeria.
Besoj tek shoket e mire dhe gjithashtu shoket besojne tek une.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th February 2008, 01:07

ne mesin e shoqris ndjehem shum mir ....por sot ska ashtu shoqri perfect me nje fjal!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2008, 14:52

Deri me sot jam ndier shumė mirė,nga se kam shoqėri tė pėrzgjedhur,mė pas???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th February 2008, 23:38

Shoqerine e kam shuuuume te mire dhe kur shkoj ne shtepine e ndonje shoku mami var turinjte Moj ma ithem,e kam si vella.
-"U te vdes une per ty,pse me 100 vellezer te kam bere!"-thote.
Gjithsesi ia kaloj shume mire me shoqerine dhe sido qe te jete e di se kam ku te mbeshtetem.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2008, 17:15

Sidoqoffte pa shoqeri nuk bene!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 12:39

skam shum shoqeri,por kam zgjedhur njerez te mir per ti mbajtur pranShiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi