Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

Share

descriptionMendojFemrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
uroj argetim per te gjithe ndonese ju te gjinise femerore mund te pyesni rreth dashurise gjinine e kundert, pra meshkujt ne menyre qe te mesoni dicka edhe nga msheftesia apo bota mashkullore se si e cfare  ata mendojne!

me rrespekt
nga Albini

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
do isha kurioze te dija se si mund te ndihet nje mashkull pasi ai tradheton???

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Besoj qe pas nje kohe I bjen ne mend qe ka qen nje pun e mir se per momentin ndihet krenar ndoshta

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
por nuk kane aspak frike se mund ta marre vesh e dashura apo e fejuara a gruaja??

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Mashkulli qe tradheton nuk mendoj se ndihet krenar, e mundon edhe ate tradhetia por ai ndoshta qe ne fillim ka menduar per tradhetinë, pra i ka kontribuar tradhetisë!

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
pse meshkujt lakmojn me shum grat e huja se te veten po sa dalin nga shtepija .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Nuk eshte e vertetë, une e tradhetoj gruan per arsye tjera anaa e nuk i lakmoj te tjerat fare!

pra i ke fut ne thes te gjithe mashkujt!

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
haaahahah
harrova te them se ishte shaka qeshtja e tradhetise meqe nuk e tradhetoj sedi ne 15 dite, nga e 16 numeroj, hahahahaah

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Albin per cfare arsye e tradheton gruan ti??...sbesoj se ka arsye ne bote qe te justifikoj nje veprim te tille

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
meqe une jam ne nje shtet tjeter e ajo ne nje tjeter, i kam thane, nese sme vjen cdo 2 jave, javen e trete te tradhetoj, por nuk ka ndodhur akoma te mos vie cdo jave!

pra spo mundem t'ia beje tradhetin dot!

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
hahaha..cta ka bere mire..ashtu e doni ju..hahaha...

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
me aq sa kam pasur pune Albini dhe puna me lidhe shum me gjini mashkullore i shikoj ter nji menyre kan deshire te bejn tratheti bashkeshortore ,dhe afer drurit te that ndizet edhe aj druri i njom ,keshtu une nji dite ja bera nji zvicrrani ale menr sind schwein ,dhe mi hapi syte ,keshtu pse ndodhe kjo zotri Albini .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
vie edhe momenti prandaj nuk me ngutet , hahaha

shpresoj se morret pergjegje te mire, mire u lexofshim ne pyetjet tjera femrat-meshkujve!

Anaa, prap nuk e besoj se te gjithe meshkujt apo femrat jane te njejte, une nuk e beje nje gja te tille prandaj e them perhere se shtyllakryesore e personalitetit te njeriut eshte MORALI .
Une jetoj per fetyre meqe kado qe shkoj, e kam dhe mbaj me vete(fytyren ta kuptoni) hahahahah


ju jeni te varfura dhe skeni as teme per tju bere pyetje , vertet diskriminim, mu kon si ju protestoj dhe kerkoj te drejta te barabarta me meshkujt!

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
kush eshte fajtore per diskrimin te femres Albini

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
femra

s'kam dyshim hiq

psh,
po te mos kishim kerku pavaresine, kurrrrrrrrrrrrrr s'e kishim, pra protestuam, demostruaam, luftuam qe besa dhe ne fund e fituam!

edhe ju!!!

vet i kini fajet, mire e kini!
hahahahahahahahahhahaa
"pa qajtë fmiu, s'e marr mamaja"

qani o
pak edhe ju,
hahahahahhhaha

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
vlen per meshkujt
pse kur martohet vajza
i thon perhajr robi .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
eshte fjale e vjeter meqe te kaluaren eshte llogaritur se femra eshte rob(skllave)

une e logaris keshtu
nese dikush tjeter ka mendim tjeter urdheroni

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
une skam cfare te them se nuk e kam degjuar kete shprehje...

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
une e dije qe eshte fjal e vjeter dhe rob eshte sikur robet e luftes kur i zen ashtu eshte perharue edhe vajza tek ne ,edhe besa edhe sod kam hasur ne keto raste se femra eshte robe
po mendoj une kam thye akullin heret
pse mashkulli nuk i ndihmon femres ne punet e shtepis kur punojn te dyt barabart ne pune shtetrore .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Anaa, e bllokove temen gati meqenese harrove te besh pyetjen

tema vazhdon sipas titullit te larteshenuar

kaloni s a me mire!

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi