Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Xhelozia.. ne dashuri...

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th February 2008, 14:25

Semundje apo simbol dashurije???

Pėr mendimin tim, xhelozia e tepėrt, sėmundje qė kėrkon shėrim.por ska njeri qe sesht xheloz ,se pari po nisem nga vetja kam xhelozi ndaj te dashurit ,por jo aq teper dmth kam xhelozi sa me kuptu aj qe edua ..por nuk xhelozoj teper sepse edi se me don shummmmmmmmm dhe pamar parasysh qka ndodh nuk xhelozoj teper ...
__________________Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 22:31

xhelozia ndikon me teper per keq ne nje marredhenie se sa per mire mendoj une....tani ka lezetin e saj dhe xhelozia ne nje marredhenie, por kur i kalon kufijte behet shume e rrezikshme...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 23:11

ska dashuri pa xhelozi me duket .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:40

megjithate,xhelozia e teper shkatrron dashurineShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 18th April 2008, 20:27

njecik xhelozi ka lezet Very Happy xhelozia e tepert e shkaterron dashurine!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 20th April 2008, 19:16

Pa xhelozi ska dashuri dhe anasjelltasShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 24th April 2008, 23:50

une s'jam ndjere ndonjehere xheloze,le te flasin anetaret me me eksperience.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 26th February 2009, 23:39

te xhelozia kuptohet se sa e vlefshme eshte dashuriaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:01

ne qdo dashuri ka xhelozi,varet se kush xhelozon me shum e kush me pakShiko profilin e anėtarit


#10

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi