Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Hera e pare...

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 10:49

Para 3 muajsh
hera e par qe humbet leke ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 17:56

ne mosh te vogel
hera par qe mesuat gjuh te huaj ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 8th January 2017, 21:16

kur emigrova ne greqi ne 2002

Hera e pare qe keni rrahur dike?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 11:20

skam rrahur djonjeher asnje
hera par qe mesuat te perdornit forumet?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th January 2017, 11:52

shume vite perpara

Hera e pare qe vodhe dicka?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th January 2017, 11:19

nuk kam vjedh ndonjeher
hera par qe keni qajtur?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 10th January 2017, 13:46

kur linda dhe u njoha me kete bote Very Happy

hera e pare qe hipet ne biciklet?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th January 2017, 10:59

kur isha 8 vjece
hera par qe jeni zen me nje polic?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 11th January 2017, 21:16

nuk kam patur zenka

Hera e pare qe fillove te fitoje lek nga puna?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 11:10

Nuk punoj, per momentin
hera par qe u verbuat nga xhelozia?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th January 2017, 11:38

ska ndodhur asnjeher
hera par qe patet zili nje mik/e?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th January 2017, 20:53

shume kohe perpara nje shik kishte playstation dhe nuk me linte te luaja dhe une

Hera e pare qe keni pire/provuar duhan?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2017, 15:15

Kur isha e vogėl
hera par qė mungove nė shkoll?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th May 2017, 19:53

se mbaj mend
hera par kur lyeve floket?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th July 2017, 10:46

Para nje viti
hera e par qe veshe fustan Perqesh ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th July 2017, 08:32

Qe kur isha e vogel
hera e par qe u larguat nga Vendlindja ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th July 2017, 13:44

kur mbarova shkollen e mesme
hera e par qe rat ne dashuri :p ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 18th July 2017, 00:24

13 vj sikur te ishte mbrem Very Happy, mendoj se eshte e vetmja dashuri pa hile Smile

Hera e pare qe u bere pishmend per gabimet e jetes?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 18th July 2017, 09:51

kur njoha njerez te gabuar dhe i rrespektova me shum sec duhetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th July 2017, 10:05

Hera e par qe hypet ne nje lartesi te madhe ?Shiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi