Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Libri i fundit?

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 30th December 2016, 18:12

Edhe pse jetojme ne kohen e internetit mendoj se ka akom shprese per librat Smile

Na tregoni librin qe keni lexuar se fundmi dhe pershtypjet mbi te.

Po e filloj une. Aktualisht po lexoj nje liber ne italisht "Il potere del cervello quantico" Fuqia e mendjes universale, flet per trurin si funksionon si mund te ndryshoj gjendjen e njeriut nje mendim pozitivShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th December 2016, 18:39

U ben koh qe nuk lexoj libra,por pas pushimeve do kerkoj serish ne bibliotek per libra te tjer.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd July 2017, 21:27

Nje liber i nje shkrimtareje Amerikane po spo ja kujtoj emrin.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 20th November 2017, 23:08

Intervista me djallin - Napoleon HillShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 20th November 2017, 23:53

Mengjeset ne Kafe Rostand-Ismail KadareShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th December 2017, 17:31

Kambana e qelqte e Sylvia PlathShiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi