Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

pollDo e festoni Shen Valentin ?

Po
4
50%
Jo
4
50%
Totali i votave:
8

descriptionShen Valentini

more_horiz
Do e festoni Shen Valentinin ??

Cfare dhurata keni bere ?

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
jo nuk do ta festoj ,ket feste te valentinit ,se jan rritur femijet dhe festojn keta me te dashurat e tyre .

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
Urime Ket fest Un nuk e festoj se....??

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
Une e festova pak...

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
urime festa e shen walentinit por un nuk e festoj????????

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
flm,urime edhe ju,nukështë e thënë vetëm të festohet,po mjafton të qmohet.

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Do e festoni Shen Valentinin ??

Cfare dhurata keni bere ?
Vetem lule kam dhururar sot

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
and.. shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Do e festoni Shen Valentinin ??

Cfare dhurata keni bere ?
Vetem lule kam dhururar sot


edhe un vetem lule mora: D:D

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
as un se festova:p

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
une nuk bera feste per ket feste sepse jam e lire si zogu ne qiell.

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
U ben goxha vite qe se festoj...

descriptionRe: Shen Valentini

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi