Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
Si do te reagonit nese .....

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st July 2017, 10:13

Do bėhesha tullacja mė hot nė bot Perqesh
Si do tė reagonit nėse ju fusin bretkoc nė ēantėn tuaj tė shpinės?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd July 2017, 21:34

do trembesha
si do reagonit nese ju fusnin nje kapsolle ne xhep ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th July 2017, 10:36

Do bertisja me te madhe
si do te reagonit nese do tju vidhnin kuleten ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th July 2017, 08:42

Do me pushonte zemra Perqesh
Si do reagonit nese ju kerkojn te beheni modele ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 16th July 2017, 13:32

Do pranoja pse jo
si do te reagonit nese i/e fejuari/a juj sdeshgiron te martohet me me ju ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th July 2017, 10:15

Do qaja per disa koh e strukur ne dhomen time, me pas do te jetoja pasi jeta vazhdon
si do reagonit nese dikush hap nje add ne emrin tuaj ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th July 2017, 23:42

me emrit tim nuk ka problem por me te dhenat e mia dhe me foto do te ishte problem, prandaj nuk le hapsira ne rrjetet sociale

Si do reagonit po te detyroni te martoheshit me dike qe nuk mendoni se e doni?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th August 2017, 14:01

Do zhgenjehesha dhe do largohesha pasi martesa pa dashuri esht deshtim
si do reagonit nese ju bejn bllok pa lidhje ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 6th August 2017, 00:11

i fshij dhe nr dhe jam ne rregull Very Happy

si do reagonit nese dikush ju kerkon nje informacion ne nje gjuhe qe nuk e kuptoni?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th August 2017, 10:11

do i kerkoja te falur ne gjuhen angleze pasi sbesoj se ka person qe sdi dy fjali anglisht
si do reagonit nese dikush ju ofendon ne nje gjuh qe se kuptoni ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 7th August 2017, 23:16

do ja kthej ne dollar ;D, shaka, mendoj se i shari te shan

Si do reagonit nese zbuloni qe shoku/shoqja nuk eshte po aq i/e sinqet sa po ju me te?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th August 2017, 21:22

Do mundohesha te dija arsyet nese ai/ajo sme jep arsyet do largohesha prej atij/asaj

Ju ka ndodhur te ziheni per nje miku/eshen tuaj dhe me pas ai/ajo ju esht larguar.
Ju si keni reaguar ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th August 2017, 11:03

Jam trishtuar per momentin,por me pas me esht fiksuar qe shoqeria e vertet nuk ekziston.

Nese ju bie Llotaria Amerikane, si do te reagonit ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th August 2017, 23:30

Do lumturohesha aq shum saqe do perjetoja naj infarkt Perqesh

Si do reagonit nese miku/esha juaj me i/e mir do tju propozonte ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th August 2017, 11:37

Do habitesha por nese do tme pelqente do ta pranoja.
Si do reagonit nese ju ze shiu ne rrug?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th December 2017, 13:06

Do ta shijoja ne maksimum.

Si do reagonit nese ju vendosin bann nga ky forum ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th March 2018, 12:03

Do rregjistrohesha me nje emer tjeter Perqesh
Si do reagoje nese dikush vendos nje avatar si ty?Shiko profilin e anėtarit


#58

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi