Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Sa shpenzoni brenda ditės?

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 12:47

pa tjeter..as kemi per tu ndare ne, keshtu si e kemi zene, avash avash...sa te behet shelegu dash...hahahaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 12:48

Andi, nese ke pakes frikė, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th February 2008, 12:50

@Albini shkruajti:Andi, nese ke pakes frikė, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhaha
Per ca dite besoj se s'do me duhet ndihme Albini pastaj do te fishkellej patjeter se goca vlonjate jane keto nuk perballohen per shume kohe vetem.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 12:51

sa ja qan hallin dhe ti Albin..ti rri urte se ti je i zene, Andin e kemi te lire....hahaahShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 12:52

and.. shkruajti:
@Albini shkruajti:Andi, nese ke pakes frikė, vetem fishkello dhe vij te ndihmoj, druaj se sdo ja kalosh mire, Kontrast shume i dalluar 6:1!!!
hahhhhaha
Per ca dite besoj se s'do me duhet ndihme Albini pastaj do te fishkellej patjeter se goca vlonjate jane keto nuk perballohen per shume kohe vetem.
po jo se vetem une jam vlonjate, ato te tjerat jane fierake..hahaha..keshtu qe mos ki frike...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 18:05

sod jam rekord pa shpenzue asnji cent ,per arsyje skam dalur er diten ,cigaret i kisha te blera .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 18:45

sot nuk shpenzova fare dhe une, si Anaa...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 21:17

une kam thyer regordin sod per shpenzime ,qe nuk kam dalur fare ,por po te mirret mesatarja mujore nuk jam edhe pa zhpenzime te medha .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 20:26

Sot kam shpenzuar rreth 15 000 lek( te vjetra)...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 23:58

me mire nuk tregoj fare se sa se dal ,jo mire ne mate.te shpenzimeve ,mvaret .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th March 2008, 21:50

sot shpenzova 0 lek... Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 19:49

shpenzoj sipas rasteve,nganjehere me shume,nganiher me pakShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 19:52

Varet nga dita
Ditet e shtuna paguhem dhe shkoj per te psonosurne supermarket
Ka dite qe shpenzoj edhe 200euro,por ka edhe dite (keto jene me te shumtat) qe nuk shpenzoj as edhe nje centezShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 17th March 2008, 11:35

Dje shpenzova 35 000 lek(te vjetra)...sot nuk e di akoma se skam dale nga shtepia....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 02:09

mendoj duhet te shikohet si mestare shpenzimi mujore se sa ditore ,keshtu une keto dite kam ber shum ,sa vet nuk kam ber ndonji llogari ,ditore por shikoja llogari 20ditshe sa kisha ne protofol dhe sa mbeten me mire mos te shkruj fare ,sepse dikush smund ti marr me mend e jo ti shpenzoj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 21st March 2008, 22:56

Sot shpenzova disa lek po kush po pyet...ne fund te fundit nje jete kemi... Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 23:37

si gjimnaziste qe jemi 500lek (te reja:D) dita na shkon :p
Me raste te vecante shkon edhe me shume sidomos te premteve:DShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2008, 03:08

njeriu shpenzon sipas nevojes qe ka ,por ne fund askush lekun kur vdes nuk e merr me vete ,keshtu beje jeten qe ke .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 14:17

hahaha,po te kishim aq shume,do te shpenzonim me teperShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 14:36

Sot shpenzuam shume se kemi dhe feste, vajti rreth 100 000 lek(te vjetra).Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi