Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
A ka dashuri te sinqert ne shek 21???

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:03

UN MENDOJ SE EDHE NE KET SHEKULL KA DASHURI TE SINQERT POR SHUM RRAALL!!JEPNI JU MENDIMIN TUAJ FORUMIST TE NDERUAR !!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 01:07

e vertete elma ..kjo gje ndodh shume rralle, pasi kohet jane shume te veshtire dhe per te pasur dashuri te vertete duhet qe te kontribuojne me sinqeritetin me te madh te dy partneret, por kjo gje ne kohet e sotme le shume per te deshiruar....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 01:14

I bashkangjitem mendimit te dy anetareve te nderuara, dashuria e sinqerte egziston padyshim edhe ne shekullin qe po e jetojme mirepo ajo nuk eshte e mbeshtetur ne nje perqindje te madhe, pra e mund dashuria ta quajme jo e sinqert, ajo e aventurave dhe thjesht nje dashuri ku dominon edhe interesi!

arsuet pse vie deri ketu, pra pse ajo te mos jete e sinqerte padyshim se do t'i cekim ne vazhdimesi te temes ...herave tjera

ju ershendes e veqmas elmen e cila gjen tema te rendesishme per forumin tone.

vazhdim te mbarė
StafiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:48

derisa ka notalitet ne ket shekull dhe shekujt qe pason pas do te ket gjithenji dashuri te sinqerte .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:03

Po dashuri te sinqerte do te kete gjithmone.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:05

patjeter dot' ketė por mjerisht po e mund ajo joe sinqerta!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:46

sinqeriteti do te mbetet gjethmone i pa zhdukur,edhe pse asnjehere nuk kane qene te gjithe te sinqerte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th March 2008, 02:07

sinqeritet ka keshtu une mendoj deri sa vet jam shum sinqerte duhet te ket edhe sinqeritet ne dashuri jo vetem tratheti .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2008, 10:05

normalisht qe duhet te kete, po eshte shume e rralle...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th March 2008, 11:45

e rralle po,por synojme te nxeme te rrallen!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:50

Sot ska dashuri si te Romeos dhe Xhuljetes Smile
Qoft mashkulli apo femra lidhen me shum per interes sesa per dashuriShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 19th March 2016, 09:59

Mund te ket',nuk ka te beje shekulli me sinqeritetin...Shiko profilin e anėtarit


#13

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi