Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Dashuria nė internet - realitet i ri

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 28th February 2008, 00:16

Kjo po Vuloset tash qe ka dashuri permes internetit e tash sa ka ajo dihet qe jan raste te rralla ...Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:18

moj Anaa, me heret msitėt kerkonin shume para per njė dorė nuse, tash paguaje internetin dhe mos i ushqe barkaqokėt!
hahahaha

une i besoj internetit meqe xhaxhai im eshte psikolog me profesion , atij i kam besuar dhe ai pas ca takimeve ne internet me nje bukuroshe te rrallė sikur iu ka ofruar cakut!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:20

cheers
Kam dhe nje flamur te bardhe po sduket!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 00:24

Albini sa mire me vika per axhin tend ,qe paska ardhun deri tek caku i urojm te ket suksese dhe mos te deshtoj si psikologe ne jet .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 28th February 2008, 00:32

Anaa, ai eshte ra nga nje dardhė gati 13 metra e lartė, prandaj tani me spo i beson as psikologjise se psikologet e mehershem kane qene si hoxhollaret e ne po i mesojme librat e tyre mirepo tani jane bere reforma dhe veq literatures se shkruar, po kerkohet me shume praktika dhje njohurite lidhur me aktualitetin!

Pra ai po shpreson sa edhe ti ndoshta qe nje dite te besoni se interneti ish kon msit se jo llaf!?
hahahahahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2008, 00:38

me vjen vertet mire shum per ter ata qe ju behet neti msit e nuk hargjojn ,per shkesen ,dhe kan sukses ne shikim ne te pare ,ne mendime ,dhe gjejn gjuhen e perbashket ata qe njifen ne mes netiti ,une vlla spo me pelqejn njerze real e le me te netit,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:44

nga njetrezit e besuar ka dashuri kudo,por veshtersia qendron per te ditur te zgjedhimShiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 9th March 2008, 08:14

Dashuria nė internet....Vendi i ndodhjes mendoj njohtimit nuk ka tė bėjė me karakterin e personit..Mund tė njohish nė lagje me vite tė tėra tė del person ndryshe..Interneti ėshtė vend komunikimi si ēdo vend takim tjetėr,por disa vuajne nga komplekset e keqpėrdorin pėr fat tė keq... Basketball ...Apo jo?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th March 2008, 11:22

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Dashuria nė internet....Vendi i ndodhjes mendoj njohtimit nuk ka tė bėjė me karakterin e personit..Mund tė njohish nė lagje me vite tė tėra tė del person ndryshe..Interneti ėshtė vend komunikimi si ēdo vend takim tjetėr,por disa vuajne nga komplekset e keqpėrdorin pėr fat tė keq... Basketball ...Apo jo?
Bashkohem plotesisht me mendimin tuaj Respekti...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 20:44

ndoshta nuk mund te jene dashuri te qendrueshme,por te mundshme po,ato sot po behen realitetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th March 2008, 21:25

nuk i besoj shum dashuris ne internet te mban me shpres dhe as gje pozitive nuk do te ket .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 21:29

ne internet te jepet mundesia te ndrrosh fytyren,dhe karakterin.
E kam thene edhe me pare edhe djalli behet engjell.

Kujdes beqaret nga lidhjet ne internet affraidShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th March 2008, 21:37

poj duhet te ken kujdes edhe te martuerit se ata bijn me shum ne dashuri neti se sa beqaret .keshtu ju thom kujdes te martuereve .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 21:39

Se besoj se te martuarit bjen shpejt ne dashuri ,se e dine ate rruge qe ka gjemba ,prandaj i bjen nga krahu tjeterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 17th March 2008, 18:03

nardlushnja njoh te martuar edhe te martuera qe kan ren ne mes netiti ne dashuri edhe pse ju ka ren nji krah ja n pajtue me ket ,keshtu qeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2016, 12:09

nuk ju besohet dashurive virtuale (perfundojn ne zhgenjime)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2016, 13:39

Me duket qe kete mund t'a quajm ,,dashuri karakteresh''....Jo aq te besueshme por me siguri qe mund te vrajne njelloj....Sikur realet...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 29th December 2016, 22:14

*
POPULAR

Ne internet mund te krijohet nje terheqje mendore(kur dy mendje u pelqen komunikimi dhe batutat ndermjet tyre) une jam i mendimit nese nuk takohesh drejtperdrejt me personin nuk mund te quhet dashuri ajo nga ekrani.
jam dakort qe interneti te ben te njohesh persona, por per tu dashuruar mendoj se duhet nje takim real jo virtual. Keto lidhjet virtuale prekin shpesh personat e vetmuar qe ne jeten e perditshme nuk kane shume shoqeri, prandaj ndodhin ato qe mund te degjoni nga interneti.Shiko profilin e anėtarit


#39

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi