Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:14

FJALEN ""TE DUA "" ME LEHT E THON MESHKUJT UN MENDOJ ASHTU..SEPSE EKAN ZEMREN HOTEL ME 5 YJE ,KURSE ZEMRA EFEMRES ESHT GUR KUSH HYN NJEHER SDEL ME KURR..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 01:16

Si elma mendoj dhe une, fatkeqsisht meshkujt e thone me lehte ate fjale...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th February 2008, 01:21

Kurse une mendoj ndryshe, femrat e thone me lehte fjalen te duaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 01:23

hahahaahaha

si mos te themi keshtu kur ajo apo ato nuk po na besojne dot!
hahahhaha


eshte e vertet mirepo duhet te besoni se ne i themi njehere ne fillim pastaj ato perveq te dua ne at repertuar kane edhe shume refrene tjera"shpirt, jete , zemr, loqkė, bllal blla" sa qe cdo gje tingellon ok,por realoiteti qendron ndrysh meqe ajo ka ehde dike tjeter....

pra thuhet keshtu per nje interes ose per t'u ndier me mire ne dysh!?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 01:24

Tani edhe femrat e thone, por meshkujt duek qene se duan te arrijne me shpejt qellimet e tyre, e thone me shpesh...po dhe femrat nuk ngelen mbas jo..Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:25

JO ANDI SE THON FEMRAT LEHT FJALEN TE DUA SE IVJEN MARRE ME RREJT KUR SESHT E WERTET ,S DJEMT O ZOT SI PERSHENDETJE EKAN FJALEN TE DUA...STHOJN MIRDITA POR "TE DUA"Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 01:29

hahahhahahahha


mos i fut te gjithe ne nje thes elma,

te tilla ka edhe nga femrat!

por une pajtohem se meshkujt me lehte e thone e ne veqanti e thone ata te cilet e kan per nje kohe te shkurter deri ne arritjen e qellimit, ai qe te do me zemer, kalon kohe e s'te thot Te dua!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th February 2008, 01:31

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:JO ANDI SE THON FEMRAT LEHT FJALEN TE DUA SE IVJEN MARRE ME RREJT KUR SESHT E WERTET ,S DJEMT O ZOT SI PERSHENDETJE EKAN FJALEN TE DUA...STHOJN MIRDITA POR "TE DUA"
Ne fakt une them se kush e thote me te lehte, e jo kush e thote me shume.
Per mendimin tim me lehte e thone femrat.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 01:33

hahhah..ok per mendimin tim e thone meshkujt..hahahahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:45

meshkujt fjalen te dua e kan si kafen e dites jo njeres po cdo femre i thon ,ndersa femra nuk besoj pa qen shum e sigurt se thot te dua cdo mashkulli vetem ate qe ja don zemra ja thot fjalen te due .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 10:19

haha anna edhe un mendoj si ti ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 27th February 2008, 10:25

meshkujt fjalen te dua e kan si kafen e dites jo njeres po cdo femre i thon
Po pi nje kafe une tani haha
meshkujt pine me shume kafe ky eshte realitet.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 10:42

virus te befte mire ajo kafja njehere... Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:46

Meshkujt e thon sepse e din shum mir qe femres i pelqen ajo fjal shumse perndryshe nuk ja kishim then ...Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 12:48

po mire dakort jam me kete qe thua ti linux, por duhet ta thuash me vend atje ku e ndjen vertet se e do, dhe jo vend e pavend ashtu kot, sa per ta hedhur ne dore nje femer...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:52

Eh jan shum lloj karakteresh edhe kto karaktere egzistojn per nje arsye tash Tash e Bukura dhe e keqja egzistojn dhe shum veshtir e kem ti ikim pas u njolosur me te keqe per deri udhtojm n`ket jet ......Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 15:27

Fjalen te dua te shqiptaret me leht e thotė mashkulli,femra jonė ėshtė eprirur tė e shtynė mashkullin tė i pėrulet,madje vėshtirė tė thotė tė dua,edhe kur je nė kulmin e dashurisė me te.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 16:33

Kam pershtypjen se ne shqiperi fjalen ''te dua'' e thote mashkulli se femres i duket tabu
Sikur te mos egzistonin keto gjera ne shqiperi(me tha ,i thashe,do ti them,pse i the ,si ta tha etj.etj.etj.) femra do ta thoshte me lehte fjalen te dua.

Me respekt per femrat(nenat,motrat,grate tona)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 22:58

Mua me duket sikur dhe femrat kohet e fundit s'jane aspak prapa.Gjithsesi une e them shume shpesh si fjale.Eshte shume gje e bukur te japesh dhe te marresh dashuri!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 23:00

Angel shkruajti:Mua me duket sikur dhe femrat kohet e fundit s'jane aspak prapa.Gjithsesi une e them shume shpesh si fjale.Eshte shume gje e bukur te japesh dhe te marresh dashuri!

Jam e nje mendimi me ty Angel.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi