Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Angelina fqinje me Kimin dhe J.LO (FOTO)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:47


Aktorja Angelina Jolie pas ndarjes nga Brad Pitt tani ka ndėrruar dhe vendbanimin.

Angelina bashkė me fėmijėt e saj tashmė janė vendosur nė njė lagje shumė tė izoluar dhe tejet relaksuese nė Hidden Hills tė Los Angelosit.

Madje nė kėtė lagje jetojnė dhe Jeniffer Lopez,Kim Kardashian dhe tani edhe Angelina me fėmijėt./10minuta.comShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi