Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Share

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
gabim shtypi albin numri 9 ishte per mua ,por 10 mbaje ti dhurate ta keshe .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Dankeschön Anaa, jetzt ist in ordnung!

hahahah

pra 10 ngel per mua, spo ngutem se akoma heret qenka!

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
me vjen mire qe u bere rehat tash je i qete se mendove se ta mueren variantin 10 Albini keshtu mbaje meshendet .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
qfare rahati be anaa, po kerkohet ndieshmeri e madhe ketu, posa u shlirova dhe fillova, jo ma kice!!!, kanihere edhe ndjenjat po rrallohen, pra spo e du as te 10, spo di por ma mire po e marr te paren!

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Albini mbaje tash se kem duke u vra ,nder veti qe kisha psur gabim ne shtypje te geshtrinjeve me mua 9me 10 keshtu qe tash hajrin dhe mos rrotullo leje hise edhe tjerve ketu se nuk te takojn tera ty ,leja edhe Shabanit do varante ,neser kur te vine .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Jaaaaaaaaaaaa, i provova te gjitha, ndoshta lajmerohet Elma e na e prezanton edhe ndonje menyre tjeter te te puthurit meqe po mendoj se duhet te kete edhe te tjera!

Kjo e 10-ta po kerkon ndieshmeri shume, merre ti ana perseri!?

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
une po marr numrin 9 sepse jam single Albini dhe nuk me duhen tjerat ti kam len ty .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
nese elma paraqet diqka risi e marr e qeto i provova
pernat pasul, ihaaaaaaaaaaaaaaa

hahahhha

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
ne keto momente me pelqen puthja nr. 3 Laughing Laughing

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Varjanti nr 4 eshte specialiteti im, prandaj te gjitha vajzat sa me takojme qafen me ofrojne haha

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
andi dhe Albini merreni edhe variantet tjera ,nese mund ti gjoni ,mbusheni nji thes .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
PREFEROJ VARIANTIN 4 DHE 5

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
duke preferuar variantet 4-5,rreshqitet ne 6!

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
UN 10 EKAM DESHIR HAHA

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Puthja eshte gje e madhe dhe mendoj se eshte art me vete
Shikoni edhe njehere 10 puthjet e paraqitura
Mos valle keni harruar ndonje ?
Besoj se ate qe keni harruar eshte edhe me e mira

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
mua m epelqen 2 .3 .4 .6 .10

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
une kam marre variantin 9 ketu ,ndersa variantin 10 do te ja leja Albinit se kam ven re se e don shum .

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Asnjeren nuk perjashtoj nga ato Perqesh

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Te gjitha Shkel syrin

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
2, 3, 4, 8, 10 Very Happy

2. Puthja me Gjuhe:
Puthja ne gjuhe eshte kapitulli ne vete. Per kete mund te flitet shume e shume. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me gjuhe. Nje keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te iritohet.

3. Puthja ne buze:
Puthja ne buze eshte serioze.
Eshte per ta marre seriozisht sepse permes puthjes ne buze deshmohet nje lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate puthjes partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
dashurie.

4. Puthja ne qafe:
Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.


8. Puthja ne vesh:
Puthjet ne vesh jane paraloje e seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj partnerit.

10. Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi