Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionXhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
Semundje apo simbol dashurije???

Për mendimin tim, xhelozia e tepërt, sëmundje që kërkon shërim.por ska njeri qe sesht xheloz ,se pari po nisem nga vetja kam xhelozi ndaj te dashurit ,por jo aq teper dmth kam xhelozi sa me kuptu aj qe edua ..por nuk xhelozoj teper sepse edi se me don shummmmmmmmm dhe pamar parasysh qka ndodh nuk xhelozoj teper ...
__________________

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
xhelozia ndikon me teper per keq ne nje marredhenie se sa per mire mendoj une....tani ka lezetin e saj dhe xhelozia ne nje marredhenie, por kur i kalon kufijte behet shume e rrezikshme...

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
ska dashuri pa xhelozi me duket .

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
megjithate,xhelozia e teper shkatrron dashurine

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
njecik xhelozi ka lezet Very Happy xhelozia e tepert e shkaterron dashurine!

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
Pa xhelozi ska dashuri dhe anasjelltas

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
une s'jam ndjere ndonjehere xheloze,le te flasin anetaret me me eksperience.

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
te xhelozia kuptohet se sa e vlefshme eshte dashuria

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
ne qdo dashuri ka xhelozi,varet se kush xhelozon me shum e kush me pak

descriptionRe: Xhelozia.. ne dashuri...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi