Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

Share

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
po mir qe dijm te gatuajm ore pse qka do te hanit ju burrat nese ne sgatuajm???

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Te gjitha i bejne mire femrat.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Per dallim nga mashkujt femrat jane ato qe me sukses mund te kryejn edhe shume pune te meshkujve,kurse meshkujt jane me te pashkathet ne kete aspekt....( Nuk e kame per levdate)...


I dijme pothuajse te gjitha por sa veprojme eshte dhunti apo deshire e vete femres...Perqesh

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Punët e shtëpisë    Smile

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Kohet e fundit po shof qe edhe burrat ja u kane marr doren puneve te shpis...Smile,sa te keqij jane nga inati qe po ua kalojm edhe kete te ,,drejte''na e moren ...Perqesh

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Femrat jane te prira qe te perdorin taktika te ndryshme per te kuptuar se cfare ndodh ne koken e partnerit.

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Femrat bejn gjithshka dhe asgje Smile

descriptionRe: Cfarë duhet të dinë të bejnë - cfarë bejnë më mirë femrat?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi