Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Thashetheme Vip »
Bleona Qereti e quan Ledrin 'baby' (Foto)

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th October 2016, 17:54


Njė nga meshkujt mė tė kėrkuar tė estradės, Ledri Vula, nė ditėn e sotme ka pranuar ca komente mjaft tė vecanta.
Komente tė shumta kishin pushtuar foton tė cilėn e kishte bėrė publike nė rrjetet sociale, por ajo qė na bie nė sy ėshtė komenti i kėngėtares Bleona Qerreti.
 
Ajo me shprehjen 'Bukur baby' ka komentuar dhe ka shprehur pėlqimin e fotografisė sė Ledrit, e cila tash e sa muaj ėshtė parė me tė duke e konsideruar kinse si njė vėlla.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi