Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Astrologjia »
Horoskopi Ditor....(Mund te shkruani horoskopin ditor ketu)

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:33

[size=36]Horoskopi ditor, e enjte 29 dhjetor 2016[/size]
[size=36]
[/size]
Dashi
Do tė merreni me aktivitete tė ndryshme ju qė jeni nė njė marrėdhėnie nė ēift. Nė aspektin afektiv, komunikimi me partnerin/en tuaj nuk do tė jetė i duhuri. Beqarėt do dinė si tė veprojnė nė ēdo moment dhe jeta do ju marrė njė tjetėr drejtim. Nė planin financiar nuk duhet tė shqetėsoheni sepse situata do pėrmirėsohet, vetėm mjafton pak pėrpjekje.
Demi
Sot do tė tregoni cilėsitė mė tė mira ju tė dashuruarit. Gjithēka qė mendoni tė bėni nė kėtė ditė, do tė realizohet. Beqarėt do kenė takime interesante, por vetėm pėr aventura kalimtare, ndėrsa duhet tė presin ende nėse duan tė krijojnė lidhje tė qėndrueshme. Nė planin financiar situata do jetė nėn kontrollin tuaj.
Binjakėt
Sot do tė keni gjėra tė tjera pėr tė bėrė, ndryshe nga ato qė keni menduar. Do tė komunikoni me njeriun tuaj tė zemrės, i cili do ju japė vazhdimisht ide pozitive pėr kėtė ditė. Beqarėt d kenė takime fantastike me disa persona tė cilėt do i bėjnė tė besojnė te dashuria. Financat do jenė disi delikate, kujdes me shpenzimet.
Gaforrja
Sot ėshtė njė ditė pozitive nė aspektin romantik, pasi do t’ja dedikoni tė gjithė kohėn njeriut tuaj tė zemrės. Organizoni njė mbrėmje tė bukur pranė tij. Beqarėt do kenė plot njohje tė rej sot, por gjithsesi nuk do vendosin dot pėr tė krijuar lidhje afatgjata. Financat do jenė tė paqėndrueshme si pasojė e shpenzimeve qė do kryeni.
Luani
Pėr sa i pėrket profesionit, do tė keni njė ndryshim pozitiv. Kėshtu, kjo gjė do ju lejojė qė tė kaloni mė shumė kohė me partnerin/en tuaj. Beqarėt do kenė njė nga ditėt e tyre mė me fat dhe me shumė mundėsi do takojnė princin e tyre. Nė planin financiar duhet tė merrni masa mė strikte nėse doni tė pėrmirėsoni situatėn.
Virgjėresha
Sot do tė keni disa punė pėr tė bėrė nė aspektin profesional, qė do t’ju bezdisin. Ju do tė merrni ide tė ndryshme nga kolegėt tuaja, pėr tė pasur sukses. Relaksohuni pranė partnerit/es. Beqarėt nuk duhet tė jenė impulsivė sot sepse kjo mund t’ju prishė punė nė takimet. Nė planin financiar situata do jetė nėn kontroll.
Peshorja
Sot do tė realizoni njė projekt krijues. Pėr kėtė do tė kėrkoni ndihmėn e partnerit/es, i cili do ju japė kontributin e tij tė pa kushtėzuar. Beqarėt duhet tė tregohen tė kujdesshėm nė marrjen e vendime sepse mund tė gabojnė dhe lėndohen. Financat nuk do arrini t’i mbani dot nėn kontroll dhe mund tė pėrballeni me probleme.
Akrepi
Sot disa nga miqtė tuaj dėshirojnė t’ju takojnė, por nuk do tė jeni nė humor pėr tė qenė pjesė e aktiviteteve shoqėrore. Do tė qėndroni nė shtėpi duke parė filmat mė tė kėndshėm. Beqarėt do realizojnė takime interesante dhe do gjithēka qė do vendosin sot do jetė pozitive pėr ta. Financat do jenė tė mira dhe pa probleme.
Shigjetari
Sot do tė merrni disa informacione qė do t’ju duken interesante. Por, jo gjithēka ėshtė e vėrtet. Ju do tė takoni miqtė tuaj, duke kaluar njė ditė tė kėndshme nė shoqėrinė e tyre. Beqarėt do kenė njė ditė me fat sot nė dashuri dhe pa e kuptuar mund ta gjejnė veten nė lidhje tė bukur. Financat nuk do jenė shumė tė mira, kujdes.
Bricjapi
Sot do tė ketė disa ndryshime pozitive pėr ju tė dashuruarit tė cilat as nuk i kishit menduar. Nė mbrėmje mund tė dilni pėr t’u argėtuar me partnerin/en dhe miqtė. Beqarėt do realizojnė njė takim mbresėlėnės i cili do ju ndryshojė tė ardhmen. Financat do kenė disa tronditje tė vogla, por asgjė pėr tu shqetėsuar.
Ujori
Sot do tė shikoni se keni probleme nė marrėdhėnien tuaj nė ēift. Mbase disa gjėra nuk kanė shkuar ashtu siē duhet, megjithatė gjithēka do jetė kalimtare. Beqarėt do kenė njė dit me fat sot nė dashuri dhe takimet qė do realizojnė do ju japin mundėsinė shumė prej jush tė ndryshojnė edhe statusin. Financat do tė jenė tė mira.
Peshqit
Disa gjėra nuk do t’ju realizohen siē duhet nė profesionin tuaj. Nė aspektin familjar do tė jeni tė rrethuar nga dashuria e njerėzve tuaj mė tė dashur. Beqarėt do ja dedikojnė kėtė ditė familjes dhe shoqėrisė dhe nuk do mendojnė fare pėr dashurinė. Nė planin financiar duhet t’i bėni mirė llogaritė, nė tė kundėrt do hasni probleme serioze.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:34

Horoskopi ditor, e premte 30 dhjetor 2016

Dashi

Edhe pse e doni shume ate qe keni ne krah atmosfera ne cift sot do jete e ftohte. Nga ana tjeter xhelozia do jete me e madhe dhe mund te lindin mosmarreveshje. Per beqaret dashurickat qe mund te lindin do jene te rrezikshme. Tregohuni te kujdesshem qe te mos keni probleme. Ne planin financiar do keni fat me shumice. Beni investimet e duhura dhe ato me te domosdoshmet.

Demi

Nese jeni ne nje lidhje, do e kaloni ne planin te dyte dashurine sepse do keni gjera me te rendesishme me cfare te merreni. Kujdes sepse kjo mund te sjelle debate. Beqaret edhe sot do e kene te veshtira ta bejne per vete ate qe pelqejne. Gjithsesi mos e humbni shpresen. Financat do jene kryesisht te stabilizuar keshtu qe mund te blini ato qe keni menduar per festen e Vitit te Ri.

Binjaket

Me shume se kurre do keni nevoje te verifikoni aftesine tuaj joshese sot. Gjithsesi nese jeni ne cift beni kujdes te mos i kaloni limitet sepse do perballeni me surpriza te keqija. Beqaret duke filluar qe sot do e harrojne vetmine. Nje takim interesant do ua mbushe zemren me gezim. Ne planin financiar do korrni ato qe keni mbjelle. Nese nuk jeni treguar te matur pergatituni per tronditje.

Gaforrja

Dashuria ne cift do jete e mbrojtur gjate kesaj dite dhe ju nuk do keni as me te voglin problem me ate qe keni ne krah. ne mbremje mund te kaloni edhe disa momente pasionante dhe emocionuese. Edhe beqaret mund ta zbulojne “thesarin” qe aq shume kane kerkuar. Si do jene financat? Qetesohuni sepse jo vetem qe nuk do kete probleme por priten edhe permiresime.

Luani

Venusi do e influencoje pozitivisht sot jeten tuaj ne cift. Do jeni me afer partnerit dhe bashkepunimi do filloje te perforcohet. Shprehini pak me teper ndjenjat. Me pak me teper besim ne vetvete edhe beqaret do e gjejne personin e shumekerkuar. Ne planin financiar mos shpenzoni me teper sesa duhet sepse do keni probleme te medha.

Virgjeresha

Fale Venusit, perendeshes se dashurise, do kaloni nje dite euforike dhe te mbushur me pasion. Do kujedeni me teper qe personi ne krah te ndihet mire dhe bashkepunimi do forcohet. Beqaret do jene sensuale dhe te parrezistueshem. Do keni goxha takime keshtu qe bejini syte kater. Per sa i perket sektorit te financave duhet thene se me pak maturi do ruani stabilitetin dhe nuk do keni probleme.

Peshorja

Mjedisi yjor do favorizoje nje jete sentimentale te mbushur me emocione dhe ndjenja te forta. Do nidheni mjaft mire prane atij qe dashuroni dhe do doni qe dita te mos mbaroje. Beqaret eshte me mire te qendrijne vetem sesa te nisin nje lidhje qe nuk do iu sjelle aspak emocione. Ne planin financiar situata do jete pergjithesisht e qendrueshme. Kujesuni qe kjo te mos ndryshpje.

Akrepi

Ju qe jeni ne nje lidhje, do merrni bekimin e yjeve sot dhe do kaloni nje nga ditet me emocionuese. Mbajini edhe disa premtime qe i keni bere partnerit para disa kohesh ne lidhje me jeten intime. Beqaret jo vetem qe do kene takime, por priten edhe dashuri me shikim te pare. Financat do jene te paqendrueshme keshtu qe tregohuni te matur per te mos ngelur pa lek.

Shigjetari

Plutoni do ndikoje negativisht sot ne jeten tuaj ne cift dhe do perballeni me probleme goxha te medha. Mosmarrveshjet do iu duken te pafundme. As beqaret nuk duhet t’iu besojne shume premtimeve qe do iu bejne disa persona te panjohur. Pa qene te sigurt mos hidhni asnje hap. Ne planin financiar eshte momenti i duhur per te bere investimet e shumeperitura.

Bricjapi

Kujdes sot ne jeten ne cift. Nese do mundoheni ta komandoni patnerin dhe te kerkoni qe ai te beje gjithcka doni ju do keni probleme te pafundme. Beqaret nga ana tjeter do kene nje dite te zakonshme dhe pa takime. Mundohuni te merreni me dicka tjeter qe te mos merziteni. Sektori i financave nuk do jete i keq megjithate po shpenzuat me shume sesa duhet do keni tronditje.

Ujori

Gjate kesaj dite ju qe jeni ne cift do ndheni te lumtur. Lereni veten sa me te lire dhe dashuroni ashtu si e ndjeni pa menduar per asgje tjeter. Nese jeni beqare prej disa kohesh, priten takime interesante. Mos u nxitoni, por ngjitini shkallet nje nga nje. Ne planin financiatr ka ardhur koha te beni pak ekonomi. Vetem keshtu do e stabilizoni buxhetin. Te gjitha mundesite do i keni.

Peshqit

Do e keni shume te veshtire t’i qendroni besnik partnerit sot duke qene se nje peron joshes do iu vije rrotull. Ne fakt ketu do duket dashuria qe keni per personin ne krah. Beqaret nuk duhet ta humbin shpresen deri ne minuten e fundit. Asnjehere nuk i dihet cfare ndodh. Per shkak te disa shpenzimeve te domosdoshme por paska te tepruara financat nuk do jene te qendrueshme.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:35

Horoskopi ditor, e shtunė 31 dhjetor 2016

Dashi
Nese nuk tregoheni objektive sot ne jeten tuaj ne cift mund te oerballeni me probleme te medha. Mos e ngroni ne piedestal partnerin qe te mos zhgenjeheni. Beqaret do i japin prioritet jetes intime dhe do bejne gjithcka qe ta gjejne personin ideal. Nen influencen e planeteve do keni fat ne planin financiar. Do iu rriten shume te ardhurat. Nese keni ndinje argjendari kujdes nga vjedhjet.

Demi

E pare nga jashte jeta juaj ne cift do duket e qete, por ne fakt mosmarrveshjet do jene te shumta. Te dy do tregheni kokeforte dhe nuk do toleroni aspak. Beqaret do kene ndryshime pozitive ne jeten sentimentale. Pergatituni per rrahje te forta zemre. Financat do fillojne te permiresohen pak nga pak. Mendohuni mire para se te beni investime te medha.

Binjaket

Ata qe jane ne nje lidhje do jetojne nje nga ditet me te bukura te ketij muaji. Partneri do iu mbaje prane dhe do mundohet t’ua realizoje te gjitha deshirat. Beqaret do jene magnetike dhe do bejne per vete cilindo qe do pelqejne. Shfrytezojeni sa me shume te mundni diten. Financat nuk do kene ndryshime te medha keshtu qe do benit mire te tregoheshit te matur me shpenzmet.

Gaforrja

Do keni nje rival shume te forte sot ne dashuri prandaj duhet te beni gjithcka qe partneri te qendroje prane jush. Mos ia prishni qejfin dhe tregohuni me tolerante. Beqaret do entuziazmohen se tepermi fale nje takimi mjaft interesant dhe te vecante qe do kryejne. Financat do jene mjaft problematike keshtu qe do benit mire te mos shpenzonit fare.

Luani

Me mbeshtetjen e yjeve jeta juaj ne cift do jete edhe me e bukur dhe emocionuese sot. Te dy me partnerin do kuptoheni mire dhe do kaloni moment pasionante. Nese jeni nende vetem ka mundesi te ndodhe nje takim interesant. Mos e lini t’iu ike nga duart. Edhe pse financat do jene te mira, nuk eshte ende koha per te bere investime te medha. Prisni edhe pak.

Virgjeresha

Dite mjaft e bukur kjo e sotmja per te gjithe te dashuruarit. Me shume se kurre me pare do i shprehni ndjenjat dhe do jeni te gatshem te beni edhe sakrifica. Beqareve do iu shtohet deshira per te pasur dike ne krah dhe yjet do jene atje per t’ua plotesuar deshirat. Pergatituni per ndryshime te medha. Financat nuk do jene shume te qendrueshme keshtu qe mos rrezikoni.

Peshorja

Ka aradhur koha te reflektoni seriozisht per te ardhmen e jetes suaj ne cift gjate kesaj dite. Koha iken dhe deshira per te qendruar sa me shume prane partnerit rritet. Beqaret edhe ose do kerkojne shume nuk doe gjejne personin qe aq shume kane enderruar. Financat nuk do jene aq te mira sa per te bere investime te tejskajshme. Tregohuni pak me te matur.

Akrepi

Klima ne cift do jete shume e ngrohte gjate kesaj dite. Do kaloni momente te mrekullueshme prane atij qe keni ne krah dhe do ndiheni me se miri. Beqaret nga ana tjeter do kene fat me shumice. Jo vetem qe do dalin neper takime, por do gjejne edhe shpirtin e tyre binjak. Situata financiare do jete pergjithesisht e qendrueshme nese ju tregoheni te matur me shpenzimet.

Shigjetari

Dita aspak e favorshme kjo e sotmja per te dashuruarit. Debatet do jene te zjarrta dhe ata me te nxituarit do marrin vendime ekstreme. Kujdes! Beqaret do njene jishes dhe sharmante por perseri princine kalter nuk do e gjejne dot. Shpresen mos e humbni gjithsesi. Situata financiare do kene ndryshime pozitive. Do jeni me te organizuar dhe do shpenzoni me maturi.

Bricjapi

Do harroni cdo gje sot dhe do merreni vetem me jeten ne cift. Do flisni hapur me partnerin edhe per disa gjera qe ua kane munduar shpirtin. Beqaret do njihen me shume persona dhe dikush do i terheqe me teper. Mos bni premtime pa qene as vete te sgurt. Marsi dhe Hena do dnikojne negativisht tek financat. Shtrengojeni rripin e shpenzimeve nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek.

Ujori

Jeta ne cift do jete edhe me e bukur gjate kesaj dite fale ndikimit mjaft pozitiv te Venusit. Do afroheni em teper me partnerin dhe klima do filloje te ngrohet. Beqaret do jete me mire ta lene veten te lire dhe te shfrytezojne te gjitha mundesite qe do iu jepen per takime. Nese merrni masa strikte ne planin financiar do arrini ta stabilizoni shume shpejt situaten delikate.

Peshqit

Nese jeni ne nje lidhje shmangni me cdo kusht aventurat kalimtare sepse gjithcka qe keni ndertuar do te shkaterrohej. Pse ta prishni me doren tuaj kete atmosfere elektrizuese? Nese jeni ende beqare, mundesite per te takuar personin ideal do jete te shumta. Bejini syte kater. Financat do preken negativisht nga planetet. Mos beni gabime trashanike.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:35

Horoskopi ditor, e diel 1 janar 2017

Dashi

Do tė merreni me aktivitete tė ndryshme ju qė jeni nė njė marrėdhėnie nė ēift. Nė aspektin afektiv, komunikimi me partnerin/en tuaj nuk do tė jetė i duhuri. Beqarėt do dinė si tė veprojnė nė ēdo moment dhe jeta do ju marrė njė tjetėr drejtim. Nė planin financiar nuk duhet tė shqetėsoheni sepse situata do pėrmirėsohet, vetėm mjafton pak pėrpjekje.

Demi

Sot do tė tregoni cilėsitė mė tė mira ju tė dashuruarit. Gjithēka qė mendoni tė bėni nė kėtė ditė, do tė realizohet. Beqarėt do kenė takime interesante, por vetėm pėr aventura kalimtare, ndėrsa duhet tė presin ende nėse duan tė krijojnė lidhje tė qėndrueshme. Nė planin financiar situata do jetė nėn kontrollin tuaj.

Binjakėt

Sot do tė keni gjėra tė tjera pėr tė bėrė, ndryshe nga ato qė keni menduar. Do tė komunikoni me njeriun tuaj tė zemrės, i cili do ju japė vazhdimisht ide pozitive pėr kėtė ditė. Beqarėt d kenė takime fantastike me disa persona tė cilėt do i bėjnė tė besojnė te dashuria. Financat do jenė disi delikate, kujdes me shpenzimet.

Gaforrja

Sot ėshtė njė ditė pozitive nė aspektin romantik, pasi do t’ja dedikoni tė gjithė kohėn njeriut tuaj tė zemrės. Organizoni njė mbrėmje tė bukur pranė tij. Beqarėt do kenė plot njohje tė rej sot, por gjithsesi nuk do vendosin dot pėr tė krijuar lidhje afatgjata. Financat do jenė tė paqėndrueshme si pasojė e shpenzimeve qė do kryeni.

Luani

Pėr sa i pėrket profesionit, do tė keni njė ndryshim pozitiv. Kėshtu, kjo gjė do ju lejojė qė tė kaloni mė shumė kohė me partnerin/en tuaj. Beqarėt do kenė njė nga ditėt e tyre mė me fat dhe me shumė mundėsi do takojnė princin e tyre. Nė planin financiar duhet tė merrni masa mė strikte nėse doni tė pėrmirėsoni situatėn.

Virgjėresha

Sot do tė keni disa punė pėr tė bėrė nė aspektin profesional, qė do t’ju bezdisin. Ju do tė merrni ide tė ndryshme nga kolegėt tuaja, pėr tė pasur sukses. Relaksohuni pranė partnerit/es. Beqarėt nuk duhet tė jenė impulsivė sot sepse kjo mund t’ju prishė punė nė takimet. Nė planin financiar situata do jetė nėn kontroll.

Peshorja

Sot do tė realizoni njė projekt krijues. Pėr kėtė do tė kėrkoni ndihmėn e partnerit/es, i cili do ju japė kontributin e tij tė pa kushtėzuar. Beqarėt duhet tė tregohen tė kujdesshėm nė marrjen e vendime sepse mund tė gabojnė dhe lėndohen. Financat nuk do arrini t’i mbani dot nėn kontroll dhe mund tė pėrballeni me probleme.

Akrepi

Sot disa nga miqtė tuaj dėshirojnė t’ju takojnė, por nuk do tė jeni nė humor pėr tė qenė pjesė e aktiviteteve shoqėrore. Do tė qėndroni nė shtėpi duke parė filmat mė tė kėndshėm. Beqarėt do realizojnė takime interesante dhe do gjithēka qė do vendosin sot do jetė pozitive pėr ta. Financat do jenė tė mira dhe pa probleme.

Shigjetari

Sot do tė merrni disa informacione qė do t’ju duken interesante. Por, jo gjithēka ėshtė e vėrtet. Ju do tė takoni miqtė tuaj, duke kaluar njė ditė tė kėndshme nė shoqėrinė e tyre. Beqarėt do kenė njė ditė me fat sot nė dashuri dhe pa e kuptuar mund ta gjejnė veten nė lidhje tė bukur. Financat nuk do jenė shumė tė mira, kujdes.

Bricjapi

Sot do tė ketė disa ndryshime pozitive pėr ju tė dashuruarit tė cilat as nuk i kishit menduar. Nė mbrėmje mund tė dilni pėr t’u argėtuar me partnerin/en dhe miqtė. Beqarėt do realizojnė njė takim mbresėlėnės i cili do ju ndryshojė tė ardhmen. Financat do kenė disa tronditje tė vogla, por asgjė pėr tu shqetėsuar.

Ujori

Sot do tė shikoni se keni probleme nė marrėdhėnien tuaj nė ēift. Mbase disa gjėra nuk kanė shkuar ashtu siē duhet, megjithatė gjithēka do jetė kalimtare. Beqarėt do kenė njė dit me fat sot nė dashuri dhe takimet qė do realizojnė do ju japin mundėsinė shumė prej jush tė ndryshojnė edhe statusin. Financat do tė jenė tė mira.

Peshqit

Disa gjėra nuk do t’ju realizohen siē duhet nė profesionin tuaj. Nė aspektin familjar do tė jeni tė rrethuar nga dashuria e njerėzve tuaj mė tė dashur. Beqarėt do ja dedikojnė kėtė ditė familjes dhe shoqėrisė dhe nuk do mendojnė fare pėr dashurinė. Nė planin financiar duhet t’i bėni mirė llogaritė, nė tė kundėrt do hasni probleme serioze.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 11:36

Horoskopi ditor, e hėnė 2 janar 2017

Dashi

Fale influences jo te mire te planeteve gjate kesaj dite, mund te keni disa divergjenca me partnerin tuaj sot. Tregohuni me te moderuar dhe ruani qetesine. Beqaret do perkedhelen tej mase nga yjet. Do e kene te thjeshta ta bejne epr vete personin qe pelqejne. Ne planin financiar edhe pse do keni disa tronditje duhet te tregoheni optimiste. Mos ndermerrni rreziqe te medha.

Demi

Ata qe jane ne nje lidhje do perjetojne emocione te papershkrueshme gjate kesaj dite dhe do ndihen si ne enderr. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Per beqaret me ne fund do mberrije dashuria ideale qe kane pritur prej kohesh. Shikoni mire rreth e rrotull. Me shpenzimet duhet te tregoheni te matur. Vetem keshtu do i mbani financat te stabilizuara dhe nuk do keni probleme.

Binjaket

Per ata qe jane ne cift gjerat do shkojne me se miri. Do i zgjidhni edhe disa mosmarreveshje qe keni pasur. Klima per beqaret nuk do jete aspak e favorshme gjate kesaj dite. Mundohuni ta hiqni mendjen nga krijimi i nje lidhjeje sepse do merziteni mjaft. Buxheti do kete disa tronditje duke qene se do iu duhet te beni shpenzime te medha per festat e fundvitit.

Gaforrja

Nje ambient romantik do mbizoteroje sot ne jeten e cifteve. Partneri do iu pergatise surpriza te kendshme te cilat do ua mbushin jeten me gezim. Nese jeni ende vetem do realizoni disa takime interesante te cilat me gjasa do ua ndryshojne te ardhmen pergjithmone. Per sa i perket planit financiar duhet thene se shpenzimet e pamenduara dhe te nxituara do iu cojne ne katastrofe.

Luani

Ne parim jeta ne cift do jete e mire. Do jeni shume te lidhur me te dashurin e zemres suaj dhe do flisni per gjithcka me te. Disa do sqarojne edhe disa pengje te hershme. Beqaret do kene aventura me shumice por disa edhe dashuri me shikim te pare. Tregohuni te vemendshem. Ne planin financiar mos prisni qe buxheti te arrije fundin per te marre masa dhe per te ulur shpenzimet.

Virgjeresha

Nese jeni ne nje lidhje duhet te tregoheni te matur kur flisni me partnerin dhe here pas here te beni ndonje tolerim te vogel. Nuk iu kushton asgje. Beqareve do iu shtohet edhe me shume deshira per te krijuar nje lidhje. Kerkoni dhe do te gjeni me siguri. Ne planin financiar do keni fat dhe do kryeni transaksione te rendesishme. Me ne fund do vendoset ekuilibri buxhetor.

Peshorja

Venusi do jete planeti qe do e mbroje sot jeten tuaj ne cift. Kur te jeni prane atij qe dashuroni do i harroni te gjitha mosmarreveshjet dhe problemet qe keni pasur me perpara. Beqaret nuk do jene ne kerkim te dikujt por planetet do iu shfaqin perpara nje person interesant dhe qe nuk duhet lene te ike. Nga ana tjeter, me financat beni kujdes. Pyesni specialistet per cdo dyshim.

Akrepi

Ciftet ka rrezik te kalojne nje dite delikate dhe te mbushur me debate sot. Beni kujdes me gjithcka qe do thoni sepse nuk ka me kthim mbrapa. Beqaret edhe pse do kerkojne shume nuk do e gjejne personin qe kane enderruar. Beni durim dhe mos ndermerrni hapa te nxituara. Ndikimi i Saturnit do jete negativ tek financat. Nuk rekomandohen te behen shpenzime me teprice.

Shigjetari

Nese keni pasur disa mosmarreveshje me partnerin kohet e fundit, beni cmos qe t’i zgjidhni sot. Vetem ne kete menyre atmosfera ne cift do te ngrohet dhe ju do jeni me te qete. Beqaret do kene nje nga takimet vendimtare i cili do ua ndryshoje jeten njehere e pergjithmone. Mos rrezikoni shume ne planin financiar nese nuk doni te perballeni me telashe. Ulni edhe shpenzimet.

Bricjapi

Ju dhe partneri do jeni nje ekip i forte gjate kesaj dite dhe askush nuk mund t’iu pengoje rrugen qe keni nisur. Do i shprehni hapur ndjenjat. Beqaret nga ana tjeter do kene takime te shumta por nuk do arrijne dot te vendosin se cili person iu pelqen me te vertete. Merrni kohen e duhur per te reflektuar. Ne planin financiar do jeni te qarte per ate qe duhet te beni qe buxheti mos tronditet.

Ujori

Ciftet do e thellojne edhe me teper lidhjen e tyre dhe do ndihen me te qete. Nese mundeni dilni per darke me partnerin. Per beqaret sot do jete dite e shenuar. Jo vetem qe do keni takime por do mund te krijoni edhe lidhjen qe keni enderruar prej kohesh. Shfrytezojeni diten deri ne maksimum. Financat do permiresohen per shkak te disa parave qe do merrni.

Peshqit

Ata qe jane ne nje lidhje do kalojne momente shume te kendshme sot prane atij qe dashurojne dhe do duan qe dita te mos kishte fund. Do jeni sensuale dhe sharmante. Beqaret edhe pse nuk do e gjejne as sot dashurine nuk do e humbin optimizmin se nje dite do e krijojne lidhjen e enderruar. Pritet qe financat te kene nje permiresim te lehte. Kjo nuk do te thote qe te rrisniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 11:22

Horoskopi ditor, e martė 3 janar 2017
Dashi

Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote ta idealizoni partnerin. Beqaret do kene me shume mundesi gjate kesaj dite per te takuar dashurine e vertete. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga duart. Sektori i financave do jete i qete. Cdo gje do jete ne ekuiliber dhe ju do nuk do beni as shume shpenzime.

Demi

Do kaloni momente te mrekullueshme sot me te dashurin tuaj te zemres. Yjet iu kane pergatitur edhe surpriza te kendshme. Nese ne nje cast iu del para nje pengese diskutojeni se bashku qe ta kaloni me lehte. Ju beqaret duhet te tregoheni me diskrete me personat qe do takoni. Vetem keshtu do arrini ate qe doni! Tregohuni te matur me shpenzimet dhe kerkoni keshilla nga specialistet.

Binjaket

Nje fllad i ngrohte gezimi dhe lumturie do te fryje ne jeten tuaj sentimentale. Me ne fund do te cliroheni nga influenca negative e Saturnit dhe do kaloni edhe momente sensuale. Beqaret duhet te bejne kujdes. Dikush qe do iu pelqeje do doje thjesht te tallet me ju. Klima ne sektorin e financave do jete e paqendrueshme por nga fundi i dites do e shihni qe Neptuni do iu ndihmoje.

Gaforrja

Zemra juaj eshte tashme e zene? Deshira per me teper liri do te provokoje konflikte. Mundohuni ta kontrolloni veten pa qene shume vone. Per beqaret cdo gje do jete me e thjeshte. Mundesite per te takuar personin e endrrave do jene te shumta. Perfitoni! Me financat duhet te tregoheni te kujdesshem. Edhe pse mund te keni disa turbullira nuk duhet te beheni pesimiste.

Luani

Nen udheheqjen e Venusit do kaloni momente te bukura dhe plot elektricitet ne cift. Ne program do jete edhe planifikimi i se ardhmes se bashku. Ju beqare duhet te dilni sot dhe te pranoni ftesat qe do iu behen. Vetem keshtu do ndesheni me dike interesant. Dielli do iu beje shume te etur per shpenzime. Dijeni se nese nuk vendosni disa limite do keni shume probleme.

Virgjeresha

Fale ndikimit te Venusit ne jeten tuaj ne cift, do jeni me sharmante dhe tolerante me ate qe keni ne krah. Harmonia dhe lumturia do iu rrethoje! Beqaret do mendojne shume per dashurine. Mundohuni te jeni me te hapur dhe pa shume teka. Kujdes me shpenzimet e pamenduara mire sepse situata financiare nuk eshte aq e stabilizuar. Mundohuni te shmangni surprizat e keqija!

Peshorja

Do keni probleme ne cift dhe qetesia do te kercenohet. Megjithate mos u alarmoni sepse cdo gje do te rregullohet sa hap e mbyll syte. Beqaret do fillojne nje histori te rendesishme dashurie. Do e shihni qe gjerat do behen me serioze sesa ju mendonit! Me financat nuk do keni probleme. Jupiteri do iu ndihmoje te ruani stabilitetin dhe do iu beje me te matur me shpenzimet. Mos abuzoni!

Akrepi

Nje atmosfere e qete do te mbreteroje ne jeten tuaj sentimentale pergjate gjithe dites. Perfitoni nga kjo per te vene gjeret ne vije ne lidhjen qe keni. Dite shume e mire per te bere edhe plane. Edhe per beqaret kjo dite do jete e shkelqyer. Nga dashurite me shikim te pare do shkoni tek ato me seriozet. Me financat do tregoheni te matur dhe do mund te realizoni ato qe keni dashur.

Shigjetari

Keni pasur shume probleme ne jeten sentimentale? Ne vend qe te permiresohet, situata duket se do te nderlikohet edhe me teper fale Plutonit. Tregohuni me te duruar dhe tolerante qe t’i beni balle! Edhe beqaret duhet te bejne durim nese duan te gjejne personin e duhur. Sot do keni vetem aventura. Tentoni nese iu pelqejne edhe ato! Buxheti nuk do kete probleme nese tregoheni te matur.

Bricjapi

Eshte mire te jetosh prane jush! Sot do e beni partnerin te ndihet me fat qe iu ka juve prane. Do beni cdo gje per lidhjen tuaj edhe pse kohen do e keni te kufizuar. Beqaret nuk duhet te nxitohen per asgje. Edhe pse do takoni persona interesante duhet te reflektoni mire para se te merrni nje vendim. Saturni do iu shtyje te beni kujdes me shpenzimet. Situata do te stabilizohet!

Ujori

Gjerat mund te nderlikohen ne jeten tuaj ne cift. Kujdes! Nga njera ane do kete goxha debate dhe ju do jeni te paduruar, ndersa nga ana tjeter do jeni paksa te paqarte dhe nuk do kuptoheni. Nese jeni vetem do keni nje takim mjaft interesant dhe dashuri me shikim te pare. Do keni shume mundesi te permiresoni situaten tuaj financiare sot. Nese jeni ne pune do merrni shperblim.

Peshqit

Nese jeta juaj sentimentale duket e merzitshme dhe nuk po shtyhet fare, do keni ndryshime pozitive. Disa do perjetojne edhe momente te lumtura dhe romantike. Ata qe nuk kane ende nje partner do mund te takojne personin e duhur. Mos e lini t’iu ike sepse do e kerkoni me pas por nuk do ta gjeni. Venusi kesaj here do ua mbroje financat dhe nuk do keni surpriza te pakendshme. Perfitoni!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th January 2017, 11:23

Horoskopi ditor, e mėrkurė 4 janar 2017
Dashi

Jeta ne cift do jete mjaft e qete. Do bashkepunoni per cdo gje me ate qe keni ne krah dhe nuk do ngurroni t’i thoni sa shume e doni. Beqaret, fale Merkurit do kene ndryshime ne jeten sentimentale. Per nje here te vetme lereni veten te udhehiqeni nga emocionet e momentit. Do shpenzoni jashte mase kete te shtune, por per gjera te domosdoshme. Gjithsesi mos e teproni!

Demi

Do ndiheni te dashuruar dhe do dashuroni shume gjate kesaj dite. Do jete nje dite mjaft e mire si per ciftet ashtu edhe per ata qe jane vetem. Beqaret do te flirtojne edhe me teper dhe do perdorin nje strategji te vecante per te bere per vete ata qe kane enderruar. Edhe pse nje shume parash do t’i shtohet financave tuaja duhet te tregoheni te matur me shpenzimet qe do beni.

Binjaket

Ju qe keni nje lidhje do tentoni gjera te reja sot. Do ndiheni mire prane atij qe doni. Fale mbeshtetjes se Venusit, beqaret do e shohin te ardhmen e tyre sentimantale me me shume optimizem. Mundesite qe do iu dalin kete te shtune do i mendoni me kujdes dhe nuk do nxitoheni. Mos shpenzoni me sy mbyllur sot sepse edhe financat e kane nje kufi dhe mund te shterrojne.

Gaforrja

Jeta sentimentale e cifteve nuk do jete shume e mbrojtur gjate kesaj dite. Ata qe kane pasur probleme kohet e fundit mund te shkojne edhe deri ne nje ndarje. Te tjeret do kene debate te zjarrta. Beqaret nuk do jene fare ne humor te kerkojne dashurine sepse do e kene mendjen gjetiu. Mos merrni vendime ne planin financiar sepse do gaboni dhe veshtiresite do jene te medha.

Luani

Ciftet do jene sa sensuale aq edhe romantike. Sirenat e kenaqesise do te ndizen perseri dhe do iu duket vetja si ne enderr. Pefitoni sa me shume! Venusi do krijoje nje klime te tille qe zemra t’iu rrahe fort. Jane me teper beqaret qe do jene te favorizuar gjate kesaj dite. Ne planin financiar do keni disa turbullira, por nese ulni shpenzimet situata edhe mund te mos perkeqesohet.

Virgjeresha

Nese keni pasur disa mosmarreveshje me partnerin tuaj beni cmos te pajtoheni sot sepse me vone gjerat do te veshtiresohen me shume. Nje takim vendimtar do te ndodhe per beqaret dhe jeta e tyre sentimentale do te stabilizohet njehere e pergjithmone. Persa i perket sektorit financiar, do e menaxhoni me seriozisht dhe me maturi. Nuk priten as tronditjet me te vogla. Perfitoni!

Peshorja

Hena do ndikoje mjaft pozitivisht edhe per ciftet binjake. Do te kete rindezje te pasionit per ata qe kishin rene ne qetesi. Zemrat e vetmuara do kene takime vendimtare te cilat do iu ndryshojne jeten pergjithmone. Nese keni menduar te beni trensaksione financiare, te blini ndonje shtepi apo dicka tjeter, bejeni! Planetet do jene me ju dhe do ruajne ekuilibrin financiar.

Akrepi

Emocionet qe do perjetoni ne jeten ne cift do jene shume te medha dhe ne disa momente do iu duket vetja sikur jeni mbi re. Eshte dite e pershtatshme edhe per te ndrequr edhe disa gabime qe keni bere kohet e fundit. Dashuria per beqaret do jete e favorizuar. Do jeni te parrezistueshem! Plutoni do iu ndihmoje te rregulloni situaten financiare dhe te tregoheni me te matur.

Shigjetari

Venusi do sjelle lumturi pa fund per te gjithe ata qe jane ne cift. Eshte momenti i duhur per te qendruar me afer partnerit dhe per te harruar hatermbetjet. Beqare do llastohen nga yjet dhe do i shohin me me qartesi gjerat. Do takoni dike dhe do jeni n te njejten kohe pasionante, romantike dhe te matur. Financat do te perballen me nje problem relativisht te madh. Mos jepni hua!

Bricjapi

Ju cifte nuk duhet te shqetesoheni fare sot. Lidhja juaj do jete e qendrueshme dhe do pergatisni edhe nje darke te mrekullueshme. Shfrytezojeni sa te mundni kete dite te fundit te vitit. Beqaret perseri do jene te merizur dhe duke mos e gjetur dashurine do mendojne se ajo nuk ekziston. Beni durim dhe do ndryshoni mendim! Te nxitur nga Plutoni do beni cmos te rregulloni buxhetin. Bravo!

Ujori

Mjedisi yjor do jete mjaft i pershtatshem per jeten ne cift. Fakti qe partneri do iu komplimentoje do iu beje edhe me euforik. Mos harroni edhe ju te mendoni per te dhe ta beni te ndihet mire! Beqaret do te shnderrohen ne kampione te joshjes. E keqja gjete kesaj dite eshte se do iu pelqejne shume persona dhe nuk do dini ke te zgjidhni. Financat do i menxhoni edhe me mire.

Peshqit

Do jeni shume romantike gjate kesaj dite dhe do beni gjithcka qe ai qe keni ne krah te ndihet i lumtur qe iu ka juve prane. Do ia arrini qellimit! Disa beqare edhe pse nuk e kane menduar dhe nuk e prisnin aspak do bien ne dashuri. Do keni nje lidhje te kendshme dhe te mbushur me ndjenja. Shfrytezojeni! Merkuri do iu sjelle fat ne sektorin financiar, megjithate ju duhet te kujdeseni edhe per shpenzimet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th January 2017, 11:10

Horoskopi ditor, e enjte 5 janar 2017
Dashi

Dite e mbushur me ngjyra te shumėllojshme do jete kjo e sotmja pėr te dashuruarit. Ne ēdo moment do pėrjetoni emocione dhe kėnaqėsi te cilat do iu nxitin ta dashuroni akoma me tepėr jetėn. Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe mund te gjejnė persona vėrtet interesante. Ne planin FInanciar do keni vėshtirėsi te vogla, por qe do kalojnė shpejt.

Demi

Nėse jeni ne njė lidhje duhet patjetėr te qartėsoni sa me pare idetė qe keni ne koke ne mėnyrė qe te ndiheni me te qete. Beqareve do iu rrahe zemra shume fort pėr njė person te cilin sapo e kane njohur. Mire ėshtė t’ia shprehin pėlqimin, por jo te hedhin hapa te nxituara. Ne planin FInanciar nuk duhet kurrsesi te ndėrmerrni rreziqe sepse mund te mbeteni pa para.

Binjaket

Sot do jeni shume bashkėpunues me partnerin tuaj dhe marrėdhėnia me te ka pėr te qene e jashtėzakonshme. Do ndiheni si neper ėndrra ne disa momente. Beqaret do i zgjidhin njė e nga njė te gjitha kon×iktet qe kane pasur ne pune dhe do ndihen gati tashme te mendojnė edhe pėr dashurinė. Sot do ketė disa njohje. Ne planin FInanciar duhet ende te tregoheni tejet te matur.

Gaforrja

Sot mund te bėhen plane pėr martese ose pėr fėmijė pėr ju te dashuruarit. Ne ēdo moment keni pėr te pėrjetuar emocione dhe kėnaqėsi te forta. Buzėqeshja nuk do ju largohet asnjė moment nga fytyra. Beqaret do preferojnė te joshin dhe te flirtojnė, por jo te hedhin hapa me tej. Financat nuk do jene aspak ne gjendjen me te mire kėshtu qe ne disa momente mund te gjendeni edhe ne vėshtirėsi.

Luani

Dialogu dhe mirėkuptimi do mbizotėrojė gjate gjithė kėsaj jave ne jetėn tuaj ne ēift. Nuk do keni asnjė lloj debati me partnerin, pėrkundrazi mund te kaloni edhe me shume momente pasionante. Beqaret gjithashtu do jene me fat dhe do realizojnė disa takime interesante. Pėr njė buxhet me te mire duhet t’ua vini veshin me shume kėshillave qe do iu jepen.

Virgjeresha

Dite shume normale do jete kjo e sotmja pėr ata qe janė ne njė lidhje. Nuk do pėrjetojnė emocione te forta, por te paktėn nuk do kenė debate apo zėnka qe t’i mėrzitin. Beqaret nuk do jene te gjithė me fat dhe disa mund te vazhdojnė te mbeten te vetmuar. Pėr menaxhimin e financave duhet t’ua vini veshim me shume kėshillave te familjareve dhe miqve te ngushte.

Peshorja

Plutoni do ketė ndikim shume te madh sot tej jeta juaj ne ēift. Ēiftet qe kane kohe qe debatojnė dhe nuk kuptohen mund te mendojnė edhe pėr njė ndarje pėrfundimtare. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe jeta ka pėr t’iu ndryshuar njėherė e mire. Edhe ne planin financiar fati do jete gjithė kohės ne anėn tuaj. Mund t’ia lejoni vetes edhe disa shpenzime me tepėr.

Akrepi

Do jeni tej mase xheloze pėr partnerin tuaj gjate kėsaj dite dhe ne disa momente do mundoheni edhe ta kontrolloni atė. Ky do jete njė gabim i madh i cili do e acaroje edhe me tepėr atmosferėn. Beqaret nuk do preferojnė te bėjnė ndryshime te statusit dhe do i refuzojnė ftesat. Financat do i keni me tepėr kujdes dhe nuk do ndodhe asnjė tronditje.

Shigjetari

Do jeni shume te pėrgjegjshėm sot ju te dashuruarit dhe do i zgjidhni edhe disa probleme te vogla qe iu kishin dale me herėt. Ne mbrėmje do jeni te qete dhe do dashuroheni me mė shume pasion. Beqaret edhe sikur te duan nuk do i shpėtojnė dot njė dashurie me shikim te pare. Ne planin FInanciar do jeni me fat. Do arrini ta stabilizoni gjendjen me shpejt nga sa kishit menduar.

Bricjapi

Dite e mbushur me surpriza te kėndshme ka pėr te qene kjo e sotmja pėr te dashuruarit. Ne ēdo moment do pėrjetoni emocione dhe kėnaqėsi qe nuk i kishit imagjinuar ndonjėherė. Beqaret do preferojnė te qėndrojnė edhe pak kohe vete dhe do i refuzojnė ftesat qe do iu bėhen. Buxhetin do arrini ta stabilizoni me pak mundim dhe ndihme nga te afėrmit.

Ujori

Dita e sotme do jete fantastike pėr ata qe janė ne njė lidhje. Nuk do rreshtin momentet e lumtura dhe ēdo ēast ka pėr te qene fantastik. Beqaret do dine si te joshin dhe do e afrojnė pas vetes atė qe pėlqejnė me shpejt nga sa mendonin. Pėr ta do ndryshojnė shume gjera. Financat do dini si t’i organizoni me se miri kėshtu qe gjendja do mbetet e qėndrueshme.

Peshqit

Dite e kėnaqshme do jete kjo e sotmja pėr ata qe janė ne njė lidhje. Ne ēdo moment do ndiheni te qete dhe do dashuroheni pa dorashka me partnerin. Beqaret do i kenė idetė shume te qarta dhe do dine se ke te joshin. Deri ne mbrėmje shume gjera do ndryshojnė pėr ta. Buxheti do mbetet i mire nėse shpenzoni me maturi. Hua nuk duhet te jepni pėr asnjė arsye.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 6th January 2017, 10:05

Horoskopi ditor, e premte 6 janar 2017
DASHI

Marredhenia me partnerin do jete me e mire nese ju tregoheni ma pak autoritare. Sigurisht qe ju jeni besnike dhe ndjenjat tuaja jane te sinqerta, por duhet te mundoheni te kerkoni edhe mendimin e atij kur keni per te marre vendime.
Beqaret, fale Venusit do kalojne momente te bukura. Edhe pse do mundoheni t’i organizoni mire financat nuk do i shmangni dot problemet.

DEMI

Ndikimi i Jupiterit ne sektorin e dashurise do jete shume i favorshem. Nese jeni ne nje lidhje do ndiheni te lumtur me ate qe keni prane dhe do perjetoni mjaft kenaqesi se bashku. Dita e beqareve do jete e mbrojtur. Ka shume mundesi qe ju te takoni dike qe t’iu binde te krijoni nje lidhje. Kujdes me parate! Nga njera ane do doni te beni ekonomi por nga ana tjeter do shpenzoni pa mase!

BINJAKET

Do kritikoheni ende nga partneri sot per shkak se ai nuk e duron dot rifillimin e deshires suaj per t’u enduar sa andej kendej. Nese mundoheni te flisni me te me takt dhe diplomaci mund te shmangni nje perballje te rrezikshme. Beqaret do perfitojne deri ne maksimum nga liria e tyre, por do kene edhe mundesi per te krijuar nje lidhje. Menaxhojini mire financat dhe do keni surpriza te kendshme.

GAFORRJA

Planetet do iu ndihmojne edhe ju te forconi bashkepunimin me partnerin dhe te ngrohni klimen ne cift. Beqaret do terhiqen tmerresisht nga dashurite e pamundura. Kthehuni sa me shpejt ne realitet dhe kenaquni me ate qe do iu ofrohet! Shume maturi duhet te tregoni ne sektorin e financave. Nese e menaxhoni me mencuri ate gjithcka do shkoje me se miri. Ju mund t’ia dilni!

LUANI

Fale Venusit, klima ne jeten ne cift do jete e qendrueshme. Ata qe kane pasur zenka do te pajtohen dhe do e forcojne lidhjen. Nese e keni lene disi pas dore ate qe keni ne krah beni ndryshimet e duhura. Jeta seksuale do jete e mire! Dielli do ndikoje pozitivisht per beqaret. Do keni aventura. Kujdesuni per financat dhe mos beni asnje shpenzim pa u menduar mire dhe pa pare buxhetin!

VIRGJERESHA

Gjate dites se sotme ju dhe partneri, do keni nje takim me persona te tjere. Gjithcka qe do ndodhe do iu beje te ndryshoni menyren e te menduarit dhe te vepruarit ne jeten ne cift. Beqaret duhet te ruajne vetekontrollin sepse situata mund t’iu dale jashte kornizave. Kujdes! Ceshtjet financiare do jene te mbrojtura, por kjo nuk iu pengon qe te tregoheni me te matur.

PESHORJA

Ata qe jane ne cift do jene pak nostalgjike sot per ato qe kane kaluar, sidomos ata qe kane moshe me te re. Gjithsesi kjo dite do jete e mbushur me tolerance. Per beqaret, Hena do te favorizoje takimet pasionante. Pritet te kete shume dashuri me shikim te pare! Kujdes me lojrat e fatit sepse nuk eshte dita e duhur. Mundohuni te hiqni disa lek menjane qe mos keni probleme.

AKREPI

Jo vetem qe Venusi do te ndikoje ne shenjen tuaj, por ai do bashkepunoje edhe me Jupiterin i cili eshte planeti me i favorshem. Te dy do iu premtojne shume dashuri. Nese jeni te martuar do takoni lumturine dhe pasionin e madh. Nese jeni vetem mund te keni takime por nuk duhet te nxitoheni. Disa probleme financiare do te zgjidhen, por kjo nuk do te thote qe ju nuk do kujdeseni me per buxhetin.

SHIGJETARI

Ne planin sentimental te cifteve do kete ndryshime rrenjesore dhe te gjitha fale pozicionimit te mire te Jupiterit. Nese keni femije te rritur ata mund te kene nje surprize te madhe dhe te bukur per ju. Edhe per beqaret do jete nje dite e mire, mjafton qe te dine ta shfrytezojne! Me financat eshte mire te tregoheni vigjilente. Plutoni dhe Jupiteri do ndikojne negativisht. Mos ndermerrni
rreziqe!

BRICJAPI

Mbase pasion shume te madh nuk do kete sot ne jeten ne cift, po do jeni te lumtur dhe marredhenia do jete e ekuilibruar. Ne jeten sentimentale te beqareve nuk do ndikoje asnje planet. Per pasoje nuk do kete ndryshime te medha. Ne planin financiar yjet do iu bejne me te kthjellet dhe me realiste. Do beni operacione financiare por edhe do fitoni nga ato. Me shpenzimet duhet maturi!

UJORI

Marredhenia juaj me partnerin do jete e zjarrte dhe nuk mund te qendroni dot larg-njeri tjetrit. Kjo eshte normale duke qene se ndiheni aq mire bashke! Per beqaret do jete nje nga ditet me te mira per dashurine. Jo vetem Venusi, por edhe Jupiteri do ndikojne ne qiellin tuaj dhe do iu sjellin nje takim te rendesishem. Do keni edhe per pak kohe veshtiresi financiare. Tregohuni te
matur.

PESHQIT

Zemergjeresia do te shenjoje jeten tuaj ne cift. Edhe pse ne disa momente mund te keni ndonje dyshim, kjo nuk do perbeje probleme. Do jete nje dite pergjithesisht e lumtur. Ju beqare nuk duhet te abuzoni me joshjen sepse nuk do arrini asgjekundi. Me financat do keni disa probleme. Ne fakt nuk eshte ndonje cudi e madhe duke qene se nuk e privoni dot veten nga shpenzimet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th January 2017, 13:39

Horoskopi ditor, e shtunė 7 janar 2017
Dashi

Fale influences mjaft pozitive te Venusit, do gjeni me ne fund qetesine dhe harmonine ne cift. Do e largoni rutinen dhe emocionet qe do perjetoni do jene te njepasnjeshme. Edhe per beqaret do jete dite e favorshme per takime. Askush nuk do qendroje indiferent ndaj sharmit tuaj.Me financat do keni fat. Do kryeni disa transaksione te rendesishme qe do e stabilizojne situaten.

Demi

Gjate kesaj dite te gjithe ciftet do kene nje jete sentimentale te paqendrueshme. Shmangni me cdo kusht ta kritikoni apo t’i ngrini zerin personit qe keni ne krah sepse cdo gje do te nderlikohet! Beqaret nuk duhet te fillojne asnje angazhim sepse nuk eshte dita e duhur. Fale Saturnit do e menaxhoni me me zgjuarsi buxhetin tuaj kete te diele dhe nuk do rrezikoni asgje. Mos harroni vigjilencen!

Binjaket

Xhelozia do arrije kulmin sot. Kujdes, sepse pasojat mund te jene shume negative dhe mund te sjellin probleme qe as qe i kishit menduar. Beqaret, fale planeteve, nuk do kene ambientin e duhur per te dashuruar. Beni dhe pak durim dhe ruani optimizmin! Neptuni do sjelle gabime dhe peshtjellim ne planin financiar. Mund eshte momenti i pershtatshem te beni shpenzime te medha.

Gaforrja

Edhe pse planetet nuk do jene te vendosur shume mire ne qiellin tuaj te dashurise, ju do beni cmos te ruani nje klime te qete dhe te ngrohte. Beqaret duan te bien ne dashuri por kane edhe frike nga ajo qe i pret. Gjithsesi sot do keni takime per te cilat ia vlen te rrezikoni. Merkuri do te influencoje tek financat. Ai do iu beje me inteligjente dhe me te kujdesshem me menaxhimin e tyre.

Luani

Ata qe jane ne cift do tundohen nga dikush tjeter sot dhe do e kene te veshtire te mos tradhetojne. Mendohuni mire, sepse nuk do kete kthim prapa. Venusi i pozicionuar mire sot ne qiellin e beqareve, do i beje ata me joshes se kurre. Sapo te takoni dike do iu shkoje mendja te martoheni. Kujdes, cdo gje ka kohen e vet! Financat nuk do kene asnje problem, por ju tregohuni te matur.

Virgjeresha

Do kerkoni me shume liri sot ne jeten tuaj ne cift. Kerkojeni me delikatese dhe pa vene ne rrezik lidhjen qe keni krijuar. Beqaret do kene nje dite te mbushur me dashuri dhe emocione pa fund. Nuk do kete dashuri me shikim te pare por pelqime te forta do kete me shumice. Financiarisht do perballeni me nje dite te veshtire. Gjithesesi Urani do iu ndihmoje ta kaloni me lehtesi gjithcka.

Peshorja

Marredhenia juaj me ate qe keni ne krah do jete e shkelqyer sot! Do i kushtoni shume vemendje dhe do beni cmos qe ai te ndihet si mbi re prane jush. Do ia dilni! Beqaret do kene ndryshime ne jeten sentimentale. Emocionet qe do perjetoni do jene te forta! Ne planin financiar mund te gjendeni perballe nje situate te pakendshme. Tregohuni me ta arsyeshem dhe merrni masa per ta rregulluar.

Akrepi

Partneri juaj do iu coje ne qiell te shtate sot dhe ju do ndiheni jashtezakonisht mire. Do donit qe kjo dite te mos mbarronte kurre! Beqaret eshte me mire te tregohen te kujdesshem me personat qe do takojne sepse do kete edhe nga ata qe do tallen. Fale perkrahjes se Merkurit ne sektorin financiar, do ruani nje ekuiliber. Cdo gje do shkoje me se miri. Shfrytezojeni kete dite Krishtlindjesh!

Shigjetari

Duhet te jeni me te hapur ndaj dialogut ne cift sot ne menyre qe cdo gje te shkoje me se miri. Mbremja do te nxehet! Per beqaret kjo dite nuk do jete e lehte per t’u kaluar. Do jeni kontradiktore me ato qe do mendoni! Here do pelqeni aventurat dhe here nje lidhje serioze. Sqarohuni njehere me veten tuaj! Urani do te ndikoje tek financat dhe do vendose nje ekuiliber.

Bricjapi

Sot do hyni ne nje faze te rendesishme te jetes suaj ne cift. Harmonia do te mbizoteroje gjate gjithe dites! Per beqaret kje e diele do jete plot surpriza te kendshme. Yjet do iu premtojne nje takim mjaft te vecante. Perfitoni! Duke qene me te bindur ne vetvete do ruani qendrueshmerine financiare. Edhe pse do beni ndonje shpenzim te vogel do i menaxhoni mire financat tuaja. Bravo!

Ujori

Perfitoni nga dita e sotme per te zgjidhur nje problem qe keni me partnerin tuaj. Nese vonoheni edhe pak gjerat do nderlikohen me shume! Beqaret do joshin dhe do joshen gjate gjithe kohes. Shfrytezojeni te gjitha armet qe keni per te bere per vete ate qe iu pelqen. Edhe perspektivat financiare do jene te mira. Nese jeni artist, yjet do te favorizojne sukses dhe rritje te buxhetit.

Peshqit

Kenaqesi dhe mireqenie sot ne jeten tuaj ne cift. Do ndiheni mire prane njeri-tjetrit dhe marredhenia me partnerin do jete me harmonike. Dite e bukur ne kete atmosfere Krishtlindjesh. Beqaret do jene me pasionante dhe do bejne cmos qe te kene nje takim me personin qe pelqejne. Shpenzimet e tejskajshme qe do kryeni do e pakesojne buxhetin. Beni kujdes!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 8th January 2017, 11:02

Horoskopi ditor, e dielė 8 janar 2017
DASHI

Do iu mungoje koha per t’ia kushtuar dashurise sot dhe kjo do e perkeqesoje lidhjen tuaj. Partneri nuk do jete i kenaqur prej jush. Beni cfare te mundni qe ta ndryshoni sa me pare situaten. Beqaret nga ana tjeter do kenen je dite me te bukur fale takimeve interesante qe do iu sjelle venusi. Ne planin financiar cdo gje do shkoje ashtu si e kishit planifikuar, mos u shqetesoni.

DEMI

Saturni do favorizoje qendrueshmerine dhe besnikerine ne cift sot. Nuk do keni probleme te medha keshtu qe shfrytezojeni sa te mundni diten. Per sa iu perket beqareve ata do jene me te perkedhelur nga yjet dhe do takojne persona te vecante. Mos lini asnje mundesi t’iu ike nga duart. Ne planin financiar do jeni me te organizuar fale Saturnit dhe nuk do keni tronditje.

BINJAKET

Dite plot emocione dhe kenaqesi kjo e sotmja per ciftet. Do ia kaloni me se miri dhe do flisni hapur me partnerin edhe per tema delikate. Beqaret duhet te pergatiten per ndryshime rrenjesore. Hapeni zemren dhe do e keni me te lehte ta gjeni dashurine. Me ne fund do ta ekuilibroni edhe buxhetin. Pas nje periudhe te veshtire dhe nje atmosfre te zymte do te rilinde dielli.

GAFORRJA

Nese mbylleni ne vetvete do keni probleme te medha gjate kesaj dite. Partneri ka shume gjasa qe te kerkoje dike tjeter me te hapur dhe me te komunikueshme sesa ju. Beqaret jo vetem qe do kene takime por do hedhin menjehere hapa me tej. Disa do i fillojne gjerat menjehere seriozisht. Te ardhurat do permiresohen nese tregoheni te matur me shpenzimet.

LUANI

Asnje planet nuk do ndikoje tek jeta juaj ne cift. Pjesa me e madhe nuk do kene probleme dhe debate. Gjithsesi nese jetoni bashke do benit mire t’i ndani punet dhe detyrat e shtepise. Urani iu premton beqareve dashurine e shumepritur. Disa mund te terhiqen se tepermi edhe nga nje mik i vjeter. Financat nuk do kene ndryshime te medha. Ruajeni kete ekuiliber.

VIRGJERESHA

Merkuri iu keshillon te shtoni dozat e fantazise sot ne jeten tuaj ne cift. Shmangni sa te mundni rutinen dhe do ndiheni me mire. Pozicionimi i Venusit ne qiellin e beqareve do jete i favorshem per takime te rendeishme. Mos lini pas dore asnjerin prej tyre sepse do pendoheni. Kudjesuni me teper per shpenzimet nese nuk doni te keni tronditje te medha financiare.

PESHORJA

Gjate kesaj dite lejohen edhe cmenduri ne jeten tuaj ne cift vetem e vetem qe te perjetoni emocione. Te gjitha mosmarreveshjet do zhduken si me magji. Beqaret nuk duhet ta nderlikojne me doren e tyre jeten. Yjet keshillojne t’ia lene cdo gje kohes dhe te mos kerkojne asgje me ngulm. Ne planin financiar kerkohet sa me shume maturi. Mendohuni mire para se te shpenzoni.

AKREPI

Ne jeten ne cift mund te kete disa probleme te vogla gjate kesaj dite, por nese keni vullnet do i zgjidhni shpejt ato. Tregohuni te gatshem te beni edhe

tolerime. Beqaret duhet t’i merrin takimet me seriozisht sepse koha iken dhe gjerat nuk kthehen pas. Ne planin financiar do e keni te veshtire t’i rezistoni tundimit per te shpenzuar. Mos e filloni vitin me probleme financiare.

SHIGJETARI

Nese jeni ne cift do bashkepunoni mjaft me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe te dy so jeni si nje ekip i forte qe askush nuk do iu mposhte dot. Beqaret edhe pse nuk do jene ne kerkim te dashurise, nje person i vecante do i beje t’iu rrahe zemra fort. Mos e lini kete mundesi t’iu ike. Per financat kujdesuni me teper nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek ne xhep.

BRICJAPI

Ju qe jeni ne cift do ndiheni shume mire prane njeri tjetrit dhe do perkedheleni shume nga ai qe keni ne krah. os harroni te shprehni ne cdo moment ndjenjat. Nese jeni ende beqare, ka mundesi te ndodhe nje takim mbreselenes. Shfrytezojeni diten deri ne minuten e fundit. Ne planin financiar do jeni me te qarte per situaten ne te cilen ndodheni dhe do shpenzoni me maturi.

UJORI

Jeta juaj ne cift do jete me pasionante se ditet e fundit. Shfrytezojeni sa te mundni kohen kur te jeni rane atij qe dashuroni dhe hiqni cdo kompleks. Nese zemra juaj eshte ende e lire, mos u nxitoni te krijoni lidhje vetem per te qene si miqte. Jepini kohen e duhur periudhes se njohjes. Financat nuk do jene te keqija megjithate pak maturi do iu bente shume mire.

PESHQIT

Do e perforconi lidhjen me partnerin tuaj gjate kesaj dite dheemocionet do jene me te medha. Nga ana tjeter mund te filloni edhe projekte te medha se bashku. Klima yjore do sjelle takime per beqaret, megjithate mire do ishte te mos nxitoheshit dhe te fillonit nje histori dashurie. Zgjidhini sa me shpejt problemet financiare nese nuk doni te bini shpejt ne gremine.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th January 2017, 11:08

Horoskopi ditor, e hėnė 9 janar 2017
Dashi

Mjedisi yjor do favorizoje nje jete ne cift harmonike dhe mjaft te bukur sot. do bashkepunoni mjaft me partnerin dhe do thurrni plane per te arrdhmen. Edhe ata qe jane larguar paksa nga njeri tjetri do ndihen me afer. Beqaret nuk do fillojne lidhje serioze por flisrtimet nuk do mungojne. Financat nuk do jene te keqij, megjithate shmangni dheniet e huave.

Demi

Per ato cifte qe kane kohe se bashku kjo dite do jete e mbushur me emocione. Do ndiheni me fat qe keni prane njeri-tjetrin. Beqaret duhet te pergatiten per dashuri me shikim te pare. Me ne fund zemra juaj do rrahe fort dhe do ndihet e plotesuar. Fale pozicionimit te keq te Henes ne planin financiar, duhet te beni kujdes me shpenzimet sepse do ngeleni pa asnje lek.

Binjaket

Ata qe jane ne cift do perballen me shume te papritura sot ne jeten ne cift. Partneri do iu pergatise surpriza te njepasnjeshme dhe emocionet do jene te medha. Klima yjore per beqaret pritet te jete e mire. Nuk do mungojne as mundesite per takime vendimtare. Ne planin financiar duhet te beni perpjekje per ta menaxhuar me me kujdes buxhetin. Po deshet ju do ia arrini qellimit.

Gaforrja

Gjate kesaj dite do mbizoteroje qetesia ne jeten tuaj ne cift. Kjo nuk do te thote qe lidhja juaj nuk do shkoje mire, perkundrazi. Beqreve do iu buzeqeshe fati. Me ne fund ata do takojne personin qe aq shume kane pritur. Mos e leshoni nga duart per asnje moment. Sektori i financave do jete me i mire sesa ju mendonit. Do keni mundesi te beni edhe ndonje shpenzim me teper.

Luani

Plutoni nuk do ndikoje shume pozitivisht sot ne jeten tuaj ne cift dhe nga momenti ne moment mund te lindin mosmarreveshje te medha me partnerin. Kujdes! Beqaret nuk duhet te ndalen se kerkuari dashurine sepse vetem keshtu do mund ta gjejne. Me financat do keni disa veshtiresi te vogla por qe do i kaloni ato sa hap e mbyll syte. Tregohuni te arsyeshem kur te shpenzoni.

Virgjeresha

Nga Venusi do varet sot e ardhmja e jetes suaj ne cift. Nese bashkepunoni gjithmone me partnerin atehere nuk do keni probleme, por nese debatoni per gjene me te vogel dita e sotme do jete delikate. Beqaret do kene disa pengesa per ta bere per vete personin qe iu pelqen. Ne sektorin financiar duhet te tregoheni largpames. Po menduar vetem oer momentin do keni probleme me vone.

Peshorja

Tregohuni me te hapur sot ne jeten tuaj ne cift sot dhe do e shihni qe marredhenia me partnerin do permiresohet ndjeshem. Pranoni edhe mendimet e tjetrit, mos kembengulni vetem per idete tuaja. Beqaret do kene mundesi per disa takime, por do perzgjedhin. Financat do jene te mira dhe mjaft te favorshme per te kryer transaksione te rendesishme. Shfrytezojeni diten.

Akrepi

Ata qe jane ne nje lidhje nuk do kene arsye perse te qahen sot. Partneri do beje cmos qe t’ua plotesoje te gjitha deshirat ne menyre qe iu te ndiheni sa me mire. Beqaret duhet te pergatiten per mberritjen e princit te kalter. emocionet do jene te medha. Ne planin financiar do keni fat. Nese vazhdoni ne kete rruge do e permiresoni shume shpejt buxhetin.

Shigjetari

Perspektivat per jeten tuaj ne cift priten te jene te mira sot. Me ne fund do vije harmonia dhe do ndiheni me mire. Shmangni sa te mundni konfliktet. Beqaret do kene nje dite me te favorshme. Takimet do jene te shumta dhe mjaft interesante. Perfitoni! Dielli dhe Venusi do iu ndihmojne te gjeni zgjidhje per ta ekuilibruar buxhetin. Me ne fund do ia dilni mbane me sukses.

Bricjapi

Pozicionimi i keq i planeteve mund te sjelle debate te medha sot ne jeten tuaj ne cift. Disa mund te marrin edhe vendime radikale te cilat do ua ndryshojne njehere e pergjithone te ardhmen. Beqaret nuk do kene komplekse sot dhe do kene takime interesante. Edhe te ardhuart do fillojne te permiresohen pak nga pak. Ruajeni sa me gjate ekuilibrin qe do vendoset.

Ujori

Ato cifte qe kane kaluar nje periudhe jo te mire dhe te mbushur me debate, do filloje ta permiresojne situaten. Dozat e komunuikimit dhe bashkepunimit do shtohen. Nese jeni beqare mos enderroni dashurine e madhe sepse ajo nuk do te vije as sot. Beni durim qe te mos zhgenjeheni. Ne planin financiar do filloje nje periudhe jo shume e lehte. Kujdes!

Peshqit

Urani do influencoje sot ne jeten tuaj ne cift dhe do iu nxite te flisni me hapur me partnerin tuaj. Do sqaroni edhe disa gjera qe iu kishin ngelur pezull kohe me pare. Beqaret do kene nje dite normale dhe pa takime te rendesishme. Jetojeni jeten si t’iu vije. Me financat duhet te tregoheni shume te matur. Shmangni shpenzimet e medha qe te shmangni keshtu edhe surprizat e pakendshme.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th January 2017, 11:25

Horoskopi ditor, e martė 10 janar 2017
Dashi

Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk do kene ndryshime. Kenaquni me situaten aktuale financiare sepse po tentuat ta ndreqni mund edhe te perkeqesohet.

Demi

Marsi, planeti i deshires dhe sensualitetit do te rizgjoje edhe me indiferentet ndermjet jush. Kujdes nga tradhetite qe mund ta tronditin lidhjen tuaj! Per beqaret ambienti do jete mjaft i pershtatshem per dashurite me shikim te pare. Do keni mundesi te shumta, por duhet t’i gjeni. Neglizhenca ne menaxhimin e financave rrezikon t’iu kushtoje shtrenjt. Kufizojini pak shpenzimet.

Binjaket

Per ciftet asgje nuk do shkoje ashtu si duhet dhe do ishte mire te benit nje ndarje te perkohshme. Venusi do ndikoje mjaft ne jeten sentimentale te beqareve. Mos e lini veten te udhehiqeni nga shqetesimet apo pendimet. Tregohunime pozitive qe gjarat te ndryshiojne per mire! Mos u bazoni tek fati ne sektorin financave por menaxhoni cdo gje me mencuri dhe beni kufizime me shpenzimet.

Gaforrja

Ambienti ne lidhjen tuaj, gjate gjithe dites do jete i gezuar e i lumtur. Ju mund te perfitoni sa me shume nga momentet e kenaqesise prane partnerit. Beqaret nuk do vendosin kollaj per ata qe do takojne, megjithate aventurat e shkurtra do iu terheqin mjaft. Plutoni do ndikoje pozitivisht tek financat. Ai do iu ndihmoje te shtoni te ardhurat dhe te mos beni shpenzime te pamenduara mire.

Luani

Shume planetet do e mbrojne jeten tuaj ne cift. Disave do iu duket edhe sikur jane ne muaj mjalti. Besimi ndermjet jush dhe partnerit do te rritet dhe respekti do jete reciprok. Nese jeni vetem do beni kerkime dhe do gjeni entuziazmin qe kerkonit. E rendesishme eshte te dini mire se cfare doni vertet. Me financat mos u mundoni vetem t’i shtoni sepse ne do beni gabime. Ruani ekuilibrin.

Virgjeresha

Jeta ne cift do jete me e bukur sot, por kujdes nga Urani i cili do iu shtyje te beni edhe ndonje gje me force. Mos e shkaterroni ambientin e krijuar sepse do jete e veshtire ta rikrijoni perseri. Beqaret nuk do jene me vetem. Do jeni edhe me te hapur dhe sharmante se me pare. Ne sektorin e financave do merrni frytet e strategjise te mire qe keni perdorur kohet e fundit. Perfitoni!

Peshorja

Ju beni pjese tek ata cifte qe kane disa kohe qe po kalojne nje periudhe te veshtire. Disa do sqarojne keqkuptimet edhe pse me veshtiresi, ndersa te tjere do te ndahen. Dite e zymte kjo e sotmja! Beqaret do kene nje takim te rendesishem me dike qe do iu pelqeje mjaft qe heren e pare. Do jeni te favorizuar financiarisht dhe nuk do perballeni me veshtiresi.

Akrepi

Urani do ua shtoje deshiren per te pasur nje jete ne cift me te lire dhe jashte rutines se perditshme. Jupiteri nga ana tjeter do iu beje edhe me te zgjuar. Persa iu perket beqareve, keta dy planete do iu mundesojne nje takim spektakolar dhe premtues per nje te ardhme te larget. Buxhetin duhet ta menaxhoni me shume kujdes dhe te tregoheni vigjilente. Mos u hidhni ne detin e shpenzimeve.

Shigjetari

Fale planeteve, jeta ne cift do jete e peshtjelluar. Disa do kene edhe goxha veshtiresi dhe mund te enden ne nje ambient genjeshtrash dhe dinakesrie. Shumica e beqareve do ndihen aq mire ashtu si jane saqe nuk do duan t’iu besojne premtimeve te te tjereve. Ne planin financiar nuk do kete asnje permiresim te te ardhurave. Mos enderroni dhe mos iu besoni as lojrave te fatit. Beni pak kursim!

Bricjapi

Ambienti yjor do favorizoje dashurite per te gjithe. Ata qe kane nje lidhje do perjetojne momente sensuale. Beqaret, nen ndikimin e Venusit do jene sharmante gjate gjithe kohes. Kujdes nga xhelozia e disa personave qe iu rrethojne dhe qe nuk kane artin tuaj te joshjes. Ne planin financiar mund te kete rritje te te ardhurave, por ju nuk duhet t’i shpenzini menjehere sepse do pendoheni!

Ujori

Ciftet do perjetojne momente deliri dhe pasioni, por ka rrezik te tregohen me kerkues se zakonisht. Partneri do jete ne lartesine e duhur dhe do e kete shume te zhvilluar imagjinaten. Pranojeni ate ashtu si eshte! Beqaret duhet ta shfrytezojne diten sa me shume edhe pse do jene perseri vetem. Asgje e rendesishme per t’u shenjuar ne planin financiar. Situata do jete e qendrueshme.

Peshqit

Venusi do favorizoje qendrueshmerine ne cift gajte kesaj dite. Komunikimi dhe bashkepunimi do fillojne te ermiresohen dalngadale. Mjedisi yjor do jete i pershtatshem edhe per beqaret. Priten takime interesante keshtu qe bejini syte kater. Marsi do jete planeti qe do influencoje me shume tek financat. Nese kujdeseni me teper per shpenzimet cdo gje do shkoje me se miri.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th January 2017, 11:25

Horoskopi ditor, e mėrkurė 11 janar 2017
Dashi

Persa iu perket ceshtjeve te zemres, situata nuk do jete shume roze. Do perballeni me aspektet negative te planeteve. I gjithe ankthi dhe dyshimet qe keni pasur do iu torturojne. Edhe pse personi qe doni do shprehe ate qe ndjen per ju, nuk do ndiheni te lumtur. Beqaret nuk do kene ndryshime. Kenaquni me situaten aktuale financiare sepse po tentuat ta ndreqni mund edhe te perkeqesohet.

Demi

Marsi, planeti i deshires dhe sensualitetit do te rizgjoje edhe me indiferentet ndermjet jush. Kujdes nga tradhetite qe mund ta tronditin lidhjen tuaj! Per beqaret ambienti do jete mjaft i pershtatshem per dashurite me shikim te pare. Do keni mundesi te shumta, por duhet t’i gjeni. Neglizhenca ne menaxhimin e financave rrezikon t’iu kushtoje shtrenjt. Kufizojini pak shpenzimet.
Binjaket

Per ciftet asgje nuk do shkoje ashtu si duhet dhe do ishte mire te benit nje ndarje te perkohshme. Venusi do ndikoje mjaft ne jeten sentimentale te beqareve. Mos e lini veten te udhehiqeni nga shqetesimet apo pendimet. Tregohunime pozitive qe gjarat te ndryshiojne per mire! Mos u bazoni tek fati ne sektorin financave por menaxhoni cdo gje me mencuri dhe beni kufizime me shpenzimet.
Gaforrja

Ambienti ne lidhjen tuaj, gjate gjithe dites do jete i gezuar e i lumtur. Ju mund te perfitoni sa me shume nga momentet e kenaqesise prane partnerit. Beqaret nuk do vendosin kollaj per ata qe do takojne, megjithate aventurat e shkurtra do iu terheqin mjaft. Plutoni do ndikoje pozitivisht tek financat. Ai do iu ndihmoje te shtoni te ardhurat dhe te mos beni shpenzime te pamenduara mire.
Luani

Shume planetet do e mbrojne jeten tuaj ne cift. Disave do iu duket edhe sikur jane ne muaj mjalti. Besimi ndermjet jush dhe partnerit do te rritet dhe respekti do jete reciprok. Nese jeni vetem do beni kerkime dhe do gjeni entuziazmin qe kerkonit. E rendesishme eshte te dini mire se cfare doni vertet. Me financat mos u mundoni vetem t’i shtoni sepse ne do beni gabime. Ruani ekuilibrin.
Virgjeresha

Jeta ne cift do jete me e bukur sot, por kujdes nga Urani i cili do iu shtyje te beni edhe ndonje gje me force. Mos e shkaterroni ambientin e krijuar sepse do jete e veshtire ta rikrijoni perseri. Beqaret nuk do jene me vetem. Do jeni edhe me te hapur dhe sharmante se me pare. Ne sektorin e financave do merrni frytet e strategjise te mire qe keni perdorur kohet e fundit. Perfitoni!

Peshorja

Ju beni pjese tek ata cifte qe kane disa kohe qe po kalojne nje periudhe te veshtire. Disa do sqarojne keqkuptimet edhe pse me veshtiresi, ndersa te tjere do te ndahen. Dite e zymte kjo e sotmja! Beqaret do kene nje takim te rendesishem me dike qe do iu pelqeje mjaft qe heren e pare. Do jeni te favorizuar financiarisht dhe nuk do perballeni me veshtiresi.
Akrepi

Urani do ua shtoje deshiren per te pasur nje jete ne cift me te lire dhe jashte rutines se perditshme. Jupiteri nga ana tjeter do iu beje edhe me te zgjuar. Persa iu perket beqareve, keta dy planete do iu mundesojne nje takim spektakolar dhe premtues per nje te ardhme te larget. Buxhetin duhet ta menaxhoni me shume kujdes dhe te tregoheni vigjilente. Mos u hidhni ne detin e shpenzimeve.
Shigjetari

Fale planeteve, jeta ne cift do jete e peshtjelluar. Disa do kene edhe goxha veshtiresi dhe mund te enden ne nje ambient genjeshtrash dhe dinakesrie. Shumica e beqareve do ndihen aq mire ashtu si jane saqe nuk do duan t’iu besojne premtimeve te te tjereve. Ne planin financiar nuk do kete asnje permiresim te te ardhurave. Mos enderroni dhe mos iu besoni as lojrave te fatit. Beni pak kursim!
Bricjapi

Ambienti yjor do favorizoje dashurite per te gjithe. Ata qe kane nje lidhje do perjetojne momente sensuale. Beqaret, nen ndikimin e Venusit do jene sharmante gjate gjithe kohes. Kujdes nga xhelozia e disa personave qe iu rrethojne dhe qe nuk kane artin tuaj te joshjes. Ne planin financiar mund te kete rritje te te ardhurave, por ju nuk duhet t’i shpenzini menjehere sepse do pendoheni!
Ujori

Ciftet do perjetojne momente deliri dhe pasioni, por ka rrezik te tregohen me kerkues se zakonisht. Partneri do jete ne lartesine e duhur dhe do e kete shume te zhvilluar imagjinaten. Pranojeni ate ashtu si eshte! Beqaret duhet ta shfrytezojne diten sa me shume edhe pse do jene perseri vetem. Asgje e rendesishme per t’u shenjuar ne planin financiar. Situata do jete e qendrueshme.
Peshqit

Venusi do favorizoje qendrueshmerine ne cift gajte kesaj dite. Komunikimi dhe bashkepunimi do fillojne te ermiresohen dalngadale. Mjedisi yjor do jete i pershtatshem edhe per beqaret. Priten takime interesante keshtu qe bejini syte kater. Marsi do jete planeti qe do influencoje me shume tek financat. Nese kujdeseni me teper per shpenzimet cdo gje do shkoje me se miri.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th January 2017, 11:09

Horoskopi ditor, e enjte 12 janar 2017
Dashi

Sot ata qe jane ne nje lidhje do e perforcojne bashkepunimin dhe do rifillojne disa gjera nga e para me baza te reja. Do ndiheni edhe me mire. Beqaret nga ana tjeter do ndihen serish vetem. Mos e leshoni veten sepse shume shpejt do vijne edhe surprizat per ju. Tek financat planetet do ndikojne negativisht. Nuk do i keni idete e qarta dhe mund te beni gabime te pafalshme. Kujdes!

Demi

Do benit mire te qendronit larg partnerit madje edhe “te zhdukeshit” per disa kohe. Vetem ne kete menyre do e kuptonit sa ju dashuron ai. Per beqaret mund te ndodhin disa gjera te vecanta te cilat mund t’ua ndryshojne jeten njehere e pergjithmone. Pergatituni! Situata financiare do jete me e mire se disa dite me pare. Buxheti jo vetem qe do stabilizohet por mund te kete edhe permiresime.

Binjaket

Ndikimi i madh i Diellit ne jeten sentimentale te cifteve mund te sjelle probleme te medha sot. Do debatoni per disa tema te nxehta te cilave ende nuk iu keni dhen enje zgjidhje. Nese jeni ende beqare do ishte mire t’i merrnit gjerat shtruar dhe te mos nxitoheshit. Perspektivat financiare do jene te mira. Merkuri do iu mbroje dhe nuk do iu lejoje te shpenzoni kuturu.

Gaforrja

Humori juaj do ndikoje se tepermi ne ecurine e jetes ne cift gjate kesaj dite. Beni shume kujdes mos e teproni me asgje sepse do kishit probleme te medha. Tregohuni edhe pak me tolerante. Beqaret do kerkojne shume por me kot. As sot nuk do e gjejne personin qe po kerkojne. Influenca e planeteve nuk dpo jete pozitive tek financat. Kujdes me cdo shpenzim qe do beni

Luani

Saturni do e perkeqesoje jeten ne cift gjate kesaj dite. Mos kembengulni me shume sesa duhet per dicka duke thene se ajo qe thoni ju eshte e duhura, mund edhe te gaboni. Nese jeni vetem, kujdes. Saturni do iu nxite te flirtoni me dike qe nuk iu pershtatet aspak. Ne planin financiar duhet me teper maturi se kurre. Po shpenzuat pa menduar do keni probleme te medha.

Virgjeresha

Gjate kesaj dite do keni mundesi ta shijoni me se shumti jeten tuaj sentimentale. Do e perforconi lidhjen dhe do flisni hapur per tema te ndryshme. Nuk do keni aspak mosmarreveshje. Beqaret duhet te perfitojne nga kjo dite e mbushur me takime. Dikush mund te jete personi qe keni kerkuar. Ne planin financiar nuk do kete permiresime te medha por as veshtiresi.

Peshorja

Duke filluar qe sot lidhje juaj do marre nje tjeter drejtim edhe me te mire. Partneri do tregohet i gatshem t’ua plotesoje te gjitha deshirat dhe t’iu beje te ndiheni si mbi re. Beqare te dashur, ju do gjendeni sot ne ambientin me te pershtatshem per te gjetur personin ideal. Kerkoni! Shume maturi kerkohen ne planin financiar. Nese nuk shpenzoni pa u menduar situata edhe mund te stabilizohet.

Akrepi

Nese e acaroni partnerin me biseda te kota, do dilni ju te humburit. Tregohuni paksa me dinake dhe me diplomate nese doni qe ai te mos iu ndahet per asnje cast. Per beqaret do kete gjera te reja. Qe sot gjithcka do ndryshoje ne jeten tuaj sepse nje person i ri do behet pjese e saj. Ne planin financiar Merkuri do iu shtyje te shpenzoni pa limit. Kujdes mos e teproni.

Shigjetari

Ka rrezik te lindin konflikte gjate kesaj dite ne jeten tuaj ne cift. Atmosfera nuk do jete aspak ajo qe keni pritur keshtu qe tregohuni te matur me cdo gje qe do thoni. Beqaret do levizin cdo gur per ta gjetur personin e endrrave. Nese nuk dorezoheni shume shpejt do e arrini objektivin. Ne planin financiar ka ardhur koha te beni investimet e duhura. Buxheti do jete i ekuilibruar.

Bricjapi

Lidhja juaj ka rrezik te kaloje nje faze delikate sot. Komunikimi do pakesohet dhe kjo do jete pika me delikate. Beqaret nga ana tjeter do filloje projekte te rendesishme dhe nuk do kene fare kohe te mendojne per dashurine. Gjithsesi duhet thene se disa persona po iu studiojne nga larg. Marsi do ndikoje se tepermi tek financat dhe cdo gje do shkoje me mire sesa e kishit menduar.

Ujori

Mjedisi yjor do jete i pershtatshem sot per nje jete sentimentale me te bukur. Do flisni pa dorashka me ate qe keni ne krah dhe do i shprehni cdo gje. Edhe per beqaret pritet te kete te reja interesante. Tregohuni me te hapur dhe mos neglizhoni ftesat qe do iu behen. Financat do jene goxha te mira dhe te qendrueshme. Beni investimet qe keni menduar prej disa kohesh.

Peshqit

Jeta ne cift do jete me e bukur sesa ju e kishit menduar. Atmosfera do jete me romantike dhe me seksuale se disa kohe me pare. Edhe ata qe kane pasur disa mosmarreveshje do ndihen me te qete. Nese jeni beqare, te tille do ngeleni edhe sot. Megjithate miqte do iu bejne ta harroni kete ceshtje. Financat do kene disa nderliime. Qendroni me kembe ne toke qe te mos gaboni.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th January 2017, 11:34

Horoskopi ditor, e premte 13 janar 2017
Dashi

Pjesa me e madhe e cifteve do e lene veten te lire sot dhe dashurojne ashtu si do e ndiejne. Nuk do kete debate apo zenka te kota, keshtu qe shfrytezojeni sa te mundni diten. Beqaret do njihen me nje person interesant por do parapelqejne t’i marrin gjerat shtruar fillimisht duke u njohur mire. Ne planin financiar duhet te ruani me patjeter ekuilibrin dhe mos shpenzoni kuturu.

Demi

Jeta ne cift nuk do kete ndonje ndryshim te madh nga nje dite me pare. Venusi do iu gjendet prane ne cdo moment dhe do mundohet te ruaje harmonine. Nese jeni edne beqare, nje miku juaj do nxite nje takim gjasme rastesor me dike qe pelqeni. Pergatituni per emocione te forta. Ne planin financiar gjendja do jete me e mire dhe do kryeni investime te rendesishme.

Binjaket

Marredhenia me partnerin ka rrezik te mare nje kthese kritike sot. Beni me shume leshime dhe toleroni nese nuk doni ta humbni ate qe keni ne krah. Venusi, perendesha e dashurise do i ndihmoje beqaret te bejne per vete nje person shume te vecante. Ne planin financiar do keni mundesi te rregulloni situaten. Do beni edhe disa shpenzime shume te domosdoshme.

Gaforrja

Per te ruajtur harmonine dhe mireqenien ne cift duhet te beni shume perpjekje gjate kesaj dite. Disa persona do mundohen t’iu prishin pune. Beqaret duhet te tregohen te sinqerte me personat qe do takojne. Vetem ne kete menyre do e bejne per vete personin qe do kene prane. Ne planin financiar situata do jete e trazuar. Tregohuni sa me te matur me shpenzimet qe mos humbni.

Luani

Ka rrezik qe debatet me partnerin te shtohen edhe me shume sot. Nuk do jeni te qete per asnje moment dhe kjo do iu mundoje shume. Beqaret nga ana tjeter me shume gjasa do goditen nga shigjeta e Kupidit. Do iu duket vetja sikur jeni me krahe dhe do fluturoni nga gezimi. Ne planin financiar beni kujdes nga Marsi. Ai do iu nxite te shpenzoni pa mase dhe do keni probleme.

Virgjeresha

Nese tregoheni me realiste ne jeten tuaj ne cift gjerat do shkoje me mire se kohet e fundit. Do merrni kenaqesite qe keni pritur prej kohesh. Beqaret, fale bashkepunimit te Henes do kene mundesi te takojne nje person qe iu pershtatet me se miri shijeve te tyre. Silluni ashtu si ta ndjeni, jo ashtu si duhet. Ne planin financiar do keni fat dhe do e stabilizoni menjehere situaten.

Peshorja

Gjate kesaj dite do dashuroheni ne menyre pasiononte dhe do ndiheni mjaft mire prane te dashurit te zemres. Cdo gje do shkoje ashtu si e kishit enderruar. Beqaret do merziten paksa sepse as sot nuk do e gjejne shpirtin tyre binjak. Ka kohe per gjithcka, mos u beni pesimiste. Ne planin financiar do kembengulni shume qe ta stabilizoni situaten dhe do ia arrini qellimit.

Akrepi

Ne planin sentimental do keni pak nostalgji per kohet e shkuara. Flisni per kete me partnerin dhe kujtoni cdo moment emocionues. Ai qe keni ne krah do jete i gatshem t’ua plotesoje te gjitha deshirat. Planetet do favorizojne edhe dashurickat e beqareve. Pergatituni per surpriza. Per shkak te shpenzimeve te domosdoshme buxheti do kete disa luhatje te vogla.

Shigjetari

Dite e shkelqyer kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Me ne fund do bini dakord per nje teme qe e diskutoni prej kohesh dhe do merrni vendime te rendesishme. Nese jeni beqare do flirtoni gjate gjithe kohes dhe do ndesheni me persona te vecante, megjithate shpirtin binjak nuk do e gjeni. Ne planin financiar do zgjidhni disa probleme qe iu kane munduar se shumti.

Bricjapi

Partneri do tregohet shume i kuptueshem me ju sot dhe do ua plotesoje disa deshira. Mundohuni edhe ju nderkohe t’ia shprehni me shume ndjenjat. Per beqaret nuk ka ardhur ende dita ideale per te filluar nje lidhje. Gjithsesi takimet nuk do mungojne. Situata financiar do jete paksa shqetesuese. Mos mendoni ne asnje moment te shpenzoni shume sepse do keni probleme te medha.

Ujori

Dite aspak e mire kjo e sotmja per ata qe jane ne cift. Dikush do influencoje se shumti tek partneri dhe do i tregoje atij gjera te paverteta ne lidhje me ju. Mundohuni t’i zgjidhni gjerat me qetesi. Beqaret do kene njohje te reja dhe interesante. Megjithate yjet keshillojne te mos krijoni menjehere lidhje. Nese financat jane te dobeta ulni shpenzimet qe te mos keni veshtiresi me vone.

Peshqit

Keni pasur zenka te forta me partnerin? Sot do pajtoheni dhe do i shihni gjerat me pozitivizem. Ne mbremje do kaloni momente te zjarrta dhe te mbushura me pasion. Beqaret do jene me te deshirueshem se kurre dhe do kene mundesi te mira per te krijuar lidhje serioze. Ne planin financiar mund te perballeni me disa veshtiresi. Merrni masa sa me shpejt qe te mundeni.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 15th April 2017, 16:53

Parashikimi i dites se shtune, data 15 prill 2017
Dashi ♈ (20 Mars ora 22:18 - 20 Prill ora 10:28), gjithashtu Dashi ASc (ashendente) dhe Hėna nė Dash..
Me Venusin i cili sot vendoset nė trajektoren normale tė tij ( sot mbaron retrograde e Venusit) , bllokimet nė aspekt tė parave, tė marrėdhėnieve personale ose tė kreativitetit marrin fund pikėrisht sot.
Demi ♉ (20 Prill ora 10:27 - 21 Maj ora 9:39), gjithashtu Demi ASc (ashendente) dhe Hėna nė Dem.
Nėse takimet me miqtė tuaj kanė qenė thuajse tė pamundura muajin e fundit, do tė shikoni se axhenda juaj do tė mbushet nga sot, me vendosjen e Venusit nė trajektoren e tij normale.
Binjakėt ♊ (21 Maj ora 9:40 - 21 Qershor ora 17:33), gjithashtu Binjakėt ASc (ashendente) dhe Hėna nė Binjakėt
Me mbarimin e retrogradės sė Venusit do tė shikoni mundėsi tė reja pėr ngritje nė karrierėn tuaj. Mund tė takoni dikė i cili do ju ndihmojė nė prapaskenė.
Gaforrja ♋ (21 Qershor ora 17:34 - 23 Korrik ora 4:22), gjithashtu Gaforrja ASc (ashendente) dhe Hėna nė Gaforre.
Do tė keni njė javė fantastike, veēanėrisht nėse jeni nė udhėtim. Njė tur mund t’ju ndihmojė tė takoni dikė shumė atraktus pėr ju.
Luani ♌ (23 Korrik ora 4:23 - 23 Gusht ora 11:20), gjithashtu Luani ASc (ashendente) dhe Hėna nė Luan
Me mbarimin e retrogradės sė Venusit sot do ta gjeni veten duke u munduar tė pėrmirėsoni marrėdhėnien tuaj, diēka tė cilėn keni dashur ta bėni qė pėrpara shumė kohėsh.
Virgjėresha ♍ (23 Gusht ora 11:21 - 23 Shtator ora 8:55), gjithashtu Virgjėresha ASc (ashendente) dhe hėna nė Virgjėreshė
Nėse jeni beqar shikoni pėr njė lidhje romantike, veēanėrisht gjatė udhėtimeve ose gjatė eventeve sportive. Nėse jeni nė njė lidhje mbani nė konsideratė tė organizoni njė fundjavė tė veēantė.
Peshorja ♎ (23 Shtator ora 8:56 - 23 Tetor ora 17:13), gjithashtu Peshorja ASc (ashendente) dhe Hėna nė Peshore
Udhėheqėsi i shenjės tuaj Venusi shkon nė trajektoren e tij normale sot dhe nė kėtė mėnyrė ju do tė ndjeni kėnaqėsi dhe vetėbėsim, akoma mė shumė pėrsa i pėrket marrėdhėnieve tuaja.
Akrepi ♏ (23 Tetor ora 17:14 - 22 Nėntor ora 14:45), gjithashtu Akrepi ASc (ashendente) dhe Hėna nė Akrep.
Shikoni pėr njė fundjavė vėrtet romantike duke qenė se Venusi do tė fillojė tė lėvizė nė trajektoren e tij dhe gjithashtu lidhet me Marsin nė sektorin tuaj tė marrėdhėnieve personale.
Shigjetari ♐ (22 Nėntor ora 14:46 - 22 Dhjetor ora 4:05), gjithashtu Shigjetari ASc (ashendente) dhe Hėna nė Shigjetar
Zbavitja brenda shtėpisė do tė jetė kryefjala pėr kėtė fundjavė. Do tė keni dėshirė tė ftoni njerėz tė cilėt ndezin atmosferėn.
Bricjapi ♑ (22 Dhjetor ora 4:06 - 20 Janar ora 8:59), gjithashtu Bricjapi ASc (ashendente) dhe Hėna nė Bricjap
Kjo do tė jetė njė ditė shumė e mirė pėr tu regjistruar nė njė faqe e cila organizon takime mes njerėzve, gjithmonė kjo nėse jeni beqar. Nėse jeni nė njė lidhje shikoni pėr zbavitje me partnerin tuaj.
Ujori ♒ (20 Janar ora 9:00 - 18 Shkurt ora 23:12), gjithashtu Ujori ASc (ashendente) dhe Hėna nė Ujoror
Do tė keni dėshirė tė blini gjėra tė cilat zbukurojnė shtėpinė tuaj. Do tė gjeni gjėra mė tė bukura nėse dilni t’i blini nė dyqane, se sa ato qė mund tė blini online.
Peshqit ♓ (18 Shkurt ora 23:13 - 20 Mars ora 22:17), gjithashtu Peshqit ASc (ashendente) dhe Hėna nė Peshqit
Kėrkoni pėr dikė nėse jeni beqar. Nėse jeni nė lidhje dilni me partnerin tuaj ose shikoni pėr njė qėndrim nė njė hotel luksoz.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th August 2017, 14:02

Horoskopi ditor, e martė 1 gusht 2017
Dashi

Fale influencės mjaft pozitive te Merkurit, sot do keni mundėsi t’i rregulloni problemet qe iu kishin dale me partnerin tuaj. Komunikimi do te shtohet. Beqaret do kenė takime, por me ata persona mund te linde vetėm njė miqėsi e mire, asgjė me tepėr. Sektori i financave do pėrmirėsohet nėse filloni te shpenzoni me pak dhe te mos kryeni transaksione.

Demi

Kėsaj here nuk do iu pėlqejnė aspak te bėni plane afatgjata me partnerin tuaj. Nėse nuk ndiheni te sigurte pėr atė qe doni flisni hapur me atė qe keni ne krah, mos i mbani te fshehta. Pėr beqaret do jete dite me pozitive. Shfrytėzojini mundėsitė qe do iu jepen sepse jo gjithmonė ditėt janė te tilla. Financat nuk do jene problematike, por kujdesi pėr shpenzimet duhet te vazhdoje.

Binjaket

Dite e bukur dhe e mbushur me emocione te shumta kjo e sotmja. Do ia kaloni me se mire pranė atij qe dashuroni dhe do flisni hapur me te pėr gjithēka. Beqaret duhet te bėjnė durim nėse duan te mos lėndohen. Mundėsitė pėr aventura do ekzistojnė sot, por me mire te mos tentonit. Ne planin financiar mos rrezikoni shume duke blere gjera pa vlere sepse do pendoheni.

Gaforrja

Jo vetėm qe do e rivendosni komunikimin ne ēift gjate kėsaj dite, por prite te merrni edhe vendime te rėndėsishme mbi te ardhmen. Beqaret ka shume gjasa te fillojnė njė romance te kėndshme dhe mjaft emocionuese. Shume shpejt do pėrjetoni edhe pasionin e madh. Me financat duhet te tregoheni me te organizuar. Gabimi me i vogėl mund t’iu kushtoje shume shtrenjte.

Luani

Do i kushtoni me shume vėmendje sot jetės suaj ne ēift dhe pėr kėtė arsye do lini pas dore disa angazhime te tjera. Ne fakt emocionet qe do pėrjetoni do iu tregojnė se ia vlen ta bėni kėtė gjė. Beqaret do pėrballen me zgjedhje te vėshtira prandaj duhet te mendohen mire. Pėr menaxhimin e financave mos i besoni asnjė personi qe nuk bėn pjese tek familja juaj.

Virgjeresha

Personi qe do takojnė sot beqaret do jene aq te pamshem saqė askush nuk do iu rezistoje dot. Ka mundėsi qe te filloni njė lidhje shume te bukur. Ata qe janė tashme ne njė lidhje duhet te bėjnė kujdes me ēdo gjest sepse mund te lindin probleme te mėdha. Situata financiare nuk do jete shume e qėndrueshme prandaj tregohuni te kujdesshėm.

Peshorja

Qetėsia do mbizotėroje sot ne jetėn tuaj ne ēift. Do kuptoheni mire me atė qe keni ne krah dhe nuk do keni asnjė mosmarrėveshje. Beqaret ka mundėsi te takojnė personin qe kane ėndėrruar gjithmonė. Do ndiheni me te lumtur se me pare dhe zemra do iu rrahe fort. Kujdes me transaksionet qe do kryeni sot ne planin financiar sepse dita nuk ėshtė e favorshme.

Akrepi

Ambienti planetar nuk do jete i favorshėm pėr jetėn ne ēift gjate kėsaj dite. Kujdes me temat qe do diskutoni sepse disa nuk do i pėlqejnė partnerit. Shmangni debatet me te dhe mos kėmbėngulni shume. Beqaret do jene gjithė kohės ne kėrkim, por nuk do e gjejnė atė qe duan. Perspektivat financiare nuk do jene te mira. Shmangni investimet e mėdha.

Shigjetari

Dashuriēkat klandestine duhet te jene te ndaluara gjate kėsaj dite. Mos e shkatėrroni me dorėn tuaj gjithė atė qe keni ndėrtuar deri me sot. Pėr beqaret pritet te ndodhin ndryshime te mėdha rreth orėve te mbrėmjes. Bėjini sytė katėr kudo qe te shkoni. Financat do jene te mira, megjithatė mos bėni shpenzime te tjera pėrveē atyre qe janė te domosdoshme.

Bricjapi

Venusi do e beje edhe me te bukur jetėn tuaj ne ēift gjate kėsaj dite. Partneri do iu mbaje afėr dhe do ua tregoje gjithė dashurinė qe ka pėr ju. Beqaret edhe pse do jene ne kėrkim nuk do e gjejnė as sot personin e duhur. Mos e humbni shpresėn pėr disa dite me vone. Financat nuk do jene te kėqija. Pėrfitoni pėr te bere shpenzimet me te rėndėsishme.

Ujori

Klima yjore do jete e dyzuar sot pėr jetėn sentimentale te ēifteve. Ne disa momente do i shprehin ndjenjat dhe ne disa momente do kenė debate te forta pėr shkak te mungesės se tolerancės. Beqaret do duan te qėndrojnė vetėm dhe te bėjnė ēmenduri me miqtė. Dijeni se vitet ikin shpejt. Sektori i financave do kenė ndryshime pozitive dhe ju do ndiheni mire.

Peshqit

Nėse kohet e fundit keni qėndruar pak larg njeri tjetrit, sot do rivendosni komunikimin dhe do kaloni momente me te kėndshme. Do i kuptoni gabimet qe keni bere. Beqaret do jene paksa mendjemėdhenj dhe nuk do pėrfitojnė nga disa ftesa qe do iu bėhen. Dijeni se personat e thjeshte janė ata me zemėrmirėt. Ne planin financiar mos prisni te fitoni ndonjė lotari, por merrni masa strikte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th August 2017, 14:03

Horoskopi ditor, e mėrkurė 2 gusht 2017
Dashi

Mos lejoni qė tė mposhteni nga disa pasiguri. Do tė keni objektiva tė mirėpėrcaktuara dhe kohėn e nevojshme pėr tė organizuar ēdo gjė pa problem. Pėrvishni mėngėt dhe veproni me kthjelltėsi.

Demi

Nė kėto momente do tė donit tė shkėputeshit nga gjithēka dhe tė zhdukeni larg. Dėshironi qė tė organizoheni sa mė mirė, nė prag tė sfidave qė ju presin. Vetėm mė pas mund tė relaksoheni.

Binjakėt

Duke arsyetuar dhe menduar me kujdes, mund tė shfrytėzoni mė sė miri kohėn tuaj. Hėna do ju buzėqeshė dhe kėshtu mė nė fund, mund tė kaloni momente qetėsie dhe humori tė mirė. Kujdes tregoni me shėndetin gjatė kėsaj dite, do jetė disi delikat.

Gaforrja

Optimizmi dhe besimi do tė jenė pikė force e garantuar nga njė numėr i madh planetėsh pėr shenjėn tuaj. Kjo e mėrkurė do tė jetė mjaft bujare. Vetėm sfera sentimentale do ju trazojė disi, pasi jeni nė pritje tė pėrgjigjeve qė pėr momentin nuk do tė vijnė.

Luani

Do tė pėrballoni me vendosmėri ēdo kundėrshti me tė cilėn do tė haseni, nė sajė tė bujarisė sė Marsit. Do tė negocioni fortė, por do tė arrini qė t’i pėrballoni tė gjitha problemet… vazhdoni kėshtu!

Virgjėresha

Ekuilibri dhe harmonia qė ju rrethojnė, do ju bėjnė edhe mė tė plotėsuar dhe tė vendosur. Ka disa zgjedhje qė dini si t’i ēoni pėrpara pa asnjė problem, mjafton tė besoni…

Peshorja

Njė numėr i madh planetėsh do tė kthehen nė shenjėn tuaj dhe do ju buzėqeshin. Duhet tė planifikoni hapat dhe sfidat e kėsaj tė marte. Nė profesion dhe nė dashuri, do tė riktheheni tė jeni protagonistė tė vendosur.

Akrepi

Do tė jeni jashtė mase sentimental dhe do tė zbuloni gėzime tė vogla edhe tek lidhjet mė solide, si nė lidhjet familjare dhe nė ato miqėsore. Asgjė nuk do e shkatėrrojė sigurinė qė keni fituar.

Shigjetari

Ylli juaj udhėheqės ėshtė nė anėn tuaj sot! Mė nė fund, nė sferėn profesionale, mund tė bėni ato zgjedhje kurajoze tė cilat i keni shtyrė prej kohėsh. Ata qė janė vetėm do realizojnė disa takime interesante sot qė do i bėjnė tė ndjehen mirė.

Bricjapi

Kapaciteti juaj i komunikimit nuk vihet nė diskutim, edhe pse do tė jeni tė hutuar, ndoshta sepse dashuria kėrkon shumė. Sfera sentimentale, do tė jetė prioriteti juaj aktual. Nė punė do keni bashkėpunim tė mirė me kolegėt dhe nuk do e ndjeni lodhjen.

Ujori

Pėr tė lindurit e kėsaj shenje do tė jetė njė ditė plot angazhime, por e frytshme. Fuqia e Hėnės do iu dhurojė vetėdijen pėr tė vepruar siē duhet. Do tė tregoni tė gjithė devotshmėrinė tuaj nė kapacitetin organizativ, nė punė dhe kudo.

Peshqit

Efektet acaruese dhe kapriēoze tė disa planetėve do tė ndikojnė nė shenjėn tuaj. Mundohuni tė relaksoheni sa mė shumė dhe nėse do tė ketė ndonjė debat acarues, bėni durim se do kalojė. Vetėpėrmbajtja, ėshtė ajo qė iu duhet gjatė kėsaj dite. /b.l/noa.al/Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th August 2017, 14:03

Horoskopi ditor, e enjte 3 gusht 2017
Dashi

Plutoni do sjelle ndryshime te mėdha gjate kėsaj dite ne jetėn tuaj ne ēift. Ēdo gjė do jete me e bukur dhe do ndiheni me se miri. Beqaret edhe pse nuk do e gjejnė atė qe kane ėndėrruar do jene optimiste pėr te ardhmen. Kjo ėshtė me mira qe ata mund te bėjnė. Ne planin financiar do keni ide shume te mira si ta pėrmirėsoni situatėn. Do iu dilni.

Demi

Venusi do ndikoje pozitivisht sot ne jetėn tuaj ne ēift dhe do e ngrohte atmosferėn. Ka mundėsi qe te filloni te bėni projekte te rėndėsishme pėr te ardhmen. Beqaret edhe pse do takojnė disa persona nuk duhet te krijojnė iluzione te kota sepse mund te zhgėnjehen. Ne planin financiar shmangni sa te mundni operacionet e mėdha dhe te rrezikshme.

Binjaket

Jeta juaj ne ēift do jete me e qete sot. Do dini si te flisni me partnerin ne mėnyrė qe te mos keni debate. Toleranca do jete njė nga pikat tuaja te forta. Beqaret ka gjasa te takojnė personin e duhur, por qe nuk duhet te bėjnė premtime te nxituara. Prisni pak kohe. Pėr sa iu pėrket te ardhurave, ato do jete te qėndrueshme. Njė i afėrm do iu jap beje njė dhurate goxha te madhe.

Gaforrja

Harmonia do mbizotėrojė gjate kėsaj dite ne jetėn tuaj ne ēift dhe pak nga pak do mendoni te krijoni njė familje se bashku. Mos u nxitoni sepse ėshtė me mire kur mendohen gjithēka me kujdes. Beqaret do jene te turpshėm dhe do i humbasin te gjitha mundėsitė qe do iu jepen. Ne planin financiar do e dini mire ēfarė te bėni qe situata te mos tronditet.

Luani

Planetėt do ndikojnė negativisht gjate kėsaj dite ne jetėn tuaj ne ēift dhe do iu sjellin probleme te mėdha. Kini kurajėn te flisni hapur me partnerin dhe te mos i mbani te fshehta. Beqaret do jene te dėshpėruar sepse nuk do kenė takimet qe aq shume kane pritur. Ne planin financiar duhet shpenzuar me maturi. Tregohuni me largpamės ne kėtė sektor.

Virgjeresha

Do qėndroni me shume kohe pranė atij qe dashuroni sot dhe do keni mundėsi te flisni pėr gjithēka. Disa prej atyre qe kane kaluar njė faze delikate do filloje te sqarojnė gjerat njė nga njė. Beqaret nuk duhet te mendojnė vetėm pėr emocionet e momentit sepse ne kėtė mėnyrė do zhgėnjeheshin. Ne planin financiar duhet te dėgjoni kėshillat qe do iu japin miqtė.

Peshorja

Duhet te gjeni kohen e duhur sot pėr ta kaluar me partnerin sepse ne fakt kohet e fundit e keni lėnė paksa pas dore. Mos lejoni qe ai te shohė dike tjetėr dhe gjithēka te pėrfundojė midis jush. Jepini edhe me tepėr rėndėsi dialogut. Beqaret do kenė njė dite te zakonshme dhe pa te reja. Ne planin financiar do bėni gjithēka qe keni mundėsi pėr te ruajtur ekuilibrin.

Akrepi

Marrėdhėnia ne ēift nuk do jete me e ndėrlikuar sot. Do i tregoni te gjitha te vėrtetat partnerit dhe do filloni njė etape te re, me te bukur se ajo qe keni kaluar. Pėr beqaret do shfaqet personi i duhur, por ne momentin qe ata me pak e presin. Pėrgatituni emocionalisht. Plutoni do ndikoje negativisht tek financat. Beni kujdes me shpenzimet e mėdha nėse nuk doni probleme.

Shigjetari

Ata qe janė ne njė lidhje do i japin me tepėr prioritet jetės sentimentale sot dhe do lėnė pas dore gjithēka tjetėr. Priten momente te kėndshme dhe disa vendime te rėndėsishme. Beqaret do kenė njė takim te veēante, por nuk do tentojnė te shkojnė me tej. Ne planin financiar do keni me shume fat sesa e prisnit. Do kryeni edhe transaksione me rėndėsi.

Bricjapi

Ka shume mundėsi qe dėshirat tuaja te kahershme t’iu plotėsohen gjate kėsaj dite. Partneri do kujdeset qe ju te ndiheni sa me mire dhe te pėrjetoni emocione te mėdha. Pėr beqaret do jete dite e animuar, por jo me takime te rėndėsishme. Gjithsesi shfrytėzojeni ditėn. Situata financiare do jete me e mire sesa e mendonit. Fati do jete ne anėn tuaj dhe mund te bėni ndonjė shpenzim me tepėr.

Ujori

Bashkėpunimi do mbizotėrojė gjate gjithė kėsaj dite sot ne jetėn tuaj ne ēift. Do ndiheni me te qete pranė atij qe doni dhe nuk do mėrziteni pėr asnjė moment. Beqaret do kenė takime, por nuk duhet te ėndėrrojnė me shume sesa duhet. Mbajini kėmbėt ne toke. Financat do jene pėrgjithėsisht te mbrojtura megjithatė tregohuni te matur me shpenzimet e mėdha.

Peshqit

Dite plot ngjyra dhe emocione kjo e sotmja. Dialogu do te rivendoset ne ēift dhe do ndiheni shpeshherė te lumtur. Shfrytėzojeni ditėn deri ne minutėn e fundit. Beqaret do kenė takime me shumice dhe do e kenė te vėshtirė te vendosin cili iu pėlqen me tepėr. Merrni kohen e duhur pėr t’u menduar. Ne planin financiar mos bėni asgjė pa u menduar sepse do krijoni probleme.Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi