Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sikur te..............

Share

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Ta ulja pak zerin e mungeses.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Tmos ta degjoja zemren.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos me mbaje me inat...

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos prisja asgje nga ty.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
kthehesha e njeher nga femijeria.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Isha zog dhe te fluturoja ne hapesiren e pafund te qiellit.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos ktheheshin me njerezit.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos ma grricnin koken nkto caste.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Kishim e me shum pushime.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Rrrespektonim te moshuarit.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
kisha e 1 moter tjeter.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Ishim te pavdekshem.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos ekzistonin materjalistet.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Ishim me te bute.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Dilja me bukur.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Oret tmos kalonin kaq shpejt.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos kalonin shpejt 9 muaj.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos kisha internet kaq te ngadalte.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Iknim ne ato vendet qe iknim dikur.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Mos ti lendonin njerezit qent.

descriptionRe: Sikur te..............

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi