Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

Share

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
pse meshkujt kan fillue te heqin vetullat
dhe si ndihen qe bejn ket veprim .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
nuk e di arsyen e ketij veprimi dhe nuk arrij ta kuptoj pse meshkujt heqin vetullat..me duken shume te shpifur ashtu...

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
disa meshkuj e bejne kete picellosje,jo te gjithe,dhe ata nuk mund ti duroj.

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Perse meshkujt kane frike nga martesa?

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
mary sa i perket pytjes une them se nuk i frigohem marteses nese me par e kam zgjedh njeriun e duhur martesa eshte vetem formalizim i dashurise

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
pse meshkujt ,jan xheloze .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
sdo te thoja qe vetem meshkujt jane xheloza une per veti nuk jam xheloz por kam nje doz te vogel te xhelozise e cila e ben dashurin me te bukur

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Pse meshkujt kerkojne te behet gjithmone ajo qe thone ata, edhe pse mund te jete e gabuar??

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Sepse jemi egoista
p.s po i tha truri mashkullit shqiptar se x person eshte keshtu, ashtu do vdes e mendje sdo nderroje edhe sikur te dije qe eshte gabim.

Mendja e madhe e keqja e te zotit nje fjale e urte popullore qe perdoret ne veri te shqiperise MARY.

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Perse meshkujt jane me nevrike se femrat?

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Mvaret nga rrethanat qe ndodhet ky mashkull
p.s mashkullit shqiptar mos i fol kur:

1 Kur eshte i pire
2 Kur nuk ka lek per cigare
3 Kur kthehet nga kumari e i ka humbur te gjitha te hollat
4 Kur niset per ne pune e kthehet nga e dashura

Si thua MARY nuk jane arsye qe te jete shume nevrik nje "mashkull"? hahaha

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Ato tre te parat sme pelqen ti permend fare perderisa sdeshiroj te kem ne krah nje mashkull qe pi alkool, qe pi cigare dhe qe luan kumar...per te katerten jam dakort...
gjithsesi nje pyetje tjeter: Perse meshkujt nuk e durojne dot nje femer qe pi cigare, nderkohe qe ata vet e pijne??

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Jashte teme

Edituar për herë të fundit nga Andi në 11th March 2008, 00:51, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi)

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
pse shum meshkuj bejn sikur nuk kuptojn edhe nese e keuptojn dicka qe nuk eshte e arsyeshme .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
se ashtu ju pelqen

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
pse meshkujt jan dubell shum here .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Perse meshkujt merren me shume me fjale se femrat ne kohet e sotme???

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Se e kan mendjen te politika

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
gogu nuk duhet shum filozofi qe te percaktosh se mbi mesataren e meshkujve jan dubell keshtu ti ske pse prekesh eshe une ty nuk tu drejtova ,edhe ket e shkrova per te pergjithshem ,une kam vesh kam sy kam mendje kam tru ,dhe une ushqehem me buk edhe me uje ,ah me ka takue mue nji dubell kjo mbet per mua ,une shtova pyetje .

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Kujt i thoni dubell se s'po marrim vesh?

descriptionMendojRe: Femrat i pyesin meshkujt,ata pergjigjen!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi