Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Share

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
Te tera llojet i pelqej

descriptionRe: 10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

more_horiz
9. Puthja ne ball:
Puthja ne ball eshte e ngjashme me ate ne sy. Nuk eshte e menduar si erotike, por me puthje ne ball partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe rrespekt.
(kte lloh nputhje preferoj un )
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi