Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Emėrto anėtarėt...

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th September 2016, 13:12

Shkruaj nje emer anetari dhe emertoje, ne baze te postimeve e pershtypjeve te krijuar, me emra te njohur gazetaresk o politikanesh kengetaresh apo edhe te nje fushe tjeter...

Po e filloj une: Xemla-Altuna Sejdiu. PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th September 2016, 18:31

Black_Dafina Zeqiri PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd October 2016, 14:33

Admin_Ledri vula...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 08:23

Marino_Bradd PittShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd October 2016, 17:15

Gita_Elvana Gjata.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd July 2017, 09:12

Dhurata Dora....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th July 2017, 10:31

Kylie Jenner....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th July 2017, 08:43

Bella Hadid....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th July 2017, 13:31

Sasha Lopez...Shiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi