Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionN'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Si ndiheni ne mesin e shoqerise suaj?
Cfare shoqerie keni?
i besoni shoqerise suaj apo ...!?


gjithcka per shoqerinë eshte tema ku mundemi t'i shpalosim mendimet tona .

Ju ftoj te gjitheve dhe vazhdim plot sukses.

nga stafi

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Shoqeria ka qene gjithe
mon jetekuptimdhenese per
mua.
Ketu dua te theksoj ate
te moshes shkollore.Ketu ne emigracion
jeta eshte e veshtire, dhe te le pak kohe
per shoqeri,te mos themi aspak.
Jeta na ka mesuar te mos i besojme edhe rrobave
te trupit . Si mund ti besoj nje shoku
Te them te drejten shoku im eshte forumi
Kerkoj nga ky shok (forumi)te jete me i gjalle
te jete me i larmishem me tema serioze,dhe te mos
lejoje sharje midis forumisteve.
Nga kjo varet dhe sa jetegjate do te jete kjo shoqeri
Me respekt per shoket

nardlushnja

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Mese i respektuar Nardlushnja,

e hapa kete temë per te mesuar nga sejcili se cfare shoqerie ka, i besohet shokut-shoqes dhe si ndihemi ne shoqeri, teme me nje rendesi te madhe per ne, fjalet tua jane shume me vlere, e lexova postimin dhe me bere mire te ndihem posa e lexova me teresi, edhe une jam i mendimit tend por jo ne teresi, pa shqeri nuk bene por deri ne perzgjedhje te saj duhet tejemi vigjilent ne menyre qe t'mos jete ndonje shoqeri interesi...!

edhe une jam student -mergimtar por nuk me mungon shoqeria, ne vend te pare i kam ata qe jane nga trojet tona e per t'u zgjeruar edhe me nacionalitete tetjera.
Shoqeria e mire apo edhe e keqe te identifikon ty, mua dhe te tjeret, pra me ke te shkosh, i tillë mund te jesh, fjale popullore shume me vend.
Sa i perket fyerjeve ne forumin tonë, me mire te ngele forumi me 67 anetarë serioz se sa me 6700 e jo te disiplinuar, nuk jam ketu ta fyej askend por te kam nje mik, shok, vlla a moter me teper...por mbetem me shprese se sejcili nga ne ketu i fton edhe shoket e miqtë e vet dhe kurr sdo lejojme qe dikush t'a infektoj forumin dhe emrin qe na rritë te gjithve.

rrespekt juve dhe te gjithe forumisteve qe po kontribuojnë me tema e mendime.

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Pershendetje Albini, te pergezoj per temen dhe per kontributin tuaj ne forum.

Personalisht kam shume shoqeri dhe per shoqerine sakrifikoj shume. Jam dakort me ato qe thote nardlushnja pjeserisht, vertet jeta apo dhe raste te vecanta qe ka njeriu na kane mesuar qe te mos i "besojme dhe rrobave" te trupit, por kurre sesi te largohemi nga shoqeria.
Besoj tek shoket e mire dhe gjithashtu shoket besojne tek une.

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
ne mesin e shoqris ndjehem shum mir ....por sot ska ashtu shoqri perfect me nje fjal!!!

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Deri me sot jam ndier shumë mirë,nga se kam shoqëri të përzgjedhur,më pas???

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Shoqerine e kam shuuuume te mire dhe kur shkoj ne shtepine e ndonje shoku mami var turinjte Moj ma ithem,e kam si vella.
-"U te vdes une per ty,pse me 100 vellezer te kam bere!"-thote.
Gjithsesi ia kaloj shume mire me shoqerine dhe sido qe te jete e di se kam ku te mbeshtetem.

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Sidoqoffte pa shoqeri nuk bene!

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
skam shum shoqeri,por kam zgjedhur njerez te mir per ti mbajtur pran

descriptionRe: N'mesin e shoqerisë!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi