Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
10 Varjante te puthjeve, cilen e deshironi ju?!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 04:35

Te tera llojet i pelqejShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 7th March 2016, 10:42

9. Puthja ne ball:
Puthja ne ball eshte e ngjashme me ate ne sy. Nuk eshte e menduar si erotike, por me puthje ne ball partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe rrespekt.
(kte lloh nputhje preferoj un )Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi