Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

Share

descriptionA MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
A MUND TE KET MES NJE VAJZE DHE NJE DJALI DASHURI PA SEX,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]UN MENDOJ MUNDET TE KET DASHURI PA SEX,SEPSE NUK ESHT E NEWOJSHME ME BO SEX ME DIKEND PER TA DASHURUAR.

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
jam me ju zonja elma se mund te ket dashuri pa sex .

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Ajo dashuri me duket pak sa e zbrazet,tere te dashuruarit padyshim se qfaqin dashuri shpirterore,por e tera kjo i qon në një rrugë ku synim kanë sexin.Dhe saherë i dashuruari nuk e zë këtë synim në vete ndjen një brejteje shpirterore.Kështu duhet të jetë dashuria mes dy gjinive,nese flasim per dashuri shoqerore,ajo ka kuptim tjeter.

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
veshtire, mos te them e pamundur
Te jemi realist,seksi eshte mushkria e mardhenieve packa qe dashuria eshte zemra e tyre.
Sado e forte te jete zemra,ajo vdes pa oksigjenin e mushkrive

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Nese duhet te zgjas nje dashuri, atehere duhet te kete sex, por varet dhe nga rrethanat gjithmone..

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
po more si ska bile dashuri e mire me e madhe .

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Po vetem dashuria per nenen ,motren ,femijen

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
besoj se dashurija ende pa provue sexin eshte me e foerte sepse djali mban shum shpres se thot ta provoj ,e kur provon dikur thot ahde mo se duhet mendrrue nej her dhe vjen deri tek trathetija keshtu ne fillim qiftet ne dashuri shkojn deri ne dy vjet tre pa ber sex .

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Ska koment se ka edhe dashuri pa sex
per mem' besuar mua, hyni ne analizë dhe
dot' bindeni mesiguri Shkel syrin

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
qendroj ne ate qe thom ka dashuri pa seks dhe ju beni komentet ejuaja .

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
a ka mundesi mem binde anaa me ndonje koment, me trego te lutem, jam ketu qe tmesoj nga te tjeret,

flm ne resspekt

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
po more me fakte nuk po nisem nga vetja ime ,por nga goca e axhes tim qe kaloj me te mashkullin 4 vjet e deshti dhe kurr sekx nuk beri deri kur eshte martue naten qe veshi fustanin e bardhe ,do te thot kishte dashuri .

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
O KA DASHURI PA SEX ..SEPSE KUR TE DO DIKUSH ME SHPIRT AJ E PRIT SEXIN QE TE JET NE FUND SI DESERT OK ..

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
po ka sepse sexi esht pika e fundit per mu...nese eziston dashuria,sexi ska ku shkon wie heret a won..dhe perat ka dashuri pa sex ...

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Normal qe po! Dashuria e mbeshtetur mbi sex-in seshte ndjenje e sinqerte per mendimin tim!

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Jo, meshkujt e sotshem vetem aty e kan mendjen Perqesh

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
ndoshta ne pleqeri Perqesh

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Jo ska, seksi i mire i jep ngjyre dashurise dhe e kunderta Shkel syrin

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Jo nuk egziston dashuria edhe ajo qe quhet  dashuri eshte interes asgje me shume

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
jo

descriptionRe: A MUND T' KETË DASHURI PA SEX!???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi