Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Hera e pare...

Share

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Para 3 muajsh
hera e par qe humbet leke ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
ne mosh te vogel
hera par qe mesuat gjuh te huaj ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kur emigrova ne greqi ne 2002

Hera e pare qe keni rrahur dike?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
skam rrahur djonjeher asnje
hera par qe mesuat te perdornit forumet?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
shume vite perpara

Hera e pare qe vodhe dicka?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
nuk kam vjedh ndonjeher
hera par qe keni qajtur?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kur linda dhe u njoha me kete bote Very Happy

hera e pare qe hipet ne biciklet?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kur isha 8 vjece
hera par qe jeni zen me nje polic?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
nuk kam patur zenka

Hera e pare qe fillove te fitoje lek nga puna?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Nuk punoj, per momentin
hera par qe u verbuat nga xhelozia?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
ska ndodhur asnjeher
hera par qe patet zili nje mik/e?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
shume kohe perpara nje shik kishte playstation dhe nuk me linte te luaja dhe une

Hera e pare qe keni pire/provuar duhan?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Kur isha e vogël
hera par që mungove në shkoll?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
se mbaj mend
hera par kur lyeve floket?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Para nje viti
hera e par qe veshe fustan Perqesh ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Qe kur isha e vogel
hera e par qe u larguat nga Vendlindja ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kur mbarova shkollen e mesme
hera e par qe rat ne dashuri :p ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
13 vj sikur te ishte mbrem Very Happy, mendoj se eshte e vetmja dashuri pa hile Smile

Hera e pare qe u bere pishmend per gabimet e jetes?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kur njoha njerez te gabuar dhe i rrespektova me shum sec duhet

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Hera e par qe hypet ne nje lartesi te madhe ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi