Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Burrat flasin mė shumė se gratė!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 20:59

Une mendoj se grate flasin me shume se burrat
Nga kjo gje ka dale edhe shprehja kur nje njeri flet shume

Ty nuk te mbyllet goja,si grua e keqe llafazane (shprehja)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th March 2008, 16:05

PO NUK KA DYSHIM;FEMRAT FLASIM ME SHUMEShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th March 2008, 17:28

shum burra qe has une ju mungon vetem fustanela me veshur ,jav kalojn edhe atyre grave qe punojn ne prostotucion ,me vjen keq nese dikush me kundershton ,flas me ate qe shikoj edhe ndegjoj ,koha e burrave me duket eshte e perenduare ,burri duhet te jet burr ,te mendoj para se te flas ,jo te nxjerr fjalen nga thellsia e bargut ,si lopa .b.e hesh nga goja ,tek ne thon burri kur flet fjala e tije eshet me e rend se guri ,duhet te zej vend fjala e burrit ,ku jan ata sod nuk shikoj as kund ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th March 2008, 17:20

nmuk ka burra me oj Ana,ne cilen kohe po jeton ti?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 23:14

e dij qe ska burra ,ket une e kam then shum kohe me pare ata qe ishin shkuen me kohen sod kan mbetur burrecat .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th March 2008, 23:21

Kur nisin grate per te folur s'pushojne dhe ne ketej kemi nje shprehje "Ne mulli je zene" LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 23:27

anaa po si duhet e jet buri sipas teje qe thu ti qe ska burra sotShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 23:28

grat jo veq se flasim ma shum se burrat po kan shprehi te keqe se lafin e madh e bojn te dera e sokakut hahahahahahahahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th March 2008, 23:29

Fermave ju ka mbetur , kot nuk thone " me mire syri se nami "
Se tani jane bere meshkujt me llafazane Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 23:32

grate qa eshte edhe ma keq etiketojn burat shum jo buri i ksaj kshtu jo i keshaj ashtu te lodhin hahaahShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th March 2008, 23:34

@BERI shkruajti:grate qa eshte edhe ma keq etiketojn burat shum jo buri i ksaj kshtu jo i keshaj ashtu te lodhin hahaah

hahahahaha e mir se i dime kto Very Happy po kur fillojne burrat eshte ceshte..hajde gallate hajde Very Happy:DShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 23:38

ani kur tja nisin grat haha a e pe more ajo ish dna prej burrit po shkojke me tjetrin hahahh
sa te pa fajshme dukenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 23:58

burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 30th March 2008, 13:55

@Anaa shkruajti:burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,
po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 30th March 2008, 16:44

po dhe ato u kan mbetur pa bere burrave xgirl te bejne punet SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 18:42

burrat ishte mire me ven me nji plmem dhe me jav shti nji shishe benzin e mej djeg ,krejt atyre qe mirren me fjal ,nuk dua te zgjas shum ,por nuk besoj se sod ka gra qe mirren me fjal sa po mirren burrat ,sa her dalin ,duke pergojue njerzit sidomos gruja e filan fistekut ae ke pare po ecke me filanin ,e pash ,e ka pare apo jo burri i botes ja ven bishtin ,grues se huje ,po me u marr me pun burrat siq mirren me fjal vepra te medha kishin ndertueShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd April 2008, 18:52

@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,
po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..
Te pakten ato i beni meire?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd April 2008, 22:52

Andi shkruajti:
@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:burrat mirrren me fjal si te hyjn me pir nji kafe ,a e ke pa si po vishet filanja ,shiko hej gjata ,po i dal ndoshta del dicka prej saj ,hade burra ,hajde ,keshtu jan burrat e sodit ,shiko ,shiko e paska gjit gjoksin jashte ,
po ce mos kane pune tjeter per te bere.. Very Happy kurse femrat kane e pune te tjera te lajne te, te fshijne te gatuaje Very Happy..
Te pakten ato i beni mire?
me cicerimat tuaja ne vesh i bejme shkelqyer Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th April 2008, 01:54

burrat mendoj une dhe se luan topi ,se mirren me fjal me shum .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 8th February 2016, 14:02

Ka dhe nga ata burra qe flasin me shume se grate.Shiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi