Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sa shpenzoni brenda ditës?

Share

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Dje kam shpenzuar 19.999 euro!

kjo me ndosh shume rralle!

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot si dit e shtune(dite qe psonis per tere javen) prisha 135 euro

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
tani qe do dal, do shpenzoj ca lek...se vajta kohe pa prishur shume lek... Laughing Laughing

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sa shpenzon ne dite mirret mesatarja mujore ,sod dhe dje skam dalur keshtu asnji 10cent skam shpenzue ,

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sot shpenzova 30 000(te vjetra)....bleva dicka ...

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
SOT NUK KAM SHPENZUAR ENDE ASGJE;HEEEE;DO TE KURSEJ!

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot shpenzova leke per libra shkolle...rreth 20 000....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
te shpenzosh eshte njejt sikur te harxhosh!

e them kete sepse ka te beje me daljen e pares nga ne, i ke shpenzuar 10 euro apo i ke hargjuar 20 dmth se ne konton tuaj jane -30 euro me pak!

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
une sjam ekonomist dhe shyqyr qe sjam ngase ata jane shume njerez te interesit bile ka edhe shume qe i kontribojne korrupcionit!
hahahahahahhah

nese une kam ble nje makine ditë me parë, para se ta bleja e pyeta garazhistin,
sa hargjon ne 100 Km-h
ai ma ktheu se
makina eshte e re dhe shpenzon shume pak, eshte teper ekonomike!

Pra edhe tema e ka pasur nje qellim, sa lek apo para ju ikin nga kontoja juaj brenda ditës...

une kam thane se shpenzoj....
tjetri ka than se hargjon......
e tjetri ka than se i paska prishë 135 euro

etj etj

respekte edhe ty
"ekonomiste" Very Happy

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot kam shpenzuar shume, por ende nuk e kam llogaritur se sa.

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
si pas nevojes njeriu shpenzon mendoj edhe sipas bugjetiti qe ka mujore ,eshte interesant se leku nuk qan sa te kesh ato shpenzohen ,sepse syri eshte lakmues i madhe .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sot shpenzova vetem 20 000 lek....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
te reja

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
jo, te vjetra....ndersa sot skam dale akoma....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
sipas mundesive mendoj behen edhe shpenzimet .

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
kurse ditet e tjera.... Perqesh

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
brenda dites shpenzon sa te duash ,, çmimet kan shkuar ne stratosfer
dh gjith se si nen 20-30 euro nuk mund te ndalesh

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
dje shpenzova 75000 lek te vjetra....per nje bluze dhe nje kemishe qe bleva....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Sot nuk shpenzova fare

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
edhe une skam shpenzuar fare sot....

descriptionRe: Sa shpenzoni brenda ditës?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi