Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Jeta ime s’do tė ishte e njėjtė pa ty.

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 15th April 2017, 17:13

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ndjenja mė e thellė dhe mė sublime ėshtė dashuria. Kėshtu ėshtė dashuria kur di ta mbash… Duhet tė jesh nė gjendje tė bėsh ēdo gjė, veprat kanė rėndėsi… Mua nuk mė ndalon asgjė qė tė jem me ty. Jeta ime s’do tė ishte e njėjtė pa ty. Dashurohesh nė atė qė se imagjinoje, nė atė qė se prisje dhe nė atė qė se kėrkoje. Nga ai ēast kam mėsuar se dashuria nuk zgjidhet. Ajo na zgjedh neve./KosovarjaShiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi