Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfarė duhet tė dinė tė bejnė - cfarė bejnė mė mirė femrat?

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th February 2008, 17:42

*
POPULAR

Cfare duhet te dine te bejne, dhe cfare bejne me mire femrat?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th February 2008, 21:57

femrat cdo gje e bejn mire ,nuk shikoj ndonji pune e cila femra nese don nuk din ta bej ,femra prandaj duhet te jet e nderume edhe e respektuem ,ku do ne cdo vende .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2008, 22:09

Femra tani kryan shumė funksione nė shoqėrinė tonė,veq amvisnisė,rritjes sė fėmijėve,mbajtėjes sė higjenės,ajo hapėron sot nė administratė krah me mashkullin qoftė nė institucionet shoqėrore,shkencore dhe politike.Njė femėr intelektuale dhe e emancipuar sot pėr ne do tė thotė shumė dhe ėshtė krenari pėr ne.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 09:59

Femra ka marre nje rol shume te rendesishen ne jete, mund te themi se po del dhe me e zonja se nje mashkull. Pra mendoj se femrat te tera dine t'i bejne mire, dhe sidomes atehere kur e kane me me qejf dicka.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 14:49

Disa gjera femrat i bejne me mire se meshkujt,psh,amviserine,higjenen ne pergjethsi,veshjen,disa artizanate,kurse ne aktivitetet tjera haprojne burrerisht krah me meshkujt.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 21:21

femra esht shtylla e familjes ... Like a Star @ heavenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2008, 19:55

shtyllė po por e pa pėrforcuar,po nuk gjeti mbeshtetje te mashkulli-rrezohetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 29th February 2008, 10:02

haha shaban edhe ju meshkujt rrezoheni more pse mos jeni ju met fort sena ..pa neve dhe ju sjeni gje hiq!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 13:57

ne te tera i bejme sh mire...hahahaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th February 2008, 14:00

Nga te gjitha nje duhet ta beni me mire MARY, p.s ti cfare di te besh me mire?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 14:02

Une bej me mire punet e shtepise, shkollen dhe muhabetin...hhhaaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th February 2008, 14:08

@MARY shkruajti:Une bej me mire punet e shtepise, shkollen dhe muhabetin...hhhaaa
E shikon, Smile ja per kete e kisha fjalen.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 14:18

po prandaj te ktheva dhe une ate pergjigje se e dija qe ate e kishe fjalen ... PerqeshShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 14:54

femra dijn cdo pune ta bejn me mire se meshkujt dhe dijn me shum pune te bejn ,keshtu qe ne cdo sfere te jetes femren mund ta kesh puntore dhe te sukseshme .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th March 2008, 20:02

znj,elma ju pak sikur me keni keqkuptuar,per te bere me te qarte une kam thėnė po nuk gjeti mbėshtetjen e duhur rrezohet,kjo ka kuptim domethenes,sidomos kur nuk
gjen fatin e duhur,e kam thene pa asnje nenqmim,natyrisht edhe meshkujt rrezohen sepse njerez jemi te gjithe.Znj,elma ju lus per mirekuptimShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 00:09

femra ka suksesin me te madh qe se ben buri dot qe rrit femije ne embrionin e vet ,kjo eshte puna qe ska mashkull qe mund ta bej ket pune .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th March 2008, 00:32

@Anaa shkruajti:femra ka suksesin me te madh qe se ben buri dot qe rrit femije ne embrionin e vet ,kjo eshte puna qe ska mashkull qe mund ta bej ket pune .
Plotesisht dakort me ju AnaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 00:37

,nese ne kemi then se celen pune e bejn femrat e se bejn meshkujt ,ose anasjelltas ,do te jet femra qe lind rrit femije kshtu edhe pse burrat bejn shum pune ne se flasim ne aspektin fizik ,kan energji me te madhe se femra ne ngritjen e peshes ,kur bejm krahasimin femra rrit femij ne embrion eh ket as nji mashkull ,nuk mund ta mbrrij edhe sikur ti nenshtrohet cdo lloj operacion qe ,bejn sod kjo eshtee pa arritur tek gjinija mashkullore ,keshtu femra del me e zonja se burri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 9th March 2008, 02:42

Femrat duhet te dine te gatuajne mire.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 02:45

per gatim nuk ja japim doren askujt virus ,keshtu qe femrat din tera ti bejn edhe punet emira por edhe ato te keqijat jan kopilesha .Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi