Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:54

KETU SHTROHET PYTJA SEME CILIN ANETAR-ANETARE NGA FORUMI KISHIT PAS DESHIR ME iKALUAR PUSHIMET VETEM JU DY NE NJE ISHULL,,
UN ME NJERIN POR SESHT KTU!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th February 2008, 01:56

Dhe une me njeren do kisha shku, po dhe ajo s'eshte ketu per momentin.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:36

une me asnjerin besa nuk do te kisha shkue ne ishull me vjen keq per ket qe po shkruje ,me ate qe do te doja te shkoja nuk eshte antar i ketij forumi .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 12:20

Cilen me Zgjedh s`po di breeeShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 12:21

me anetar te forumit ne ishull???..po as nuk i njoh si jane te pakten..megjithate me ate qe dua une mund te shkoj nga behari.... Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 12:23

prap ke mundesine per te zgjedhur por mos gabo se jane ca forumistė mashkuj me emra femrash e pastaj dot zhgenjehesh!
hahahahahahahahhhaha

Une e kam zgjedh e perzgjedh dhe nuk kam gabuar dot

te uroj perzgjedhje te mirefillt i nderuar LINUX?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 12:27

hhaahhaa...qenke treguar i zgjuar Albin...sh mire..po dale ti shikojme njehere si jane pastaj te vendosim...hahahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 15:05

Mbi te gjitha qmoj shoqerine,do te doja te isha me shoqerine qe e vlene.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:35

posa t'ma konfirmojne ajo, do ju tregoj publikisht!
do tė shkojme si shume te civilizuar
se marre prej europes Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 27th February 2008, 23:37

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:hhaahhaa...qenke treguar i zgjuar Albin...sh mire..po dale ti shikojme njehere si jane pastaj te vendosim...hahaha
He ke vendosur gje apo akomaa?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 23:42

pse ke ndermend te me prishesh mendjen??? Shkel syrin Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2008, 19:42

thuajper mua Mary, ne pastaj nuk tregojmė edhe po nuk shkuam,hahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 28th February 2008, 19:45

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:thuajper mua Mary, ne pastaj nuk tregojmė edhe po nuk shkuam,haha
hahahaa...une i them, se sme kushton gje, nje fjale goje eshte...hahahShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 28th February 2008, 19:47

qarte,por mbasi kanė ngul kėmbė tė e din meqdo kusht,hahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 29th February 2008, 09:58

un me linux...se ekam xhannnnnnnnnnShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 14:29

si spo me mbushet mendja akoma me ke te shkoj ne ishull???Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th February 2008, 14:31

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:si spo me mbushet mendja akoma me ke te shkoj ne ishull???
Vendos shpejt mos vono SmileShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 14:33

po ska gje se ska ardh behari akoma...se svehet ne dimer ne ishull...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 14:52

do te mendoj kemi kohe deri te bej rezervimin .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 16:45

ju lutem mos u kurseni, jepeni mendiin dhe respektojeni temen ne fjalė.

FLMShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi