Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sa shpenzoni brenda ditës?

Share

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
pa tjeter..as kemi per tu ndare ne, keshtu si e kemi zene, avash avash...sa te behet shelegu dash...hahahaa

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Andi, nese ke pakes frikë, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhaha

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
@Albini shkruajti:
Andi, nese ke pakes frikë, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhaha
Per ca dite besoj se s'do me duhet ndihme Albini pastaj do te fishkellej patjeter se goca vlonjate jane keto nuk perballohen per shume kohe vetem.

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sa ja qan hallin dhe ti Albin..ti rri urte se ti je i zene, Andin e kemi te lire....hahaah

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
and.. shkruajti:
@Albini shkruajti:
Andi, nese ke pakes frikë, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhaha
Per ca dite besoj se s'do me duhet ndihme Albini pastaj do te fishkellej patjeter se goca vlonjate jane keto nuk perballohen per shume kohe vetem.

po jo se vetem une jam vlonjate, ato te tjerat jane fierake..hahaha..keshtu qe mos ki frike...

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sod jam rekord pa shpenzue asnji cent ,per arsyje skam dalur er diten ,cigaret i kisha te blera .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sot nuk shpenzova fare dhe une, si Anaa...

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
une kam thyer regordin sod per shpenzime ,qe nuk kam dalur fare ,por po te mirret mesatarja mujore nuk jam edhe pa zhpenzime te medha .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot kam shpenzuar rreth 15 000 lek( te vjetra)...

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
me mire nuk tregoj fare se sa se dal ,jo mire ne mate.te shpenzimeve ,mvaret .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sot shpenzova 0 lek... Laughing Laughing

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
shpenzoj sipas rasteve,nganjehere me shume,nganiher me pak

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Varet nga dita
Ditet e shtuna paguhem dhe shkoj per te psonosurne supermarket
Ka dite qe shpenzoj edhe 200euro,por ka edhe dite (keto jene me te shumtat) qe nuk shpenzoj as edhe nje centez

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Dje shpenzova 35 000 lek(te vjetra)...sot nuk e di akoma se skam dale nga shtepia....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
mendoj duhet te shikohet si mestare shpenzimi mujore se sa ditore ,keshtu une keto dite kam ber shum ,sa vet nuk kam ber ndonji llogari ,ditore por shikoja llogari 20ditshe sa kisha ne protofol dhe sa mbeten me mire mos te shkruj fare ,sepse dikush smund ti marr me mend e jo ti shpenzoj .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot shpenzova disa lek po kush po pyet...ne fund te fundit nje jete kemi... Laughing Laughing

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
si gjimnaziste qe jemi 500lek (te reja:D) dita na shkon :p
Me raste te vecante shkon edhe me shume sidomos te premteve:D

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
njeriu shpenzon sipas nevojes qe ka ,por ne fund askush lekun kur vdes nuk e merr me vete ,keshtu beje jeten qe ke .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
hahaha,po te kishim aq shume,do te shpenzonim me teper

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot shpenzuam shume se kemi dhe feste, vajti rreth 100 000 lek(te vjetra).

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi