Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Astrologjia »
Ēdo shenjė horoskopi ka superfuqi tė veēantė nė krevat – mėsoni cila ėshtė juaja

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th October 2017, 10:34

*
POPULAR

Mjaft gjėra, sipas tė cilave ju vlerėsojnė nė krevat vijnė nga personaliteti juaj. 


Fatmirėsisht, pėr disa nga to mund t’i fajėsoni yjet nėn tė cilat janė tė lindur. Mėsoni cilat janė pėrparėsitė dhe tė metat tuaja mė tė mėdha seksuale sipas shenjės sė horoskopit:


 Dashi
Shenja juaj ėshtė e njohur ngase jeni impulsiv dhe i guximshėm. Te Deshtė gjithmonė mund llogaritni qė do tė bėjė argėtim tė shkėlqyeshėm nėn ēarēafė. Nėse i tregoni qartė dhe zėshėm se ēfarė dėshironi – orgazmėn e keni tė garantuar. 


Demi
Demi ėshtė shumė sensual dhe ekspert i vėrtetė nė pėrcaktimin e ritmit dhe tonit tė ēdo takimi seksual. Me fjalė tė tjera, nuk ju nevojitet shumė qė kėtė shenjė ta bėni tė jetė nė gjendje tė shkėlqyeshme shpirtėrore – ndėrkaq kjo gjithashtu mund ta eksitojė edhe partnerin. 


Binjakėt
Kjo shenjė ėshtė e njohur pėr shkathtėsitė e tij intelektuale dhe gjuhėn. Praktikisht, mund tė prisni bisedė goxha “tė ndyrė” nė krevat. Mirėpo kjo nuk ėshtė e gjitha, Binjakėt janė tė shkėlqyeshėm kur duhet tė bisedoni pėr fantazitė e partnerit dhe pėr realizimin e tyre. Gaforrja
Gaforrja ėshtė shumė emocionale dhe shpenzon shumė energji pėr tė mbrojtur veten. Kjo do tė thotė qė i nevojitet pak mė shumė kohė qė tė eksitohet pėr seks. Mirėpo kjo nuk ėshtė e thėnė qė tė jetė gjė e keqe, sepse nė atė mėnyrė ngadalė do tė ndėrtoni bazėn pėr orgazėm tė paharrueshme e cila do tė pasojė.Luani
Luani admiron dramėn dhe spontanitetin. Kjo do tė thotė qė gjithmonė ėshtė i gatshėm pėr aktrimin e roleve, – rrobat e brendshme seksi, qirinj dhe plot romantikė. Sa mė i madh qė tė jetė gjesti seksual – Luani do tė jetė edhe mė i lumtur.

Virgjėresha
Shenja juaj ėshtė e talentuar pėr kujdes ndaj tė tjerėve, madje edhe kur ėshtė fjala pėr seks. Kjo ėshtė posaēėrisht e veēantė kur ekzistojnė emocionet ndaj partnerit. Nė situatė tė tillė, Virgjėreshat janė makina tė vėrteta seksuale tė cilat mund tė ofrojnė kėnaqėsi tėrė natėn.

Peshorja
Peshoret shumica i konsiderojnė “shenjė lidhjeje”. Kur ėshtė fjala pėr seksin, kjo shenjė punon me pėrkushtim nė mėnyrė qė tė gjejė tė gjitha pikat e vėrteta nė trupin e partnerit dhe pastaj nė to tė ekzekutojė meloditė mė tė kėndshme.

Akrepi
Kur ėshtė fjala pėr Zodiakun, Akrepat ofrojnė seksin mė seksual. Kjo shenjė ėshtė plot energji emocionale dhe te partneri ėshtė i fokusuar pėr seks posikur snajper. Ėshtė e sigurt qė Akrepat janė tė shkėlqyeshėm nė seksin oral.

Shigjetari
Shenja juaj posedon sharm ndaj tė cilit shumica dorėzohen dhe pėr shkak tė tė cilit shumė shpesh lėndojnė mė shumė zemra sesa kanė dėshiruar. E trajtojnė seksin si lojė garash, por nė mėnyrė tė mirė. Prandaj partneri ēdo herė mund tė presė edhe orgazėm mė tė mirė por edhe seks mė tė gjatė.

Bricjapi
E vėrteta dhemb, ndėrkaq yjet thonė qė kjo shenjė ėshtė paksa e vrazhdė dhe pa shumė emocione nė krevat. Mirėpo, njėherė kur relaksohen, do tė fokusohen vetėm nė orgazėm tė partnerit dhe asgjė nuk do tė mund t’i pengojė nė qėllimin qė t’i ofrojė seksin mė tė mirė nė jetė.

Ujori
Shenja juaj nė tė vėrtetė ėshtė ēudi e vėrtetė. Nuk frikėsohet tė bėjė jetėn e vetė sipas rregullave vetjake. Nga ana tjetėr, kjo do tė thotė qė kurrė nuk dini se me ēfarė do t’ju ngazėllejė nė dhomėn e gjumit.

Peshqit
Posedojnė anėn e ėmbėl dhe tė ndjeshme e cila ju ndihmon qė lehtė tė zbuloni se ēfarė dėshiron partneri nė krevat pa sqarime tė tepėrta. Nė tė vėrtetė, Peshqit janė magjistarė tė vėrtetė tė cilėt dinė t’jua lexojnė mendimet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 31st October 2017, 20:53

e paska qelluar virgjereshen me gur PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted Today at 10:14

Gaforrja
Gaforrja ėshtė shumė emocionale dhe shpenzon shumė energji pėr tė mbrojtur veten. Kjo do tė thotė qė i nevojitet pak mė shumė kohė qė tė eksitohet pėr seks. Mirėpo kjo nuk ėshtė e thėnė qė tė jetė gjė e keqe, sepse nė atė mėnyrė ngadalė do tė ndėrtoni bazėn pėr orgazėm tė paharrueshme e cila do tė pasojė.Shiko profilin e anėtarit


#4

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi