Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Dashuria në internet - realitet i ri

Share

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Kjo po Vuloset tash qe ka dashuri permes internetit e tash sa ka ajo dihet qe jan raste te rralla ...

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
moj Anaa, me heret msitët kerkonin shume para per një dorë nuse, tash paguaje internetin dhe mos i ushqe barkaqokët!
hahahaha

une i besoj internetit meqe xhaxhai im eshte psikolog me profesion , atij i kam besuar dhe ai pas ca takimeve ne internet me nje bukuroshe te rrallë sikur iu ka ofruar cakut!

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
cheers
Kam dhe nje flamur te bardhe po sduket!

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Albini sa mire me vika per axhin tend ,qe paska ardhun deri tek caku i urojm te ket suksese dhe mos te deshtoj si psikologe ne jet .

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Anaa, ai eshte ra nga nje dardhë gati 13 metra e lartë, prandaj tani me spo i beson as psikologjise se psikologet e mehershem kane qene si hoxhollaret e ne po i mesojme librat e tyre mirepo tani jane bere reforma dhe veq literatures se shkruar, po kerkohet me shume praktika dhje njohurite lidhur me aktualitetin!

Pra ai po shpreson sa edhe ti ndoshta qe nje dite te besoni se interneti ish kon msit se jo llaf!?
hahahahahah

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
me vjen vertet mire shum per ter ata qe ju behet neti msit e nuk hargjojn ,per shkesen ,dhe kan sukses ne shikim ne te pare ,ne mendime ,dhe gjejn gjuhen e perbashket ata qe njifen ne mes netiti ,une vlla spo me pelqejn njerze real e le me te netit,

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
nga njetrezit e besuar ka dashuri kudo,por veshtersia qendron per te ditur te zgjedhim

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Dashuria në internet....Vendi i ndodhjes mendoj njohtimit nuk ka të bëjë me karakterin e personit..Mund të njohish në lagje me vite të tëra të del person ndryshe..Interneti është vend komunikimi si çdo vend takim tjetër,por disa vuajne nga komplekset e keqpërdorin për fat të keq... Basketball ...Apo jo?

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Dashuria në internet....Vendi i ndodhjes mendoj njohtimit nuk ka të bëjë me karakterin e personit..Mund të njohish në lagje me vite të tëra të del person ndryshe..Interneti është vend komunikimi si çdo vend takim tjetër,por disa vuajne nga komplekset e keqpërdorin për fat të keq... Basketball ...Apo jo?

Bashkohem plotesisht me mendimin tuaj Respekti...

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
ndoshta nuk mund te jene dashuri te qendrueshme,por te mundshme po,ato sot po behen realitet

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
nuk i besoj shum dashuris ne internet te mban me shpres dhe as gje pozitive nuk do te ket .

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
ne internet te jepet mundesia te ndrrosh fytyren,dhe karakterin.
E kam thene edhe me pare edhe djalli behet engjell.

Kujdes beqaret nga lidhjet ne internet affraid

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
poj duhet te ken kujdes edhe te martuerit se ata bijn me shum ne dashuri neti se sa beqaret .keshtu ju thom kujdes te martuereve .

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Se besoj se te martuarit bjen shpejt ne dashuri ,se e dine ate rruge qe ka gjemba ,prandaj i bjen nga krahu tjeter

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
nardlushnja njoh te martuar edhe te martuera qe kan ren ne mes netiti ne dashuri edhe pse ju ka ren nji krah ja n pajtue me ket ,keshtu qe

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
nuk ju besohet dashurive virtuale (perfundojn ne zhgenjime)

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Me duket qe kete mund t'a quajm ,,dashuri karakteresh''....Jo aq te besueshme por me siguri qe mund te vrajne njelloj....Sikur realet...

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Ne internet mund te krijohet nje terheqje mendore(kur dy mendje u pelqen komunikimi dhe batutat ndermjet tyre) une jam i mendimit nese nuk takohesh drejtperdrejt me personin nuk mund te quhet dashuri ajo nga ekrani.
jam dakort qe interneti te ben te njohesh persona, por per tu dashuruar mendoj se duhet nje takim real jo virtual. Keto lidhjet virtuale prekin shpesh personat e vetmuar qe ne jeten e perditshme nuk kane shume shoqeri, prandaj ndodhin ato qe mund te degjoni nga interneti.

descriptionRe: Dashuria në internet - realitet i ri

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi