Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

Share

descriptionME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
KETU SHTROHET PYTJA SEME CILIN ANETAR-ANETARE NGA FORUMI KISHIT PAS DESHIR ME iKALUAR PUSHIMET VETEM JU DY NE NJE ISHULL,,
UN ME NJERIN POR SESHT KTU!!!

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
Dhe une me njeren do kisha shku, po dhe ajo s'eshte ketu per momentin.

Edituar për herë të fundit nga and.. në 27th February 2008, 02:39, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
une me asnjerin besa nuk do te kisha shkue ne ishull me vjen keq per ket qe po shkruje ,me ate qe do te doja te shkoja nuk eshte antar i ketij forumi .

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
Cilen me Zgjedh s`po di breee

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
me anetar te forumit ne ishull???..po as nuk i njoh si jane te pakten..megjithate me ate qe dua une mund te shkoj nga behari.... Shkel syrin

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
prap ke mundesine per te zgjedhur por mos gabo se jane ca forumistë mashkuj me emra femrash e pastaj dot zhgenjehesh!
hahahahahahahahhhaha

Une e kam zgjedh e perzgjedh dhe nuk kam gabuar dot

te uroj perzgjedhje te mirefillt i nderuar LINUX?

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
hhaahhaa...qenke treguar i zgjuar Albin...sh mire..po dale ti shikojme njehere si jane pastaj te vendosim...hahaha

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
Mbi te gjitha qmoj shoqerine,do te doja te isha me shoqerine qe e vlene.

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
posa t'ma konfirmojne ajo, do ju tregoj publikisht!
do të shkojme si shume te civilizuar
se marre prej europes Very Happy

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
hhaahhaa...qenke treguar i zgjuar Albin...sh mire..po dale ti shikojme njehere si jane pastaj te vendosim...hahaha
He ke vendosur gje apo akomaa?

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
pse ke ndermend te me prishesh mendjen??? Shkel syrin Shkel syrin

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
thuajper mua Mary, ne pastaj nuk tregojmë edhe po nuk shkuam,haha

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
thuajper mua Mary, ne pastaj nuk tregojmë edhe po nuk shkuam,haha

hahahaa...une i them, se sme kushton gje, nje fjale goje eshte...hahah

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
qarte,por mbasi kanë ngul këmbë të e din meqdo kusht,haha

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
un me linux...se ekam xhannnnnnnnnn

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
si spo me mbushet mendja akoma me ke te shkoj ne ishull???

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
si spo me mbushet mendja akoma me ke te shkoj ne ishull???
Vendos shpejt mos vono Smile

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
po ska gje se ska ardh behari akoma...se svehet ne dimer ne ishull...

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
do te mendoj kemi kohe deri te bej rezervimin .

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
ju lutem mos u kurseni, jepeni mendiin dhe respektojeni temen ne fjalë.

FLM

descriptionRe: ME CILIN FORUMIST/e i KISHIT kalu pushimet ne nje ISHULL

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi