Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:30

10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!1. Puthje Francese
Puthjet jane pjesa me e rendesishme e paralojes seksuale. Edhe pse te gjithe e dime se ?fare eshte puthja dhe si duhet puthur, e ashtuquajtura puthje franceze praktikisht eshte e zjarrte, por ajo eshte edhe hulumentim subtili i buzeve te partnerit. Prandaj, mos u beni agresive. Nese gjuhen e futni teper thelle, me veshtire do t'i kontrolloni levizjet e saj.

2. Puthja me Gjuhe:
Puthja ne gjuhe eshte kapitulli ne vete. Per kete mund te flitet shume e shume. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me gjuhe. Nje keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te iritohet.

3. Puthja ne buze:
Puthja ne buze eshte serioze.
Eshte per ta marre seriozisht sepse permes puthjes ne buze deshmohet nje lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate puthjes partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
dashurie.

4. Puthja ne qafe:
Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.

5. Puthja ne faqe:
Puthja ne faqe ne kohen e sotme trajtohet si feminore, por
eshte e gabuar. Jepjani nga nje puthje ne faqe partnerit nga disa here ne
dite dhe buzeqeshujni. Me kete i tregoni se ai/ajo ende eshte e vlefshme per ju dhe jeni i interesuar per te. Edhe tek ata qe ende nuk jane cift, puthja ne faqe do te thote me shum se vetem shoqeri.

6. Puthja ne stomak:
Puthja ne stomak vetem, nuk do te thote di?ka shum erotike.
Por kur pas puthjes vjen seksi, per femren ashtu edhe per mashkullin do te thote deshmi e dashurise dhe besimi ne partnerin. Meshkuj kujdes: nuk do te thote se vetem nese e puthnii partneren mes kembeve e eksiton ate, kerthiza eshte nje zone shum erogjene.

7. Puthja ne sy:
Kjo menyre e puthjes eshte e rezervuar vetem per te dashururit. Partneret qe jane te dashuruar me njeri tjetrin mund te puthen keshtu, vetem ne situata te caktuara. Atehere puthja duhet te jete shum e lehet dhe me
kujdes.

8. Puthja ne vesh:
Puthjet ne vesh jane paraloje e seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj partnerit.

9. Puthja ne ball:
Puthja ne ball eshte e ngjashme me ate ne sy. Nuk eshte e menduar si erotike, por me puthje ne ball partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe rrespekt.

10. Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.


Folni nese doni edhe ne ket tem mund te jepni komente????Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 01:34

i dua keto(dy pika)
hahahahaha:

1, 2, 3
4, 6, 9
______
1 0

te lumte elma
per temenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:53

puthje ne balle .varianti numer 9Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 10:17

jo 10 me imir anna hahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 10:46

mua me pelqejne te tera llojet e puthjeve per vete Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:17

Un te Dyten pas i lan anash edhe tjerat normal ha ha ...Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 12:18

ke rastin me zgjedh i nderuari Linux andaj mos hezito
zgjedh e merr

jane shume te shijshme te gjitha por ne ballė e faqe s'me pelqyen shume !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:23

Ne Ball jo Ne ball meritojn Puthje Deshmoret ne i kem edhe 9 tjeraaa ....Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:01

Varianti 3 dhe 5Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:11

sa pak zgjodhe Angel, jo valla une 8 nga ato i marr e dy i lė!(ne balle e faqe ia la mamit e babit)

hahaahahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:21

Cdo bejme shtrijme kembet aq sa kemi jorganin SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th February 2008, 23:21

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:10. Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.

Kjo pika mjafton per sonte Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 23:23

epo mire qe te mjaftoka...hahahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:49

nese ne dashuri shihni kufijtė, atehere s'keni bere dashuri!

ajo eshte e gjatė
ajo sjell vetem risi
ajo bėn ditėn natė
ajo s'ka dot kufij!

per njė dashuri te vertetė
mos u kufizoni nga 1 nė 10-tė
duaj, dashuro pa pushuar
njė jete ke, at' duhet shijuar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 23:54

Cilen Do veq te kish qen e pelqyer edhe nga ana e kundert jo nje aneshe....Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 23:58

mire e ke Linux...ke sh te drejte...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 00:22

qendroj ne variantin numer 10 tjerat do jav lej juve shok dhe shoqe ti shijoni .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:44

10. Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.


Anaa, ketu je mos harro, lexoje edhe nje here dhe me thuaj se mbetesh edhe me tutje ketu apo po e ndrron mendjen?

kjo po me pelqen mua dhe ma le mua kete 10-shin bitte?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 00:45

Albini ti lej te gjtha nga 1-10 mbaje dhe mos u dorzo .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:48

une mendoj se e 10 nuk eshte per ty por per te dashurin tend, nese eshte per ty atehere po dyshoj neju anaa?
cfare kerkon ti ne gjoksin e nje femre!???
hahahahaahaahahahShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi