Forumi Zeri YT! » ZėriYT! Forum » Sondazhe dhe votime »
A do tė kapen peshqit e mėdhenj nė janar?

Share

Totali i votave : 24

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 26th December 2017, 17:58

Duke u bazuar nė deklaratėn e ambasadorit Donald Lu, nė lidhje me  arrestimin e peshqve tė mėdhenj qė pritet tė bėhet nė fillim tė vitit 2018.

A do tė kapen peshqit e mėdhenj nė janar?


Po
Jo
Nuk me interesonShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi