Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Kush e thot me leht fjalen "TE DUA"!???

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:42

edhe une e pelqej kete thenje,jo vetem ne dashuri,por edhe ne qdo pore tjeter jam i prirur te jap me teper se sa marr.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th April 2008, 20:50

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:FJALEN ""TE DUA "" ME LEHT E THON MESHKUJT UN MENDOJ ASHTU..SEPSE EKAN ZEMREN HOTEL ME 5 YJE ,KURSE ZEMRA EFEMRES ESHT GUR KUSH HYN NJEHER SDEL ME KURR..
Femrat e thoneShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 16:06

MESHKUUUUUUUUUUUUUUUUJT..e kan zhvleresuar fare...:pShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 04:33

Mendoj se varet na tipi i personit.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 13th February 2016, 18:02

Meshkujt, femrat i kemi te turpshme EmbarassedShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th February 2016, 19:00

Ai/ajo qe dashuron.....


Dua dhe dashuroj jane dy terme te ndryshme...Shiko profilin e anėtarit


#27

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi