Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Hera e pare...

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 6th August 2017, 00:19

2001 mali tartar ndodhet nje vend i shenjt, dicka fantastike

hera e par qe patet nje celular personal?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th August 2017, 10:03

nga mosha 17 vjece
hera par qe vendoset te iknit nga shkolla ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 7th August 2017, 23:29

kohe perpara ne moshen 13 vj i shmangesha fizikes dhe kimise

hera e pare qe ndermoret nje udhetim vetem?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th August 2017, 21:23

Qe ne mosh 10 vjecare edhe pse kisha shum frik

Hera e par qe blet dicka me parat tuaja ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2017, 11:04

Qe e vogel kurseja nese deshiroja dicka e skisha mundesi ta blija.

Hera e par qe kercyet shum ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th August 2017, 23:30

Ne dasmen e kushurires
Hera e par qe filluat te shihnit telenovela te huaja ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th August 2017, 11:37

Qe e vogel.
Hera e par qe lyt floket vet :p ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th December 2017, 13:06

Se mbaj mend Perqesh

hera e par qe u rregjistrove ne forume ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th March 2018, 12:03

Ne 2014 mesa mbaj mend.

Hera par kur moret puthje nga dikush?Shiko profilin e anėtarit


#50

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi