Forumi Zeri YT! » ZėriYT! Forum » Sondazhe dhe votime »
Pėr kė do tė votoni nė zgjedhjet e 25 Qershorit 2017?

Share

Totali i votave : 31

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st May 2017, 01:34

Pėr kė do tė votoni nė zgjedhjet e 25 Qershorit 2017?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th May 2017, 00:03

Ju faleminderit per postimin !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th May 2017, 00:03

Vota ime per LIBRAShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 28th May 2017, 23:00

*
POPULAR

Shqiperia eshte kerma dhe partite politike shqiptare jane Hienat kete mendim kam patur per klasen politike shqiptare duam shume per te krijuar nje edukate politike per sherbim te kombit.

Voten do ja jepja Edi Rames edhe pse i dobet zeri i tij arrin te mberrij ne veshin tim.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 2nd June 2017, 01:21

edi rama meriton voteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th June 2017, 07:39

*
POPULAR

Vota ime ėsht pėr PD Very Happy!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th June 2017, 17:59

e fitoi luli me duket ;PShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 6th June 2017, 23:03

*
POPULAR

Shkodra me PD Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 7th June 2017, 21:54

*
POPULAR

tetova  mbeshtete   edi  rama  per  kryeministerShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 24th June 2017, 22:24

Kjo klas politike shqiptare e ka detyruar popullin te shes voten e tij per 10 mije lek dhe keshtu populli nuk mbron dot as te drejten e tij te votes per te ndeshkuar problemin qe ka.Shiko profilin e anėtarit


#11

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi