Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
A MUND T' KETĖ DASHURI PA SEX!???

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 01:58

A MUND TE KET MES NJE VAJZE DHE NJE DJALI DASHURI PA SEX,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]UN MENDOJ MUNDET TE KET DASHURI PA SEX,SEPSE NUK ESHT E NEWOJSHME ME BO SEX ME DIKEND PER TA DASHURUAR.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 02:25

jam me ju zonja elma se mund te ket dashuri pa sex .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 15:11

Ajo dashuri me duket pak sa e zbrazet,tere te dashuruarit padyshim se qfaqin dashuri shpirterore,por e tera kjo i qon nė njė rrugė ku synim kanė sexin.Dhe saherė i dashuruari nuk e zė kėtė synim nė vete ndjen njė brejteje shpirterore.Kėshtu duhet tė jetė dashuria mes dy gjinive,nese flasim per dashuri shoqerore,ajo ka kuptim tjeter.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 16:41

veshtire, mos te them e pamundur
Te jemi realist,seksi eshte mushkria e mardhenieve packa qe dashuria eshte zemra e tyre.
Sado e forte te jete zemra,ajo vdes pa oksigjenin e mushkriveShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2008, 20:02

Nese duhet te zgjas nje dashuri, atehere duhet te kete sex, por varet dhe nga rrethanat gjithmone..Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 21:03

po more si ska bile dashuri e mire me e madhe .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2008, 21:25

Po vetem dashuria per nenen ,motren ,femijenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2008, 22:06

besoj se dashurija ende pa provue sexin eshte me e foerte sepse djali mban shum shpres se thot ta provoj ,e kur provon dikur thot ahde mo se duhet mendrrue nej her dhe vjen deri tek trathetija keshtu ne fillim qiftet ne dashuri shkojn deri ne dy vjet tre pa ber sex .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 17:30

Ska koment se ka edhe dashuri pa sex
per mem' besuar mua, hyni ne analizė dhe
dot' bindeni mesiguri Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 17:48

qendroj ne ate qe thom ka dashuri pa seks dhe ju beni komentet ejuaja .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 17:50

a ka mundesi mem binde anaa me ndonje koment, me trego te lutem, jam ketu qe tmesoj nga te tjeret,

flm ne resspektShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 17:56

po more me fakte nuk po nisem nga vetja ime ,por nga goca e axhes tim qe kaloj me te mashkullin 4 vjet e deshti dhe kurr sekx nuk beri deri kur eshte martue naten qe veshi fustanin e bardhe ,do te thot kishte dashuri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 23:04

O KA DASHURI PA SEX ..SEPSE KUR TE DO DIKUSH ME SHPIRT AJ E PRIT SEXIN QE TE JET NE FUND SI DESERT OK ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 20th March 2008, 01:26

po ka sepse sexi esht pika e fundit per mu...nese eziston dashuria,sexi ska ku shkon wie heret a won..dhe perat ka dashuri pa sex ...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th April 2008, 20:10

Normal qe po! Dashuria e mbeshtetur mbi sex-in seshte ndjenje e sinqerte per mendimin tim!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:54

Jo, meshkujt e sotshem vetem aty e kan mendjen PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 4th September 2017, 22:20

ndoshta ne pleqeri PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 13th September 2017, 14:26

Jo ska, seksi i mire i jep ngjyre dashurise dhe e kunderta Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 15th September 2017, 17:10

Jo nuk egziston dashuria edhe ajo qe quhet  dashuri eshte interes asgje me shumeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 20th September 2017, 22:21

joShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi