Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
UN MENDOJ SE EDHE NE KET SHEKULL KA DASHURI TE SINQERT POR SHUM RRAALL!!JEPNI JU MENDIMIN TUAJ FORUMIST TE NDERUAR !!!

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
e vertete elma ..kjo gje ndodh shume rralle, pasi kohet jane shume te veshtire dhe per te pasur dashuri te vertete duhet qe te kontribuojne me sinqeritetin me te madh te dy partneret, por kjo gje ne kohet e sotme le shume per te deshiruar....

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
I bashkangjitem mendimit te dy anetareve te nderuara, dashuria e sinqerte egziston padyshim edhe ne shekullin qe po e jetojme mirepo ajo nuk eshte e mbeshtetur ne nje perqindje te madhe, pra e mund dashuria ta quajme jo e sinqert, ajo e aventurave dhe thjesht nje dashuri ku dominon edhe interesi!

arsuet pse vie deri ketu, pra pse ajo te mos jete e sinqerte padyshim se do t'i cekim ne vazhdimesi te temes ...herave tjera

ju ershendes e veqmas elmen e cila gjen tema te rendesishme per forumin tone.

vazhdim te mbarë
Stafi

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
derisa ka notalitet ne ket shekull dhe shekujt qe pason pas do te ket gjithenji dashuri te sinqerte .

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
Po dashuri te sinqerte do te kete gjithmone.

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
patjeter dot' ketë por mjerisht po e mund ajo joe sinqerta!

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
sinqeriteti do te mbetet gjethmone i pa zhdukur,edhe pse asnjehere nuk kane qene te gjithe te sinqerte.

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
sinqeritet ka keshtu une mendoj deri sa vet jam shum sinqerte duhet te ket edhe sinqeritet ne dashuri jo vetem tratheti .

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
normalisht qe duhet te kete, po eshte shume e rralle...

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
e rralle po,por synojme te nxeme te rrallen!

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
Sot ska dashuri si te Romeos dhe Xhuljetes Smile
Qoft mashkulli apo femra lidhen me shum per interes sesa per dashuri

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
Mund te ket',nuk ka te beje shekulli me sinqeritetin...

descriptionRe: A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi