Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionLibri i fundit?

more_horiz
Edhe pse jetojme ne kohen e internetit mendoj se ka akom shprese per librat Smile

Na tregoni librin qe keni lexuar se fundmi dhe pershtypjet mbi te.

Po e filloj une. Aktualisht po lexoj nje liber ne italisht "Il potere del cervello quantico" Fuqia e mendjes universale, flet per trurin si funksionon si mund te ndryshoj gjendjen e njeriut nje mendim pozitiv

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
U ben koh qe nuk lexoj libra,por pas pushimeve do kerkoj serish ne bibliotek per libra te tjer.

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
Nje liber i nje shkrimtareje Amerikane po spo ja kujtoj emrin.

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
Intervista me djallin - Napoleon Hill

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
Mengjeset ne Kafe Rostand-Ismail Kadare

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
Kambana e qelqte e Sylvia Plath

descriptionRe: Libri i fundit?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi