Aktorja Angelina Jolie pas ndarjes nga Brad Pitt tani ka ndërruar dhe vendbanimin.

Angelina bashkë me fëmijët e saj tashmë janë vendosur në një lagje shumë të izoluar dhe tejet relaksuese në Hidden Hills të Los Angelosit.

Madje në këtë lagje jetojnë dhe Jeniffer Lopez,Kim Kardashian dhe tani edhe Angelina me fëmijët./10minuta.com