Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
PERSE VJEN NJE DITE KUR DASHURIA FIKET MES CIFTIT .

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:23

CKA MENDONI A ESHTE TRADHETIA AJO QE PRISH GJITHQKA NE NJE LIDHJE APO MONOTONIA MES QIFTITNe boten tone gjithcka pa asnje prejashtim ka nje lindje, nje pike kulminante dhe me pas nje Vdekje.


Nuk ėshtė vetėm tradhėtia ajo qė e prish njė dashuri.
Deri tek prishja e dashurisė mes njė qifti ka arėsye dhe mundėsi tė ndryshme.
Dashurinė mė sė shumti e prish monotonia nga njėri tjetri tek njė qift.
Moskujdesi ndaj njėri tjetrit, moskuptimi, mosrrespektimi, gjelozia, rrethi shoqėror E SHUM TJERA ARSYE...


Ka njerėz qė nuk janė tradhėtuar mes vete, por qė janė ndarė edhe pse ndoshta janė dashtė mes vete, por qė nuk ka ditė si ta ushqejnė, ta rrisin dhe ta ruajnė atė dashuri.JEPNI JU MENDIMIN TUAJ???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 01:27

Nese nuk invesohet ne dashuri, ajo deshton!

Jo te investojme me para por me kohen per njeri-tjetrin, sinqeritetin, dashurine e sinqerte etj, perndryshe nuk mendoj se dashuria mes qiftit kalon ne monotoni dhe cte bejme, te gjejme tjetrin apo tjetren!!!

Ka edhe raste te tilla por ata nuk kane investuar ne dashurine e sinqerte ndaj lindin endrrat per me e ndrru me dikend tjeter!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:46

hmhm ka shum gjera ketu qe prishin dashurin dhe nji dite vjen dhe fiket sikur zjarri qe mbetet pa dru ,por ne shum raste eshte trathetija .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 17:02

Mendoj se monotonia eshte semundja me e ngadalte qe mund ta shkaterroje nje ndjenje!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 18:33

ashtu siq lind dashuria edhe vdes ,lulja mbillet rritet ne fund vdes ,kjo ne ndodhe ne shum raste edhe tek dashuria .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 18:38

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:CKA MENDONI A ESHTE TRADHETIA AJO QE PRISH GJITHQKA NE NJE LIDHJE APO MONOTONIA MES QIFTITNe boten tone gjithcka pa asnje prejashtim ka nje lindje, nje pike kulminante dhe me pas nje Vdekje.


Nuk ėshtė vetėm tradhėtia ajo qė e prish njė dashuri.
Deri tek prishja e dashurisė mes njė qifti ka arėsye dhe mundėsi tė ndryshme.
Dashurinė mė sė shumti e prish monotonia nga njėri tjetri tek njė qift.
Moskujdesi ndaj njėri tjetrit, moskuptimi, mosrrespektimi, gjelozia, rrethi shoqėror E SHUM TJERA ARSYE...


Ka njerėz qė nuk janė tradhėtuar mes vete, por qė janė ndarė edhe pse ndoshta janė dashtė mes vete, por qė nuk ka ditė si ta ushqejnė, ta rrisin dhe ta ruajnė atė dashuri.JEPNI JU MENDIMIN TUAJ???

E kam frike kete temen Neutral Neutral Neutral

Tradhetia i jep fund menjehere dashurise midis dy individeve. Ndoshta ka te tjere qe mendojne ndryshe por personalisht nuk do
isha ne gjendje ta falja tradhetine!
Dhe arsyet e tjera normal qe ndikojne:)Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 18:42

XgirlX ju keni plotsishte ne ket qe keni shkrue dhe formulue iden e juaj ,por trathetia eshte ajo qe nuk falet kurr dhe nuk mund te harrohet ,por cilat jan shkaqet qe derguen deri tek trathetia ,kush eshte fajtore apo mos dialogu mos dashuria ne mesin e dy partnevre ,ketu gjithemon eshte dicka e pa then dhe e pakontrolluare dhe erdhi deri tek vekja e dashuris.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 11:11

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:XgirlX ju keni plotsishte ne ket qe keni shkrue dhe formulue iden e juaj ,por trathetia eshte ajo qe nuk falet kurr dhe nuk mund te harrohet ,por cilat jan shkaqet qe derguen deri tek trathetia ,kush eshte fajtore apo mos dialogu mos dashuria ne mesin e dy partnevre ,ketu gjithemon eshte dicka e pa then dhe e pakontrolluare dhe erdhi deri tek vekja e dashuris.

Shkaqet jane te ndryshme, seshte e thene ta kete fajin njeri nga partneret..kur ai se ka mendjen ne vend ske ci ben..Smile
Po gjithsesi me mire te thote "mjaft me kaq, sbjem per njeri-tjetrin" se sa te tradhtoje!
Personalisht, tradhetia eshte gjeja me e urryeshme per mua!Megjithse jam njeri qe kthej menje kollaj, tradhtine sdo e fajla KURRE, kush e di sa shume ta doja!!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2008, 11:57

XgirIX,une jam me ju qe trathetin kurr sdo ja falja deri sa vet kurr mendja sdo me shkonte tek trathetija ,keshtu qe mendoj ,secili duhet ta bej nji gje te till nga dy gjinit ,trathetija eshte shum e rend ,qe eshte veshtire te perballohet ,njoh nji familje qe kishte gruen nga tepelena dhe ja beri trathtin jo me nji por me shum ,veta dhe ky bashkeshorte u demoralizue per jeten sod ka mbetur si ne jeten e njiqenit as ta vras as ate grue as ta lej ne liri ,vertet trathtija eshte e shumtuare ,mjer kush e provon ne lekuren e tije .Shiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi