Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
10 gabime te meshkujve me partneren!

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:47

Ja 10-te gabime te cilat meshkujt i bejne ne krevet
1.Nuk bejne atmosfere para se te kene mardhenie.Per kete keshillohet:te jesh i qete,te leshosh muzike po ashtu te qete dhe dicka per te pire!Sa me e natyrshme te jete kjo skene,poashtu aq me shume efekt ka ne shume qifte.

2.Shume shpejt duan te lene lojen romantike dhe menjeher duan te hyne ne "punen konkrete" gje qe nuk u pelqejn shume femrave.Do ishte e mjaftushme qe te pakten te ket puthje te ngrohta.

3.Mos u shpejtoni.Mesohuni te jeni me te permbajtur.Permbahuni qe ne fillim pamvarsisht se sa provokuese do duket femra.Qetsohuni dhe keni durim ne ate qe femra ka ndermend.

4.Ndiqni fjalimin e trupit te saj.Duhet te jeni me te qete..por nese ajo eshte e pa interesauar ateher beni te kunderten.

5.Nje numer i madh i femrave kane "tel" avanturist dhe duan te perjetojne "pune" te reja ne krevet.Por me rendesi eshte te mos shpejtoni ne kete gje,pasi mund te ndodh te leshoni rastin me te volitshem.

6.Respektimi i personazhit te saj eshte shume me rendesi,pa edhe ne krevat.Do ndjeni trupin e saje vetem nese ajo do,perndryshe sikur do ti shkruanit "denim vdekje".Kjo edhe imtesirat e tjera,kane shume domethenie tek disa femra.

7.Mos beni as edhe nje gje me te vogel nese ajo nuk e do.

8.Mos harroni zonat e saj erogjene.Putheni ne vendin ku qafa ben takim me fytyren.Dhe shoqerim me perkedhelje te ngrohta.

9.Mos mendoni te supozoni se ajo eshte e kenaqur.Ajo do jete e kenaqur nese edhe ajo flet me gjuhen qe ju bet deri ne ate moment.

10.Ne asnje rast asnjeher mos ikni menjehr pas merdhenieve me te.Beni shoqeri asaj deri ne fund te mbremjes.Dhe as mos u shkoj ne mend te flisni per ato momente qe perjetuat me te.Nuk ka per ti ndihmuar edhe nese i thoni se je me e miraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:38

elma shikoj mire se mos dalin mbi 20 gabime te meshkujve .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 15:07

hahaha,po qelloj njeriu per ngutje,nuk i bjen ndermend per gabime,ndersa po pati kohe te mjaftyar,padyshim se do i korigjoj dhe do fitoj eksperience.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 17:40

Kjo puna e gabimeve ne seks a shtrat merreni si te doni me perkujtoj edhe nje fore te shqiptareve

shqiptaret ngasin makinen posa t'ja fusin qelesin , dmth pa e nxe motorin fare a pastaj ankohen se edhe Benzi seshte makine e mire!!!

Mirepo faji qendron tek ata pra e jo te Benzi !

Kur jemi te keto gabimet ne shtrat e qe po i quani si gabime te mashkujve, une nuk pajtohem sepse nese femra eshte "DUD" dhe ta imponon edhe ashtu ne shpejtesi te behet cdo gje, ajo eshte fajtore!
nese ajo nuk kerkon ato rregullat e larteshenuara, dhe pret "princin" ashtu ne gooooo... prap ajo eshtr fajtore, une e fajesoj femren dhe titullin e kisha ndrru aty ku e thoni mashkuj, e kisha lane femrat pa dyshim hiq.

Anaa, nese te dalin ty 20 gabime, atehere vaj-halli, une kam mendu se ti bile e sundon se je trimnesh, por mesiguri se femnat ne shtrat jane frigacake dhe dorezohen me ...duar perpjete!?

hahahahah

Pak shaka e ma shume realitet
vazhdim te metejme ne temeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 17:44

mua ska si me del matematika keq personalishte ,por kujtoje gabimin e lepurit ketu ,qe e shikoj ne nji perqindje te madhe kan faj meshkujt me shum se 20 gabime ,sa qe vjen deri tek trathetija qe femra kerkon diq me mire ,flas me fakte duke qen shum e hapur me disa gra te cilat kan kalue ne mashtrim dhe duke len fajtore mashkullin per shum gjera .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:58

10 jan pak saesa gabime bejn meshkujt PerqeshShiko profilin e anėtarit


#7

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi