Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Kaltrina tregon se pėrse nuk ka bėrė darsėm (VIDEO)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:52


Kėngėrarja Kaltrina Selimi ka qenė e ftuar nė emisionin Express Rozė ku ka folur pėr shumė gjėra interesante nga jeta e saj.
Mes tė tjerash ajo tregon se si e ka njohur Dritonin dhe pėrse nuk kanė bėrė darsmė.
Pėr tė mėsuar mė shumė ndiqeni intervistėn e saj tė plotė./10minuta/Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi