Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Nė prag tė festes se Shėn Valentinit?

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th February 2008, 00:08

Ne kete teme mund te bisedojme rreth kesaj feste qe ndryshe e quajne edhe si feste e te dashuruarve!

A do ta festoni kete feste?
nese po, na rrefeni si dhe ku?
nese JO, pse jo, keni ndonje arsye...

Pjesa e II-te e temes lidhet serish me dashurinė pa te cilen nuk jetohet dot!
A duhet sakrifikuar per njė Dashuri, ndonėse thone qe per dashurine behen edhe cmendurira!?
Mbase eshte e vertete, mbase jo!
Vazhdim te mbarė
me rrespekt nga stafi i forumit
"a t dh e u y n e"
[You must be registered and logged in to see this image.]Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th February 2008, 00:55

teme e qelluar dhe komplimente i nderuari andi,

sa i perket festes se shen valentinit, padyshim se do ta festoj ne shenje te kujtimeve te diteve qe rashe ne dashuri me te dashuren time dhe ska dyshim se kjo feste do na rikthen ne kohen e rinise, ne kete menyre une mendoj se festa ne fjale dalngadal po behet nderkombetare dhe pa dallim feje po festohet ane e mbane botes!.
Pra s'do mungojė as dhurata.[You must be registered and logged in to see this image.]

sa i perket sakrifices ne dashuri, per nje dashuri te sinqerte duhet rendom edhe sakrifica...

sdua te shenoj me teper meqe tema eshte dhe ngel e hapur edhe per te tjeret dhe ne ditet qe vojojne do rikthehem serish me mendime tjera.

pergezime per temen dhe i ftoj edhe anetaret tjere te jene pjese perberese e temes.

me respekt
AlbiniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 13th February 2008, 01:09

Sigurisht qe do ta festoj, dhe po te dua une sme lene haha
Se si dhe ku do ju tregoj pasneser ne darke.
Sakrifica behen per nje dashuri te pasterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th February 2008, 02:37

hahah per mua nuk eshte kjo dite e arsyjet jan nga me te ndryshmet ,keshtu ter dashurin qe kam ne zemer jav fal vetem femijve te mije .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2008, 19:40

ĖShtė ditė pėr tė dashuruarit,meodomos duhet kujdesė mos me qenė hidhėruarr mes veti,duhet blerė dhurata,tė bėhen sheti, mundesisht ne pijetore,kino,koncert,dhe te dashures tei ofrohet dashuri e ngrohet.Mirė ėshtė kėshtu tė veprohet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2008, 19:43

Pėr dashurinė e mirėfilltė nėse tė vjen puna duhet sakrifikuar,nuk e vlenė sakrifica pėr dashuriqka dhe teket e tyre.Megjithate dashuria e mirėfilltė ėshtė eshejtė,dhe nėse rrezikohet duhet bėrė sakrifica pėr te.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2008, 22:37

Pershendes te gjithe forumistet qe festojne neser tja kalojne mireShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2008, 22:38

Shpresoj qe numri i tyre te jete i madhShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2008, 14:04

Tė gjithė tė dashuruarve urime Ditėn e Shėnvalentinit,kaloni jetėn me dashuri,kjoėshtė cilėsia mė e shejtė e jetės.Shiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi