Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Hera e pare...

Share

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
2001 mali tartar ndodhet nje vend i shenjt, dicka fantastike

hera e par qe patet nje celular personal?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
nga mosha 17 vjece
hera par qe vendoset te iknit nga shkolla ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
kohe perpara ne moshen 13 vj i shmangesha fizikes dhe kimise

hera e pare qe ndermoret nje udhetim vetem?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Qe ne mosh 10 vjecare edhe pse kisha shum frik

Hera e par qe blet dicka me parat tuaja ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Qe e vogel kurseja nese deshiroja dicka e skisha mundesi ta blija.

Hera e par qe kercyet shum ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Ne dasmen e kushurires
Hera e par qe filluat te shihnit telenovela te huaja ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Qe e vogel.
Hera e par qe lyt floket vet :p ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Se mbaj mend Perqesh

hera e par qe u rregjistrove ne forume ?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Ne 2014 mesa mbaj mend.

Hera par kur moret puthje nga dikush?

descriptionRe: Hera e pare...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi