Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

Share

descriptionCfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Cfare duhet te dine te bejne, dhe cfare bejne me mire femrat?

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
femrat cdo gje e bejn mire ,nuk shikoj ndonji pune e cila femra nese don nuk din ta bej ,femra prandaj duhet te jet e nderume edhe e respektuem ,ku do ne cdo vende .

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Femra tani kryan shumë funksione në shoqërinë tonë,veq amvisnisë,rritjes së fëmijëve,mbajtëjes së higjenës,ajo hapëron sot në administratë krah me mashkullin qoftë në institucionet shoqërore,shkencore dhe politike.Një femër intelektuale dhe e emancipuar sot për ne do të thotë shumë dhe është krenari për ne.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Femra ka marre nje rol shume te rendesishen ne jete, mund te themi se po del dhe me e zonja se nje mashkull. Pra mendoj se femrat te tera dine t'i bejne mire, dhe sidomes atehere kur e kane me me qejf dicka.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Disa gjera femrat i bejne me mire se meshkujt,psh,amviserine,higjenen ne pergjethsi,veshjen,disa artizanate,kurse ne aktivitetet tjera haprojne burrerisht krah me meshkujt.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
femra esht shtylla e familjes ... Like a Star @ heaven

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
shtyllë po por e pa përforcuar,po nuk gjeti mbeshtetje te mashkulli-rrezohet

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
haha shaban edhe ju meshkujt rrezoheni more pse mos jeni ju met fort sena ..pa neve dhe ju sjeni gje hiq!!!

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
ne te tera i bejme sh mire...hahahaa

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Nga te gjitha nje duhet ta beni me mire MARY, p.s ti cfare di te besh me mire?

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Une bej me mire punet e shtepise, shkollen dhe muhabetin...hhhaaa

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
@MARY shkruajti:
Une bej me mire punet e shtepise, shkollen dhe muhabetin...hhhaaa
E shikon, Smile ja per kete e kisha fjalen.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
po prandaj te ktheva dhe une ate pergjigje se e dija qe ate e kishe fjalen ... Perqesh

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
femra dijn cdo pune ta bejn me mire se meshkujt dhe dijn me shum pune te bejn ,keshtu qe ne cdo sfere te jetes femren mund ta kesh puntore dhe te sukseshme .

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
znj,elma ju pak sikur me keni keqkuptuar,per te bere me te qarte une kam thënë po nuk gjeti mbështetjen e duhur rrezohet,kjo ka kuptim domethenes,sidomos kur nuk
gjen fatin e duhur,e kam thene pa asnje nenqmim,natyrisht edhe meshkujt rrezohen sepse njerez jemi te gjithe.Znj,elma ju lus per mirekuptim

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
femra ka suksesin me te madh qe se ben buri dot qe rrit femije ne embrionin e vet ,kjo eshte puna qe ska mashkull qe mund ta bej ket pune .

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
@Anaa shkruajti:
femra ka suksesin me te madh qe se ben buri dot qe rrit femije ne embrionin e vet ,kjo eshte puna qe ska mashkull qe mund ta bej ket pune .
Plotesisht dakort me ju Anaa

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
,nese ne kemi then se celen pune e bejn femrat e se bejn meshkujt ,ose anasjelltas ,do te jet femra qe lind rrit femije kshtu edhe pse burrat bejn shum pune ne se flasim ne aspektin fizik ,kan energji me te madhe se femra ne ngritjen e peshes ,kur bejm krahasimin femra rrit femij ne embrion eh ket as nji mashkull ,nuk mund ta mbrrij edhe sikur ti nenshtrohet cdo lloj operacion qe ,bejn sod kjo eshtee pa arritur tek gjinija mashkullore ,keshtu femra del me e zonja se burri .

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Femrat duhet te dine te gatuajne mire.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
per gatim nuk ja japim doren askujt virus ,keshtu qe femrat din tera ti bejn edhe punet emira por edhe ato te keqijat jan kopilesha .

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi