Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si do te reagonit nese .....

Share

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do bëhesha tullacja më hot në bot Perqesh
Si do të reagonit nëse ju fusin bretkoc në çantën tuaj të shpinës?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
do trembesha
si do reagonit nese ju fusnin nje kapsolle ne xhep ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do bertisja me te madhe
si do te reagonit nese do tju vidhnin kuleten ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do me pushonte zemra Perqesh
Si do reagonit nese ju kerkojn te beheni modele ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do pranoja pse jo
si do te reagonit nese i/e fejuari/a juj sdeshgiron te martohet me me ju ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do qaja per disa koh e strukur ne dhomen time, me pas do te jetoja pasi jeta vazhdon
si do reagonit nese dikush hap nje add ne emrin tuaj ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
me emrit tim nuk ka problem por me te dhenat e mia dhe me foto do te ishte problem, prandaj nuk le hapsira ne rrjetet sociale

Si do reagonit po te detyroni te martoheshit me dike qe nuk mendoni se e doni?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do zhgenjehesha dhe do largohesha pasi martesa pa dashuri esht deshtim
si do reagonit nese ju bejn bllok pa lidhje ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
i fshij dhe nr dhe jam ne rregull Very Happy

si do reagonit nese dikush ju kerkon nje informacion ne nje gjuhe qe nuk e kuptoni?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
do i kerkoja te falur ne gjuhen angleze pasi sbesoj se ka person qe sdi dy fjali anglisht
si do reagonit nese dikush ju ofendon ne nje gjuh qe se kuptoni ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
do ja kthej ne dollar ;D, shaka, mendoj se i shari te shan

Si do reagonit nese zbuloni qe shoku/shoqja nuk eshte po aq i/e sinqet sa po ju me te?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do mundohesha te dija arsyet nese ai/ajo sme jep arsyet do largohesha prej atij/asaj

Ju ka ndodhur te ziheni per nje miku/eshen tuaj dhe me pas ai/ajo ju esht larguar.
Ju si keni reaguar ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Jam trishtuar per momentin,por me pas me esht fiksuar qe shoqeria e vertet nuk ekziston.

Nese ju bie Llotaria Amerikane, si do te reagonit ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do lumturohesha aq shum saqe do perjetoja naj infarkt Perqesh

Si do reagonit nese miku/esha juaj me i/e mir do tju propozonte ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do habitesha por nese do tme pelqente do ta pranoja.
Si do reagonit nese ju ze shiu ne rrug?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do ta shijoja ne maksimum.

Si do reagonit nese ju vendosin bann nga ky forum ?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Do rregjistrohesha me nje emer tjeter Perqesh
Si do reagoje nese dikush vendos nje avatar si ty?

descriptionRe: Si do te reagonit nese .....

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi