Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 00:49

gabim shtypi albin numri 9 ishte per mua ,por 10 mbaje ti dhurate ta keshe .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:52

Dankeschön Anaa, jetzt ist in ordnung!

hahahah

pra 10 ngel per mua, spo ngutem se akoma heret qenka!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 01:00

me vjen mire qe u bere rehat tash je i qete se mendove se ta mueren variantin 10 Albini keshtu mbaje meshendet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 01:04

qfare rahati be anaa, po kerkohet ndieshmeri e madhe ketu, posa u shlirova dhe fillova, jo ma kice!!!, kanihere edhe ndjenjat po rrallohen, pra spo e du as te 10, spo di por ma mire po e marr te paren!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 01:06

Albini mbaje tash se kem duke u vra ,nder veti qe kisha psur gabim ne shtypje te geshtrinjeve me mua 9me 10 keshtu qe tash hajrin dhe mos rrotullo leje hise edhe tjerve ketu se nuk te takojn tera ty ,leja edhe Shabanit do varante ,neser kur te vine .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 00:51

Jaaaaaaaaaaaa, i provova te gjitha, ndoshta lajmerohet Elma e na e prezanton edhe ndonje menyre tjeter te te puthurit meqe po mendoj se duhet te kete edhe te tjera!

Kjo e 10-ta po kerkon ndieshmeri shume, merre ti ana perseri!?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 01:03

une po marr numrin 9 sepse jam single Albini dhe nuk me duhen tjerat ti kam len ty .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 01:43

nese elma paraqet diqka risi e marr e qeto i provova
pernat pasul, ihaaaaaaaaaaaaaaa

hahahhhaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st March 2008, 12:19

ne keto momente me pelqen puthja nr. 3 Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st March 2008, 13:49

Varjanti nr 4 eshte specialiteti im, prandaj te gjitha vajzat sa me takojme qafen me ofrojne hahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 14:04

andi dhe Albini merreni edhe variantet tjera ,nese mund ti gjoni ,mbusheni nji thes .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 3rd March 2008, 00:18

PREFEROJ VARIANTIN 4 DHE 5Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:31

duke preferuar variantet 4-5,rreshqitet ne 6!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:51

UN 10 EKAM DESHIR HAHAShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 23:10

Puthja eshte gje e madhe dhe mendoj se eshte art me vete
Shikoni edhe njehere 10 puthjet e paraqitura
Mos valle keni harruar ndonje ?
Besoj se ate qe keni harruar eshte edhe me e miraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 9th March 2008, 23:48

mua m epelqen 2 .3 .4 .6 .10Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:58

une kam marre variantin 9 ketu ,ndersa variantin 10 do te ja leja Albinit se kam ven re se e don shum .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 26th April 2008, 15:50

Asnjeren nuk perjashtoj nga ato PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 21st May 2008, 22:39

Te gjitha Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 15:50

2, 3, 4, 8, 10 Very Happy

2. Puthja me Gjuhe:
Puthja ne gjuhe eshte kapitulli ne vete. Per kete mund te flitet shume e shume. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me gjuhe. Nje keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te iritohet.

3. Puthja ne buze:
Puthja ne buze eshte serioze.
Eshte per ta marre seriozisht sepse permes puthjes ne buze deshmohet nje lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate puthjes partneri ua prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
dashurie.

4. Puthja ne qafe:
Me shum se 80% te femrave
thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth sepse shum lehet mund ta iritoje ate.


8. Puthja ne vesh:
Puthjet ne vesh jane paraloje e seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj partnerit.

10. Puthja ne gjinjte e e femres:
Cdo mashkull thote se me shum deshire e bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme. Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e kenaqur nga partneri.Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi