Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Shkenca dhe Teknologjia »
Digjitalizimi i sherbimeve universitare

Share

avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 6th January 2018, 10:05

Pershendetje,
sa keni informacione per digjitalizimin e sherbimeve universitare ne Kosove dhe gjetiu. Ata qe kane pervoja studimore jashte Kosoves, kane mundesi te tilla te na informojne me idete dhe arritjet.Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi