Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Nėna e Dua Lipės publikon fotografi tė vjetėr(FOTO)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:46


Anesa Lipa, nėna e Duas kėngėtares shqiptare me famė botėrore nė rrjetin e saj social Instagram ka publikuar njė fotografi me Duan kur ishte e vogėl. 

Kėsaj fotografie ajo i ka shtuar pėrshkrimin, “poshtė rrugicės sė kujtesės”. Nė kėtė fotografi shihet Anesa bashkė me Duan nė njė park lodrash.

Anesa ėshtė nėnė e tre fėmijėve, Duas, Rinės dhe Gjinit.
Mė poshtė mund tė gjeni fotografinė:Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi