Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Samanta Karaleva aksidentohet (FOTO)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:49


Kėtė tė shtune u raportua pėr njė aksident trafiku nė Tiranė.

Mirėpo tani u zbulua se kėngėtarja nga Shqipėria Samanta Karaleva ishte pjesė e kėtij aksidenti.
Ja ku shihen fotot nga mbrapa dhe  dyshohet se ajo ėshtė vet kėngėtarja. /10minuta.comShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi