Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Pse u mbulua e reja e Shyhretes? (FOTO)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:51


Dasma e tyre pėrfundoi andaj cifti Behluli kanė vendosur tė kalojnė muajin e tyre tė mjaltit nė Emiratet e Bashkuara.

Nė llogarinė e saj nė Instagram, reja e Shyhretes ka postuar foto ku shihet e mbuluar me shami dhe mediat filluan tė shkruajnė se ajo ėshtė mbuluar me tė vėrtet.
Arsyeja pse u mbulua ėshtė sepse kur vizitohet xhamia ėshtė obligative tė mbulohet gruaja./10minuta.com Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi