Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Burrat flasin më shumë se gratë!

Share

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Une mendoj se grate flasin me shume se burrat
Nga kjo gje ka dale edhe shprehja kur nje njeri flet shume

Ty nuk te mbyllet goja,si grua e keqe llafazane (shprehja)

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
PO NUK KA DYSHIM;FEMRAT FLASIM ME SHUME

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
shum burra qe has une ju mungon vetem fustanela me veshur ,jav kalojn edhe atyre grave qe punojn ne prostotucion ,me vjen keq nese dikush me kundershton ,flas me ate qe shikoj edhe ndegjoj ,koha e burrave me duket eshte e perenduare ,burri duhet te jet burr ,te mendoj para se te flas ,jo te nxjerr fjalen nga thellsia e bargut ,si lopa .b.e hesh nga goja ,tek ne thon burri kur flet fjala e tije eshet me e rend se guri ,duhet te zej vend fjala e burrit ,ku jan ata sod nuk shikoj as kund ,

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
nmuk ka burra me oj Ana,ne cilen kohe po jeton ti?

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
e dij qe ska burra ,ket une e kam then shum kohe me pare ata qe ishin shkuen me kohen sod kan mbetur burrecat .

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Kur nisin grate per te folur s'pushojne dhe ne ketej kemi nje shprehje "Ne mulli je zene" Laughing

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
anaa po si duhet e jet buri sipas teje qe thu ti qe ska burra sot

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
grat jo veq se flasim ma shum se burrat po kan shprehi te keqe se lafin e madh e bojn te dera e sokakut hahahahahahahah

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Fermave ju ka mbetur , kot nuk thone " me mire syri se nami "
Se tani jane bere meshkujt me llafazane Very Happy

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
grate qa eshte edhe ma keq etiketojn burat shum jo buri i ksaj kshtu jo i keshaj ashtu te lodhin hahaah

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
@BERI shkruajti:
grate qa eshte edhe ma keq etiketojn burat shum jo buri i ksaj kshtu jo i keshaj ashtu te lodhin hahaah


hahahahaha e mir se i dime kto Very Happy po kur fillojne burrat eshte ceshte..hajde gallate hajde Very Happy:D

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
ani kur tja nisin grat haha a e pe more ajo ish dna prej burrit po shkojke me tjetrin hahahh
sa te pa fajshme duken

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
@Anaa shkruajti:
burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,

po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
po dhe ato u kan mbetur pa bere burrave xgirl te bejne punet Smile

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
burrat ishte mire me ven me nji plmem dhe me jav shti nji shishe benzin e mej djeg ,krejt atyre qe mirren me fjal ,nuk dua te zgjas shum ,por nuk besoj se sod ka gra qe mirren me fjal sa po mirren burrat ,sa her dalin ,duke pergojue njerzit sidomos gruja e filan fistekut ae ke pare po ecke me filanin ,e pash ,e ka pare apo jo burri i botes ja ven bishtin ,grues se huje ,po me u marr me pun burrat siq mirren me fjal vepra te medha kishin ndertue

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:
burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,

po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..
Te pakten ato i beni meire?

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Andi shkruajti:
@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:
burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,

po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..

Te pakten ato i beni mire?

me cicerimat tuaja ne vesh i bejme shkelqyer Shkel syrin

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
burrat mendoj une dhe se luan topi ,se mirren me fjal me shum .

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Ka dhe nga ata burra qe flasin me shume se grate.

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi