Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

Share

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
edhe une e pelqej kete thenje,jo vetem ne dashuri,por edhe ne qdo pore tjeter jam i prirur te jap me teper se sa marr.

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
FJALEN ""TE DUA "" ME LEHT E THON MESHKUJT UN MENDOJ ASHTU..SEPSE EKAN ZEMREN HOTEL ME 5 YJE ,KURSE ZEMRA EFEMRES ESHT GUR KUSH HYN NJEHER SDEL ME KURR..
Femrat e thone

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
MESHKUUUUUUUUUUUUUUUUJT..e kan zhvleresuar fare...:p

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
Mendoj se varet na tipi i personit.

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
Meshkujt, femrat i kemi te turpshme Embarassed

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
Ai/ajo qe dashuron.....


Dua dhe dashuroj jane dy terme te ndryshme...

descriptionRe: Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi