Një nga meshkujt më të kërkuar të estradës, Ledri Vula, në ditën e sotme ka pranuar ca komente mjaft të vecanta.
Komente të shumta kishin pushtuar foton të cilën e kishte bërë publike në rrjetet sociale, por ajo që na bie në sy është komenti i këngëtares Bleona Qerreti.
 
Ajo me shprehjen 'Bukur baby' ka komentuar dhe ka shprehur pëlqimin e fotografisë së Ledrit, e cila tash e sa muaj është parë me të duke e konsideruar kinse si një vëlla.